Блоги → Перегляд

Росія не піде на воєнну ескалацію до закінчення виборів в Україні.

Середа, 11:43, 19.12.18

Рейтинг
1 0
Переглядів
2173

0
0
У цій статті згадуються

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає, що Росія втратить решту України, якщо визнає так звані "ДНР" і "ЛНР". Про це він заявив на прес-конференції в "Комсомольській правді". "Ви хочете визнати ЛНР і ДНР? А далі? Втратити всю решту України, залишити її нацистам?" – сказав він. Також Лавров запевняє, що Росія не буде вести війну з Україною: "Я вважаю, що Мінські домовленості альтернативи не мають. Воювати з Україною ми не будемо, я вам обіцяю".

Заява міністра закордонних справ Росії має два важливі вектори, які спрямовані як для внутрішнього російського споживача, так і для України та наших західних партнерів. Перший – це чіткий меседж про те, що Росія не піде на воєнну ескалацію попри "відверто нерозумні заяви" Генерального штабу ЗСУ. Другий – основний центр напруженості у стосунках з Україною РФ переносить саме на політичний фронт. 

Росія не піде на воєнну ескалацію до закінчення виборів в Україні. Варто відзначити, що для Кремля цікаві не стільки президентські перегони, скільки парламентські вибори, через які сподіваються привести до влади п’яту колону, себто проросійське лобі, яке змінить зовнішньополітичний вектор України. 

Кремль розглядає Україну в орбіті свого військово-політичного впливу комплексно, а не лише її окремі території. 

Росія розглядає всю Україну як територію, що підконтрольна Москві. Відповідно, слова Лаврова треба розглядати в контексті заяви Путіна, який на Валдайському форумі сказав, що Росія ніколи не допустить вступу України до НАТО і її інтеграції до Європи і докладатиме максимум зусиль, щоб не допустити подібної зміни у зовнішньополітичному векторі нашої країни. 

В своїй заяві Лавров наполягає на тому, що Росія дотримується взятих на себе зобов’язань щодо виконання Мінських домовленостей. Більше того, він підкреслює їх обов’язковий характер для всіх сторін-підписантів. В першу чергу для України. Таким чином Росія намагається перехопити дипломатичну ініціативу на зовнішньополітичній арені і звинуватити нашу державу в невиконанні взятих на себе зобов’язань щоби унеможливити посилення економічних санкцій проти Росії. 

Варто відзначити, що РФ буде намагатись перевести свою зовнішню агресію на так званий "внутрішній конфлікт" в Україні. 

Власне, це і є план Москви: посадити Україну за один стіл перемовин з представниками самопроголошених "ДНР" та "ЛНР". Тобто реалізувати Мінські домовленості відповідно до своїх московських планів. Це, фактично, призведе до федералізації або навіть конфедерації, себто безпосереднього впливу Москви через невизнані території на зовнішньополітичний та внутрішній курс України.

Коментарі

Сприймання усерйоз, за визначенням брехливих, патякань кацапських тварюк - вічна помилка усього цивілізованого світу. Адже ліберальний ракурс сприйняття Європою дійсності просто автоматично провокує їх на нездатність бачення суворої реальності.

Втім, у цьому випадку не варто навіть вишукувати ані піни з рота, ані скуйовдженої шерсті: все ясно заздалегідь. І що таки дійсно Є ху - вже давно визначено голими фактами, як це зафіксовано щодо угод із смердами, які рівноцінні бракованому туалетному паперові.
Хоча, кацапи не винні. Бо багатьма сторіччями на усій території розміром у 1/8 суходолу тамтешні двоногі селекціонувалися „руцьким міром” в напрямку мінімалізації розміру їхніх мозків та кількості його звивин. Крім того, давно відомо, що тільки будь-який прогрес відбувається повільно, практично – віками. Регрес ставиться для своїх об’єктів напрочуд поблажливо – аби здерти полуду цивілізованості йому достатньо років та десятиліть.

Аж дивно, чому смерди з північного сходу такі примітивні у своїх побрехеньках? Як не дивно, усе це йде від віртуального страуса, який нібито ховається від проблем, пірнаючи головою у пісок. Так і безмозгі смерди практично не бачать всієї своєї дурості, сприймаючи решту людства дурнішою за себе, і, одночасно, свято вважають себе унікальними розумниками.

Хоча для розумного людства, вони – красномовне уособлення скажених і смертельно небезпечних тварюк, приречених на цілковите фізичне знищення.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі