Блоги → Перегляд

Юрий Свобода 21:22

Субота, 22:14, 15/12

Рейтинг
0 0
Переглядів
867

0
0
У цій статті згадуються

13061234f7a2db.jpg Юрий Свобода 21:22 +1

А я вважаю, що серед заявлених політиків, кандидата на крісло №1 знайти неможливо.
Всі, хто вже був при владі за роки незалежності України, мають відповісти перед Народним судом, повернути вкрадене і піти туди, де від них буде, хоча б будь яка користь країні, яку вони весь час грабували.

----------------------------------  

 Юрий Свобода

Виборець

Політичні погляди= Націоналізм

Інтереси= политика, экономика,

украиноцентризм Сфера діяльності= предприниматель

Посада= автор ініціатор проекту УНПО "НОВА РУСЬ"

------------------------------

 

http://h.ua/story/428626/

 

Зелена країна

 

В Декларації УНПО «Нова Русь», Україна визначається, як нейтральна країна. Та багато хто закидає, що нейтральність довела нас до того стану, в якому ми зараз перебуваємо. Отже, ми обов*язково маєм інтегруватись до більш сильного сусіда, з метою забеспечення непорушності наших кордонів.

Це помилкове судження, і ми не маємо нікуди інтегруватись. Ми маємо залишатись собою, чим зберігати свою ідентичність, чого б нам це не вартувало. Бо ми є – Русь... ми нащадки історичної Київської Русі. Ми - громадяни самодостатньої великої країни під назвою – Україна.  Та, нажаль, нейтральною Україна завжди була лише на папері. В житті ми постійно викликали загарбницькі амбіції по відношенню до себе. Ми і зараз є об*єктом прагнень світових гравців у бізнесові шахи. Винні ж у цьому - політичні еліти нашої країни, які досі не зрозуміли, що щастя народу не в тому, щоб їх країну позиціонувати, як сировинний додаток... як «вигрібну яму», з якої постійно можна вигрібати ресурси, заробляючи на цьому мільярди американських доларів. При цьому казково збагачуватись окремим особам та кланам. Вони, за весь час існування проголошеної незалежності країни, не спромоглись відмовитись від  хворобливої спокуси особистого збагачення. При цьому, постійно намагались, та й намагаються нам довести, що все це вони роблять заради нашого щастя. Навіть не здогадуючись, що щастя народу України не в гарних речах з телеекранів та намірах, а – в його ідентичності та самодостатності.   

 

Але не слід забувати про те, що ми не одні живемо на цій планеті. Завжди треба брати до уваги той факт, що ми є часткою світового співтовариства. Треба пам*ятати про те, що кожен з нас має своє спеціальне призначення в житті... своє особисте завдання, з яким він прийшов у цей світ. Це стосується і країн... народів, які населяють нашу планету.

 

Зараз на Землі, в різних куточках вирують війни. Війна йде і в Україні. Першою і головною причиною з*ясування стосунків посередництвом масового знищення людей, є нерозуміння політиками своєї ролі в житті, та незнання ними свого місця в світовій політиці. Іншими словами, головна причина - у відсутності гармонії на світовому просторі, та невмінню її розуміти, знаходити, або утворювати.

 

Саме тут і хотілося б звернутись до України.

Яке місце в світовому просторі є для України визначальним? Що може Україна сьогодні запропонувати світові, щоб стати йому потрібною, як суб*єкт світової політики?

 

Перше, з чим ми маємо визначитись, так це поставити жирну крапку на ідеї різних інтеграцій.

Друге, так це ідентифікуватись, як незалежна суверенна нейтральна країна – республіка.

Третє – ми маємо знайти, що ми можемо запропонувати світові, взамін ролі «вигрібної ями»?

 

І тут ми маємо звернути увагу на наше географічне розташування, та звернутись до нашої історії – історії Київської Русі.

Географічно ми розташовані на межі між Європою та Азією, що надає нам перевагу в плані визначення своєї ролі у світовій політиці. Ми є для Європи – «воротами в Азію», а для Азії – «вікном в Європу». І саме тільки розуміння цього факту, нам відкриває стратегічне значення нашої країни на Євразійському просторі.

Ми – країна-транзитер. Ми – посередник у вирішенні міжнародних питань між Європою та Азією. Ми – «нейтральна полоса» на кордоні між різними культурами та цивілізаціями. Ми – територія миру між ними. І цю обставину треба максимально використовувати, а не вдавати з себе «дівчину легкої поведінки», яка піде туди, де більше заплатять. Ми, як і наша історична мати Київська Русь, знаходимось на перехресті торгових шляхів. То, хіба ж можна не брати це до уваги, та не скористатись такою вигідною обставиною? Тим більш, що це є нашим історичним призначенням. Саме ця обставина і стала визначальною в утворенні на нашій землі першої нашої держави – Великої Київської Русі.

 

Звертаючись до тези про визначення України, як «нейтральної полоси»... запрошення до себе політиків Європи та Азії... пропозиції їм переговорного майданчику, це дуже важлива і відповідальна справа. Але, в цьому місці, хотілося б звернути увагу на те – яким він виглядає на сьогоднішній день, цей «майданчик»? Чи захоче нас хто визнати суб*єктом міжнародної політики та приїхати до нас на такі важливі переговори?

Чи приїдуть до нас «високі гості», чиї авто будуть заїздити до кожного автосервісу, по дорозі до Києва? Бо доїхати від кордону до столиці по нашим дорогам, жодного разу не ремонтувавши колеса та підвіску, навряд чи зможе навіть «броньовик». Чи захочуть іноземці вийти на прогулянку в українське місто, де їх неприємно вразить санітарний стан наших міст? Чи захочуть вони прогулюватись темними вулицями з сірими будівлями, де за кожним кутом вони ризикують зустрітись з наркоманами або безхатченками? Чи захочуть вони дихати повітрям, де зібрана вся «таблиця Менделеєва»? А чи захочуть вони мати серйозні стосунки з країною, де корупція існує на всіх рівнях? Та чи захоче хтось фінансувати міжнародні проекти на нашій землі, розуміючи, що їх гроші дуже швидко будуть розкрадені?

Впевнений – ні!

 

Тож, визначаючи своє місце на міжнародному просторі, ми маємо визначитись, якою саме бути нашій країні. При цьому, слід врахувати обставину, що саме ця земля надала  світові безліч талантів, винахідників та науковців. Саме Україна є родовищем, яке час від часу дивує світ своїми винаходами та появою все нових відомих імен... які потім залишають цю землю, та виїжджають туди, де здатні їх гідно оцінити. Отже, про це теж не можна забувати. Ми не маємо права залишатись джерелом талантів, які потім залишають нас, з причини нашої нездатності створити гідні умови для розвитку їх здібностей.

Іншими словами, з метою визначення свого місця та з метою створення гідного іміджу нашої країни, нам доведеться зрозуміти, що над вирішенням цих питань ще доведеться добре попрацювати. Та всі напрямки праці не можна помістити в одній статті.

Тож, пропоную увазі читача поки що тільки один, як складову майбутнього іміджу нашої країни. А саме, я пропоную змінити пріоритети розвитку, та визначити Україну, як «зелену країну». Тобто, Україна має стати екологічно чистою територією. І це має стати самим першим напрямком, одночасно з подоланням корупції та бідності в нашій країні.

 

Індустрія знищує нашу країну. Вона веде її у прірву. Це не мложе бути пріоритетним напрямком розвитку нашої економіки. Шкідливі викиди в повітря осідають на українські поля та вбивають родючі чорноземи, які завжди цінились на вагу золота. Цим же повітрям дихає наш народ. Як результат, в країні вирують онкологічні захворювання, що призводить до зростання рівня смертності в країні.

До того ж, важка промисловість в Україні є лакмусом для різних ділків, які вже створили безліч схем по розкраданню державних коштів. Сьогодні індустрія не дає прибутку Україні. Вона є стимулом до хаотичного видобутку корисних копалин, їх переробки та продаж за кордон. Де й залишаються отримані гроші. Тож, з кожним днем... роком, наша країна все біднішає, а олігархічні клани – багатіють. І це є передумовою для перегляду пріоритетності в економіці.  

Індустрія в Україні має працювати, лише на задоволення потреб внутрішнього споживача. Це зменшить об*єм виробництва, об*єм видобування ресурсів, та рівень викидів шкідливих газів у повітря. Це ж буде і вагомим кроком у боротьбі з світовою кризою – глобальним потеплінням, та викидами парникових газів.

 

Основними пріоритетами розвитку країни мають стати – дослідницька робота, (міжнародні проекти в тому числі), нанотехнології, ІТ-технології, освіта, медицина, будівництво, аграрна галузь, високотехнологічні проекти, космічні проекти, енергетичні проекти, культурні проекти, сільське господарство, спортивні та інші, які будуть взмозі не тільки утримувати країну на певному рівні... забеспчувати гідний рівень життя населення, а й спонукати до зростання її міжнародного іміджу.

 

Кліматичний пояс, в якому розташована Україна, також є визначальним у напрямку розвитку лісової промисловості. Україна має всі шанси стати Національним природним парком. Гори, ліси, ріки, озера, моря та безкрайні лани – це Господнє дарування, яке ми зобов*язані гідно цінити, та до якого бережливо ставитись. Це те, що нам дасть екологічно чисті продукти харчування, та забеспечить здорове життя.

Чисте повітря, чиста вода та чисті продукти харчування, це запорука здорового життя повноцінного суспільства.

 

Тож, пріоритетними напрямками мають стати відновлення лісів та очищення водоймів за технологіями, які ми самі маємо створити... відродження флори та фауни.

Дія програми аграрного сектору за принципом – «Нагодуй свій народ, а залишки продай», зробить доступними продукти харчування для громадян всіх рівнів.

Ліквідація олігархічної системи та націоналізація стратегічних об*єктів економіки призведуть до того, що державний бюджет перестане розкрадатись. Тож зароблені кошти будуть витрачатись на зростання життєвого рівня громадян, та на розбудову країни.  

 

Зелена країна... країна інженерія, з розумною системою оподаткування та відсутністю корупції, стане привабливою для іноземних інвесторів, які з задоволенням будуть вкладати свої кошти в перспективні проекти, створювані на нашій землі.

Бездефіцитний державний бюджет стане запорукою створення нових робочих місць, а це - зростання рівня добробуту наших громадян.

Трудолюбивий український народ, при належній оплаті праці, зробить нашу країну привабливою та шанованою... взірцем для інших народів.

 

Тож, створення міжнародного переговорного майданчика... території миру на нашій землі, в яку світове співтовариство почне охоче інвестувати свої кошти, це вже не така й захмарна ідея. Головне – вірити та прагнути до цього. Та найголовніше, нам треба, на першому етапі, подолати свою байдужість до свого буття, та до майбутнього наших дітей. Байдужість, яка є першою та самою визначальною перешкодою на шляху до нашої мети. Тож, давайте над цим замислимось. Давайте зрозуміємо, що за умов байдужого суспільства, нам ніколи не здолати перешкоди до щасливого життя. А також, давайте зрозуміємо, що створення на нашій землі «зеленої країни», це створення фізично здорової нації. А країна наша, за таких умов, стане запорукою миру та злагоди на Євразійському просторі. Тобто, саме цей напрямок і є напрямком до утворення гармонії на континенті.

 

Тож я хочу ще раз звернути увагу Читача на те, що проект УНПО (Українське Національне патріотичне об*єднання) «Нова Русь», який розпочинає старт, це об*єднання людей, які прагнуть створити в Україні саме таку державу – республіку. А вектор в бік нейтралитету, є не вигадкою, а цілком обгрунтованим напрямком, який утворить гармонію на континенті, та дозволить назавжди залишити позаду війни за нашу країну.

 

11008461_825576830858107_5624020467924089118_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-lht6-1.xx&oh=ef038a2c92aaf4fa510d31d231bc8931&oe=5CA70DC5 Юрий Самсыка 13 December at 22:44 · 

Реальна політика виглядає десь так.
Хто розумний, той зрозуміє, а дурному воно ні до чого.
Хай дивиться телевізор та вболіває за наших рейтингових кандидатів. 1f641.png:(

48053396_1972310346184744_3413881104849960960_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-lht6-1.xx&oh=e80a77a50bf7762a4fd1e4b11ae16ba1&oe=5C8D0E6C

 

https://www.youtube.com/watch?v=YFYpKGSyfrc&fbclid=IwAR0Ow1RMqGWYw9mJKCN2jH64Yom7TN-XG3rvuEEbnjhNEbkKj5Vx7bd7TIo

photo.jpg Serhii Tkachov8 months ago Сука редкая, а обдолбаный лохторат верит!!!! 136 REPLY View 8 replies photo.jpg Виктор Г5 months ago Тимошенко ходяча корупція. Кандидат від хуйла. 43 REPLY View 3 replies photo.jpg Анна Українка8 months ago Дякую! Це важливо знати кожному виборцю-українцю! 148 REPLY View 5 replies photo.jpg Алексей Лебедев5 months ago Заране идет пропоганда,якобы большинство за Тимошенко.Полный блеф.Юля тебе не место у руля власти.Украна против тебя.Ты себя уже показала.Хватит и ухходи 63 REPLY View 15 replies photo.jpg Alex Nechayev7 months ago опять лису в курятник? может хватит 34 REPLY View reply photo.jpg Валентина Калашникова8 months ago Она крыса а крысы уничтожают все на своем пути. Глвное деньги деньги деньги! 71 REPLY View 11 replies photo.jpg дмитро кук7 months ago пиздюля це українська ліпенша ! ця путінська лярва 44 REPLY View 2 replies photo.jpg Євгеній Шевченко6 months ago Мали посадити ще при Кучмі за махінації в Нафтогазі. 13 REPLY photo.jpg Нина Клоп7 months ago Никто не спорит, что к Юле подходит имя Сонька-золотая ручка. Однако, очень талантлива. 30 REPLY View 5 replies photo.jpg татьяна гречухина8 months ago Тимошенко сделала миллионы дол на газовых махинациях,об этом постоянно говорила Инна Богословская.Сейчас её муж в Европе делает бизнес.Это очень хитрый манипулятор и говорить она может очень убедительно для простых людей.А,мечта её- зайти на трон президента. 28 REPLY View 3 replies photo.jpg Sasha. L.7 months ago Паскудна тварина! 58 REPLY photo.jpg TheLaser3738 months ago Kороче говоря - мерзкая стерва! За которую тупое укро-быдло готово голосовать обратно и обратно. 36 REPLY View reply photo.jpg TABOR5 months ago Тимошенко Сучара старая 17 REPLY View 2 replies photo.jpg Viktor Melnik8 months ago Большое спасибо, за такой подробный обзор! Все абсолютно логично,ведь мы все помним по новостям! Но ваша громадная заслуга собрать все в логичесскую цепочку. Теперь мне абсолютно понятно, почему Путин снял с Юли судимость и все долги! За цену за газ вместо 80 баксов 450!!! За грабеж! За поддержку Газпрома в судах против Нафтогаза. За сдачу Крыма и последствия этой сдачи. 74 REPLY View 27 replies photo.jpg ЕВРОПА ПЛЮС2 months ago ПРОСТИТУТКА В ЖИЗНИ , ПРОСТИТУТКА В ПОЛИТИКЕ !!!! 7 REPLY photo.jpg генрих северин8 months ago Как прекрасно обладать информацией но увы большинство избирателей либо не имеют мозгов что бы переварить ее либо сами заинтересованы в бардаке 68 REPLY View 5 replies photo.jpg николай бигус8 months ago Прекрасный ролик! Всё точно-аргументировано.Сейчас только недалёкие люди будут голосовать за БЮТ и Тимошенко.А вообще Она сбитый лётчик. 47 REPLY View 3 replies photo.jpg Людмила Шеметова8 months ago Именно она окружила себя убийственным количеством предателей, перебежчиков, приспособленцев и это перечеркивает все. 82 REPLY View 9 replies photo.jpg Anri Mykhayliv8 months ago для меня ничего нового, но процентов 30 лохов ей верит!!! 21 REPLY View 2 replies photo.jpg Viktor Melnik8 months ago (edited) Дуже дякую, що відкликнулися на мою просьбу зробити ролик про Тимошенко. 29 REPLY View 2 replies photo.jpg Сергей Немцев5 months ago сволочь редкая 7 REPLY photo.jpg Василий Иванов7 months ago Вот сука кашерна 10 REPLY photo.jpg Valdemar Pinokkio6 months ago Доки Ю.Тимощенко буде в полiтицi до тих пір в УкраÏнi не слід чекати покращення!!! 4 REPLY photo.jpg Саша Кобзев8 months ago Желаю, чтобы видео попало в тренды и находилось там долго 43 REPLY View 2 replies photo.jpg не надо злиться6 months ago Да ее просто надо пристрелить! 5 REPLY photo.jpg Petro Porosenko8 months ago Та СУКА вона прокацапляна та бандота ще та!, давно це відомо!, але в деяких досі пов'язка на очах, ждуть що вана спасьоть Україну... 35 REPLY View 3 replies photo.jpg Мария Гранкина8 months ago Лазаренко не Петр, а Павел. 23 REPLY View 11 replies photo.jpg Степан Степанов8 months ago Вот сука. ... 17 REPLY View reply photo.jpg Юрий Боклах8 months ago После ролика никак не избавлюсь от чувства мерзости и грязи .После просмотренного только наверное в бане можно будет отмытся ! Сейчас начнут вылазить адепты " красносердечного" братства ,готовтесь!! 28 REPLY View reply photo.jpg Юрий Машкин1 month ago На ней пробы ставить не где, а мы её в президенты,доверяем свои судьбы и жизни. 3 REPLY photo.jpg dorateja8 months ago Абсолютно не за Юлю, даже против, НО: Занималась видеобизнесом, - так а кто им не занимался ? Другой вопрос, что видик стоил как Жигули, а кассета - как зарплата дорогого рабочего, ну так там (комсо)Сукомол помог, ибо партия сказала "НАДО", а народ ответил "ЕСТЬ" ! Ну и БА, - знакомые все рыла, - Ебипко, Трупчинов в решалах - ничего не поменялось ! Аналогично в это же время, немного восточнее, Виктар Федрыч, воровал соляру на автобазе, и разбавлял бензин ослиной мочей, - немного западнее, шел на зону за хищения в особо крупных, будущий херой Украины - Алексей Парашенко, папаша нынешнего офшорного харанта :-))) "КУБ", бензин и офшоры, - так разве что поменялось ? Ну да, - все уходили от налогов, равно как и сейчас мы имеем Порохатого Мальдивского офшорного говнокомандующего, со схемами Нотрдам +, где "+" карман нашего офшорного (п)резидента :-)) "В марте 1995 Тимошенко задержали с чемоданом баксов" ценой в три квартиры, - то же мне "криминал" :-) Тут страна воюет, а офшорный говнокомандующий на полмиллиарда на Мальдивах гуляет, вместо того, что бы сидеть в блиндаже на передовой и быть пристреленным шальной пулей, либо шальным патриотом ! :-)) "Обещания Тимошенко и похороны выборов" - уголек, церкви, зарплаты, - ну да, типичный популизм, однако проблема то не в Юле, а в быдловатном народе, который надо сказать измельчал, ибо потом была гречка от Черновецкого и вообще пустые обицанки Порохатой Мрази, - "тысяча гривень кожному, - запиши", та "АТО за недилю" :-) Всё остальное - обычный украинский бред ! Например, найдите мне хоть одно отличие между РУЭ Фирташа и ЕЭСУ Тимошенко ? А вербовка Тимошенки ФСБ прекрасно похожа на вербовку Порашенки ФСБ, поскольку АТО нет ни начала, нет и конца ! Сама ситауция, когда "вот этим можно, а всем другим нельзя" и порождает все вот эти ЕЭСУ, РУЭ, Ротердамы + ! Бред про тарифы вообще за гранью, - до 2019 года был контракт по газу по 50 долл, подписанный хер знает когда, но "самый честный" гниломордый Ющь его похерил за откат в 30% от Фирташа и газ стал стоить 173 долл, что развязало руки Путину, который тогда еще боялся разрывать ранее подписанные контракты и договора. Еще вопрос, а почему "кабальный договор Тимошенко" не смог побороть даже мощный старик Азиров ? Может ответ гораздо проще, - просто в доле был ? В одном автор прав, уж дерьма всякого в партии Батькивщина перебывало просто немерянно ! Кого не возьми - все сплошное дерьмо ! Read more 16 REPLY View 17 replies photo.jpg Alex f8 months ago Почему ничего не рассказал о том как она отжала у Пинчука Криворожсталь и на вопрос журналистов и депутатов где она дела 24 миллиарда долларов от этой продажи, она внятно ничего не сказала. Только сейчас мы узнаем, что оказывается Пинчук был её бизнес партнёр и помогал её вытянуть из тюрьмы. Оказывается отжав завод она отблагодарила его за всё хорошее, что он для неё сделал. Ещё надо было расказать, как она отдавала советские вклады в Ощадбанке.Тогда люди целыми днями стояли в очередях, а старики и инвалиды в этих очередях теряли сознание и за ними приезжала скорая помощь. Read more 5 REPLY View 2 replies photo.jpg не надо злиться6 months ago По теме. Когда она была примьер-министром при пасечнике, получила материальную помощь в размере 2 тыс ( на те времена - не малые деньги. Помню лично, и точно, потому что мне на потерю кормильца выплатили 80 гривен матпомощи. Почувствуйте разницу, как говорится). Когда ее прямо об этом на пресс-конференции спросил журналист, она сказала: Да. имею право. Мой муж - бизнесмен, временно сейчас не работает! По ее указанию на предприятиях стали экономить на детских подарках к праздникам. Точно помню ее слова: Можно один подарок поделить на троих, ничего страшного! Представьте себе те несчастные 200 грамм конфет не самого первого сорта и поделить на троих?? Еще точно помню ее обещание - тем детям-инвалидам, кто не воспользовался путевками возмещать деньгами в размере 2 тыс гривен. Сказать или сами догадаетесь, выполнила она обещание после получения должности??? Ее маниакальное стремление дорваться до кресла президента или главы кабмина, сладкий голос, ее стремление ,,порвать жопу" типа за народ, ее наглейшая брехня в глаза, слезы за ЖКХ меня просто бесят. А больше бесят наши ватники - им сколько не ссы в глаза, они скажут - божья роса. Read more 4 REPLY View 10 replies photo.jpg Владимир Великий8 months ago Порошенко одобряет этот ролик. Лизание шоколадного очка вызывает привыкание хуже героина. 27 REPLY View reply photo.jpg Серж Михалыч8 months ago конченая 11 REPLY photo.jpg Александр Р8 months ago (edited) спасибо! мерзкая баба с маской ангела! у меня сейчас она - лакмусовая бумажка: кого она поддерживает - враг Украины! 11 REPLY View reply photo.jpg Bohdan Kokovych8 months ago Фитраш или Фирташ ? :) 21 REPLY View 3 replies photo.jpg Margarita Urga5 days ago Одна из первых коррупционеров . Самое страшное в ней .ОНА –ПРЕСТУПНИЦА-УГОЛОВНИЦА. Для всей страны Украина– ПРЕДАТЕЛЬНИЦА,сливающая страну США. Её место в тюрьме 2 REPLY photo.jpg Вікторія Тимошенко7 months ago Юлія Володимирівна - загроза олігархам,тобто мафії.А цей дешевий прихвостень,яких тьма,у них на "подхвате". 14 REPLY View 3 replies photo.jpg Dmytro Samborskiy3 weeks ago (edited) Спасибо! Качественно систематизированный материал.. Картина маслом... Жаль, что большинство Юлиного электората или не смогут посмотреть этот ролик, или, даже посмотрев, не смогут его осознать... Был на ее встрече в Кривом Роге... Врет красиво и эмоционально! Слушая ее, думал - еще полчаса и она меня перепрограммирует! Красава! Опыт! Но я немного знаю историю и услышал ее вранье... Оно было расчитано на людей малограмотных.. Которых там было большинство!!! Так что, лично мне все с этим персонажем ясно, как белый день! И все, что она сейчас говорит - просто медь звенящая!!! Пустота... Read more 3 REPLY photo.jpg Олексiй Корiнь8 months ago Заказ на Тягнибока, Кличка и Яроша принимаете? За какЮлю спасибо 7 REPLY View 2 replies

 

photo.jpg Андрій Суржко8 months ago Та в раді всі такі. 8 REPLY

https://www.facebook.com/100026373772609/videos/200396120849512/

m

 


ХХІ сторіччя

українець не має права на бідність.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YFYpKGSyfrc&fbclid=IwAR0Ow1RMqGWYw9mJKCN2jH64Yom7TN-XG3rvuEEbnjhNEbkKj5Vx7bd7TIo

 

 

Коментарі

Українець, це професійний бідак і дурень - знаю по собі )
Не ставити засіб обліку на гіпотетичний "вхід" у "транзит" міг лише самий дурний народ у світі - наш.
Тож, пріоритетними напрямками мають стати відновлення лісів та очищення водоймів за технологіями, які ми самі маємо створити... відродження флори та фауни.
==========
Тепловий насос охолодить воду, вона насититься киснем і зарибниться. Клімат охолоне. Енергія теплонасосів, тобто Сонця, підніме добробут..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.