Блоги → Перегляд

УКЛІННО І ВКОТРЕ

Четвер, 12:00, 20.12.18

Рейтинг
1 0
Переглядів
1741

0
0

Вітаю, шановні.

Знову настає короткий період безплатного друкованого паперу, всіляких календариків та поліетиленових торбинок. І головне - вичерпного і щасливого лицезріння кращих  із кращих із нас, а їх у нас все більшає, на щастя.

Знову українці зможуть вдосталь і зблизька помилуватися кращими синами й доньками Україні, які вкотре жертовно несуть себе на вівтар нашого чергового світлого майбутнього. І все задля щонайповнішого служіння нам, все тим же гречкосіям.

І знову у нас робігатимуться,  аж вилазитимуть, очі від рясного розмаїття патріотів, борців за народ, героїв, активістів, реформаторів і т.д., і т.п.

Та мене зля доля створила таким, що ніяк і ні в чому не догодиш. Тож я і серед зверхників шукаю тільки таких, хто від початку обіцяє ПРИЙНЯТИ ЗАКОН ПРО ЗАЛЕЖНІСТЬ ПРИБУТКУ ВЕРХІВ ВІД ДОБРОБУТУ НИЗІВ та СТВОРИТЬ НАЙКРАЩІ УМОВИ ДЛЯ ЩОНАЙВИГІДНІШОГО ВПРОВАДЖЕННЯ УКРНОВИЗНИ В УКРЖИТТЯ.

Знаєте таких - повідомляйте. І вам воздасться.

Дмитро Клець, українець без меншовартості, не підлиза, не брехун, не махінатор і взагалі - не вмію жити по-вашому.

Коментарі

+ за гумор)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.