Блоги → Перегляд
Мітки Актуально!

Прочитав у "Фактах"

Четвер, 19:47, 14/02

Рейтинг
1 0
Переглядів
908

0
0

Прочитав у «Фактах» від 14.02.2019 року, як «український» спецназівець, під Подільським рай управлінням поліції у Києві, рявкнув кацапською: «Ложись, бандера!», - і почав бити берцами лежачого на землі активіста з С14. А хіба може бути по-іншому в «українській» поліції, коли більша частина поліціянтів та спец призначенців розмовляють не рідною українською, а чужою, ворожою російською мовою? Розмовляючи російською мовою, вони й думають, як росіяни і ставляться до всіх українців, які розмовляють рідною мовою, як до бандерівців. Давно слід заборонити приймати до правоохоронних органів, війська та на державну службу змосковщених хохлів, бо від них для української держави шкоди значно більше, ніж користі.

І коли керівник Національної поліції Андрій Крищенко, оправдовуючись, заявляє у Фейсбуці, що він «також бандерівець», я цьому не вірю. Степан Бандера з побратимами ніколи не приймали до своїх бойових лав московськомовних. Схоже, що в українських правоохоронних органах ще й досі продовжує квітнути радянський інтернаціоналізм, який так подобається кремлівським імперіалістам.

Коментарі

Москва вміло керує своїми колоніями.
Нажаль..
Олеже, не корч із себе праведника й патріота, бо й ти такий же.
В передових країнах ПАТРІОТИ ПОКРАЩУЮТЬ ЖИТТЯ ВлАСНОМУ НАРОДОВІ В ПОЗАРОБОЧИЙ ЧАС.
А ти тільки гарно базікаєш, а в житті реальному завзято гнобиш всю і всяку укрновизну
Та ще й при цьому свідомо й підло обираєш на наші голови всяку погань.
Тож спробуй оцінювати насамперед себе, причому - ЗА РЕАЛЬНОЮ КОРИСТЮ ВІД СВОЄЇ РОБОТИ.
mart mart   18:06
0

а ти написав в подібному випадку проти усобиць
mart mart 20:00
0
бандерівці були знані зі своєї мстливості.

то де вони тепер по відношенні до того ж кацапа ? його державний суд не торкнеться бо це чоловік системи органів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі