Блоги → Перегляд

За чиєю вказівкою Семенченко їздив до Грузії?

Четвер, 01:44, 06.12.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
1589

0
0
У цій статті згадуються

Семен Семенченко поїхав до Грузії для дестабілізації ситуації в цій країні на прохання Саакашвіллі, права якого дуже активно відстоювала в Україні Юля Тимошенко.

Джерела в правоохоронних органах підтверджують, що Семен Семенченко дійсно зустрічався з Михайлом Саакашвілі у Польщі де останній попросив Семена «допомогти» та «покачати» ситуацію в Грузії.

До Грузії, за нашими джерелами, Семен виїхав ще 27 листопада. В Грузії його повинні були чекати 11 бійців батальйону «Донбас», які в минулому вже мали проблеми із правоохоронними органами України та неодноразово брали участь у дестабілізаційних заходах. Зокрема, забезпечували Саакашвілі силове супроводження під час прориву кордону у вересні минулого року. Але 5 із них правоохоронці Грузії просто не пропустили через кордон.

За інформацією грузинських ЗМІ, більшість із тих, кому все-таки вдалося проїхати, затримані грузинською поліцією під час підготовки провокацій. В тому числі і Семен Семенченко. Останній своє затримання заперечує, що цілком можливо, адже Семенченко, швидше за все, скористався свої дипломатичним імунітетом.

Варто нагадати, що проривав кордон України у 2017 році пан Саакашвілі у супроводі пані Тимошенко. Можливо, вона знову вирішила йому допомогти, але тепер уже в Грузії….


Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі