Блоги → Перегляд

Російська православна церква в Україні

Вівторок, 18:33, 04.12.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
850

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик
Виктор Медведчук
Громадський діяч

Саме так має називатися представництво московської патріархії на нашій землі.

В нашій державі - свобода совісті і віропосвідання. Хай кожен громадянин ходе в ту церкву, куди його серце кличе. Але не треба вводити людей в оману. адже так звана Українська православна церква (юридично ця структура досі (!) носить таку назву) жодного морального права так називатися немає. Вона така ж «українська», як, скажімо, організація «Український вибір» кума Путіна Медведчука.

Разом з побратимами добиватимусь, щоб УПЦ (МП) називалась російською, якою вона була, є і буде по суті. Це буде ЧЕСНО по відношенню до людей, які почасти навіть не орієнтуються, в храм якої юрисдикції ходять.

І вірю, що зовсім скоро з Божою поміччю Святійший Патріарх Філарет керуватиме єдиною Українською церквою, де молитимуться нашою українською мовою. Ще апостол Павло в посланні до коринтян вчив нас, що звертатися до Всевишньго слід рідною мовою - мовою своїх батьків. 
Покоління українців боролись за це сотні років. це справжнє щастя - жити в такий час.

 

 

Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Коментарі

Андрію, а чого ти так боїшся агітувати українців за вихід із цієї московської цеоркви?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.