Блоги → Перегляд

Міжнародна Мафіозна Машина (МММ, лонгрід)

Четвер, 22:21, 24.01.19
У цій статті згадуються

Або новий Концепт мого власного Шляху і можливих шляхів до спірвпраці з іншими.

Передмова

Знаєте чому мене не можна у владу пускати? Того шо завтра при моїй владі настане Рейх "Від Рейну по Кавказ".

Перефразую:

"Веде нас в бій борців упавших слава,

Для нас один єдиний є Наказ:

Соборна Українська Держава,

Вільна, міцна... Від Рейну по Кавказ."

Це я так жартома перефразую моє бажання до експансії.

На сьогодні я проживаю у Німеччині, в місті Мангейм. Не солодко і не солоно - нормально. Краще і не могло бути. Я заслужив те що є і прагну надалі реалізувати всі ті корисні (!) ідеї, які я писав на цьому сайті - із комерційною вигодою звичайно ж.

Звісно хочеться створити міжнародну Партію, яка б захопила світ. Але до всього по порядку.

 

Концептуальні передумови

Глобус Україні на цій планеті неможливий. Тому що тут окрім українців живе багато інших людей.

Конфлікти виникають у будь-якому соціумі, особливо в багатонаціональному. Питання в тому, вирішуються вони чи ні.

Загалом, коли я планував створити об"єднання імені Захара, як типу Блок Петра Порошенка чи Блок Юлії Тимошенка, чи Трамп Корпорація... Я думав що достатньо назвати яхту своїм іменем і вона попливе:) Який же я був наївний! 

Щоб яхта попливла потрібен корпус, який сам по собі без побудови по науці потоне; потрібен руль; потрібні паруси, весла, двигун; а головне - команда! Бо сам із яхтою не впораєшся ніяк, хіба що із маленьким човником. Навіть якщо цей човник розміром із космічну ракету - все одно потрібен штучний інтелект і для його керування, обслуговування і ремонту і велика команда щоб збудувати корабель.

Групова дисципліна

Коли йдеться про роботу в групах, головне це як організована робота. Все залежить від рівня на якому стоїть організація. Рівень визначається:

1. Навичками і вміннями кожного члена, його статусом у суспільстві;

2. Скільки грошей людина може вкласти у справу;

3. Скільки досвіду має кожний засновник;

4. І головне - які ідеї-цілі люди насправді приховують, створюючи таку організацію.

Тому є від дворових футбольних команд до Акціонерних Товариств, різні за рівнем групи і організації людей.

Не обов"язково організація має бути велика. Головне для виконання її цілей - щоб вона була сильна - як кожним зі своїх членів, так і злагодженою командою.

Порівняйте Шахтар в останні роки і Барселону. Рівні злагодженості команд - зіграність; рівні гравців; їх дисципліну; вкладені інвесторами кошти; мотивацію гравців. Якщо всі ці показники високі, і футбол буде видовищним і динамічним.

Якщо низькі, наврят команда пройде у чвертьфінал Ліги Чемпіонів.

Кохати - так Королеву

Найбільш сильними організаціями є ті, які вкладають в розвиток своїх членів ресурси і мотивують їх перемагати, водночас, відсіюють жорстко всіх, хто не підходить їм для конкретної роботи. Це - Аксіома Капіталізму. В Німеччині диплом має величезне значення. Без паперу ти не людина в Україні і в Німеччині - бюрократія там розвинена і має всі притаманні українській недоліки.

Проте, виживають лише найсильніші. Лише таким дістається Королеви, лише такі залишають своє потомство у найкращих для життя і розвитку мовах, а у скрутні часи - взагалі лишають.

А що є сила в сучасному світі? В першу чергу - це знання, навички, вміння, зв"язки, гроші... Головне з них - знання, Skills англійською. кожен заточує себе сам, робить своє тіло і розум зброєю. Якою або заробляє на життя, або вбиває ворогів. Теж дарвінізм.

Без освіти толкової ти не людина! А українські дипломи в Німеччині визнаються за повне лайно, особливо в таких галузях як інженерія і медицина.

Всі інші професії - будьласка, але - в приватному порядку. "Королеви", тобто робочі місця із зарплатнею від 6000 Євро чистими, дістаються одиницям у Німеччині - лише найкращим.

Якщо хочеш отримувати таку платню - вчись. А я хочу більше з часом. Більше того. Я готовий заробляти власною працею, досвідом, вміннями, навичками - коммуниікативними наприклад, - але я не готовий відмовитись від Можливостей, які даються раз у житті. Саме тому я живу у гуртожитку і готуюсь, чорт мене забирай, до звершень.

Політика і бізнес в Україні

Буде окрема тема. А ще я відкрито напишу за кого я голосуватиму і чому.

Політика і бізнес у Німеччині

Головна мета мого від"їзду з України до Німеччині була - жити краще на основі зароблених власними руками і головою ресурсами. Я поїхав і буду реалізовувати сам ту програму, про яку я мріяв. Союз сильних на міжнародній дипломатично-бізнесовій арені.

Хай в Україні це буде мережа А;

В Німеччині я вже бачу мережу Б і як вона може розвиватись. Головний елемент цього - я сам. Мені слід стати на власні рейки.

Власна реалізація - понад усе!

Перші кроки я вже зробив:

- отримав сертифікат В1 з Німецької мови;

- пройшов Курс політичної Орієнтації і отримав по ньому Сертифікат - який є умовою для отримання громадянства Німеччини;

- вчу мову на рівні В2;

- вчу мови програмування і тестую власні веб-сайти.

Це все. Про плани згодом.

Я дякую усім хто на сайті Політико мене підтримує. Дякую ворогам за цінні уроки у житті, я їх не забув.

Боротьба триває!

Коментарі

4. І головне - які ідеї-цілі люди насправді приховують, створюючи таку організацію.
==========
Так, це дійсно головне.
Добра людина/організація має за ціль вічні цінності (правду, справедливість, свободу) а все інше (гроші, владу, силу) - це у неї засоби досягнення цілей.
У поганої людини все з точністю до навпаки: на місці мети - засоби.
+1

Не в паганої, а в голодної.
0

Якщо бути точним - у хронічно незрілої.
- вчу мови програмування і тестую власні веб-сайти.
==========
Вікіпедію не пробували редагувати?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі