Блоги → Перегляд

Перемога Порошенка в першому турі? Легко!

П'ятниця, 11:30, 15/02

Рейтинг
2 0
Переглядів
1117

0
0
У цій статті згадуються

Правду кажучи, якщо катувати цифри досить довго, вони скажуть все, що завгодно. Наприклад, легким рухом руки грудневі 5-6% підтримки населення за місяць перетворилися в 17% (а хтось навіть говорить про 20%). Таким же легким рухом за Порошенка віддадуть голоси "мертві душі".

Як повідомив співробітник СБУ, Порошенко у березні зібрався використати голоси мешканців Криму, Донецької і Луганської народних республік, а також людей, яких позбавили можливості голосувати в Російській Федерації. Відзначається, що у січні на сайті Держреєстру опублікували свіжі відомості про кількість виборців. Згідно підрахунку, на Україні на найближчих виборах у березні голосуватимуть близько 35,5 млн. осіб з 42 млн. Все було б гаразд, однак загальна кількість населення зараз вважається без Севастополя й Криму, а це близько 1,8 млн. осіб, плюс кількість виборців з населенням ЛДНР додає Порошенкові ще близько 3,8 млн. голосів.

tab1.jpg

tab2.jpg

"Влада зараз з очевидних причин не контролює ні Крим, ні ЛДНР, а значить проведення там голосування просто неможливо. Таким чином, кліка Порошенка, не соромлячись, нарахувала собі резерв близько 5,6 млн. голосів "мертвих душ" (за винятком дітей). Окрім них є ще українці, які мешкають у Росії і за рішенням нашої влади теж не голосують. Ось так вони також ураховані в цій статистиці як мешканці областей, які не зареєстровані, а це мінімум 2,5 млн. осіб, - пише співробітник спецслужб у своєму телеграм-каналі "Кріт СБУ".

Також він не виключає, що Порошенко не погребує приписати на свою адресу голоси ув'язнених, силовиків, та загиблих у Донбасі.

Джерело

Якщо к цьому додати політичну апатію нашого люду і небажання брати участь в цій театральній постановці, яка зветься "чесні, демократичні вибори", то й голоси всіх, хто не прийшов на вибори, можуть бути автоматом зараховані на користь гаранта. Звісно, ще не варто скидати з рахунків звичайне примушення: вчителі, лікарі та інші держслужбовці будуть зобов'язаними виконати "свій громадянський борг". І не обов'язково бути Вангою, щоб передбачити, кого ці стрункі ряди підтримуватимуть.

Такими темпами Порошенко переможе у першому турі. Адміністративний ресурс вирішує все.

Коментарі

Порох (чи тротил) взірвав журналіста Павла Шеремету після публікації ним початку біографії президента Петра Порошенка (юних років) на сайті УП (саме цей сайт і створив Ґонґадзе).
Перед тим білоруський журналіст спеціально їздив в молдовські міста Бендери і Тирасполь.
Зрозуміло - продовження цього матеріалу ми не побачимо - все у слідчих.
:(
https://www.pravda.com.ua/articles/2015/06/23/7072084/
mart mart 18:00
+1
тупа скотиняко--реакцію (модер)
+ Дайош Порошенка в першому турі, щоб на зекономлені гроші накупити "Апачів" і закінчити війну за два місяці !!! Нє ВАСИЛЮ ? (Зато що я за тебе працюю з тебе чеколядка).
-1

Молодець. Органічно влився в хор запутінських агітаторів. Одно тільки питання. З бородатим і мартом зрозуміло. Вони настільки тупі, що не розуміють, що їх робота на москалів очевидна.
Але ж Ви???
З усіх москальських рупорів ллється пісня про фальсифікацію на виборах з боку хунти. І повторяти це так дослівно, так явно підтримувати московських агітаторів? Тоньшєє працювати треба.
+3

А де в мене про фальсифікат вздріли ? Я за діючого переживаю бо щось за тему "Апачів" і війни забули, тре використати, може хтось лайкне на виборах.
-2

Перепрошую. Ніяк не звикну до легкості, з якою ви, москалі, ставитест до чужого горя. В той момент, коли ягель сміщно шуткує про війну, на фронті загинув воїн. А шо йому до того? Йому сміщно.
+1

Ця війна є газовою, як і сирійська війна також є газовою.
Людей вбивають, бо Путу і Пороху потрібна висока ціна на газ!
+1

Я шуткую над невиконаними обіцянками.
Центральна виборча комісія підрахувала, що за станом на 14 лютого кількість виборців, які потенційно будуть включені в списки виборців, складає 29 млн 897 тисяч 548 осіб. Про це розповіла голова ЦВК Тетяна Сліпачук, передає «Інтерфакс-Україна».
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі