Блоги → Перегляд

Дума про вибори

П'ятниця, 12:03, 15.02.19

Рейтинг
2 0
Переглядів
2698

0
0

1 Чародіїв не слід обирати. Бо вони самі себе являють народу. То навіщо за них голосувати? Якщо вони знають, як зробити усіх чесними, знизити тарифи чи отримати утричі товщий томос, то хай це продемонструють прямо зараз. Але якщо для цього вони потребують наших голосів, то можливо ми і без них (якщо така нагода існує) із цим зможемо впоратися. Хоча деякім дуже неврівноваженим особам здається, що можна стати щасливим, якщо вигідно та вчасно комусь віддатися...

2 В нас парламентсько-президентська форма правління. То усі внутрішні питання регулюються урядом, який працює за коаліційною угодою. Президент безпосередньо не має повноважень робити те, про що голосно брешуть безвідповідальні популісти. Навіть його робота у сфері безпеки та зовнішньої політики суттєво обмежена ВР, без ратифікації якою нічого не вигорить. Хоча в Пopoшeнка є у парламенті впливова політична сила, але вона самостійно не здатна повернути будь що, як йому заманеться. Тому увесь свист кандидатів, про крантик добробуту, який вони знають де розташований і у який бік його вірно відкривати розрахований лише на малохольних розумом. Гадаю, що більшість тих, хто тепер заявив про намір приймати участь в перегонах, робить це, головним чином, у якості реклами на наступні парламентські вибори. Бо у Верховній ради реально більше впливу на політичне життя.

3 Треба щоби у країні працювала система, а не кожний лідер завертав Конституцію у свій бік. Прикладом в Штатах у Білий дім потрапив випадковий чувак із своїми фантазіями. І шо? Він не може дриґнутися куди заманеться - сенат та конгрес швидко його упускають на землю. За таких умов не так важливо, хто сяде своєю дупою у президентський фотель. Його політика обмежуватиметься лише тими ступенями свободи, які йому дозволять. А тепер хай кожний замислиться над тим, як у межах сталого ладу без отримання диктаторських повноважень, можна здійснити передвиборчі обіцянки? Наскільки це реально? І скільки ресурсу для цього слід витратити?

4 Так, згодний: Порох як президент дуже далекий від ідеалу. Але в кожного свій ідеал. Ті, хто очікував від нього чогось більшого, хай замислиться над адекватністю оцінки реальності. Зрозуміло, що він за свою каденцію наробив чимало помилок. (Не буду зараз їх перелічувати). Вони негативно вплинули на його імідж. А в дуже екзальтованих викликали різке обурення. Проте, насправді, головною задачею президента цього п'ятиріччя було поступове віддалення від впливу кремлівської Ґорґони. У цьому напрямку він ретельно старався та приклав багато зусиль. Не все було гладко. Не все відбулося так, як хотілося. Але з цією задачею він впорався на впевнену «трійку». То слід обирати того, хто здатний далі продовжувати цей напрямок. Не так важливо, хто це буде, як те, щоби його політика гарантувала цей стратегічний курс.

5 Не розумію тих, хто вважає, що вибори можуть вирішити усі проблеми. Треба лише обрати потрібного брехуна, і той відразу все виконає. Якби це було так, то слід було би робити це як на Запорізькій Січі - щось не так, то слід іншого кошового отамана проголосити. Насправді вибори - це іспити для лідерів на ступінь довіри до них. А на низовому рівні вони виконують ролю громадського договору між владою та суспільством. Вибори здатні лише якимось чином приглушити розбіжності та висвітлити середньостатистичний вектор прагнень.

6 Хочеться запитати в тих, хто невдоволений владою: а що саме ви зробили, щоби вона краще працювала? Чому ви здатні лише критикувати та періодично бігати на виборчі дільниці, і чекати манни з неба? Нікому не приходила думка, що будь-яка влада без пильного і системного контролю знизу, буде працювати так, як їй (а не нам зручно)? Ніхто же добровільно не позбавляється тих привілеїв, які з якихось причин потрапили до них. Лише постійна боротьба за свої права здатна примусити істеблішмент рахуватися із нашими прагненнями.

І так багато букаф написав. Побоююся, що декому буде важко їх здолати, а збагнути їхній сенс - тим більше...

 

Коментарі

В ідеалі тре голосувати за конкретні ідеї, а чиновників набирати для їх виконання.

Як компромісний варіант - голосувати за програми (зібрання ідей) і якщо не виконуються - гнати "програмістів" в шию!
"Напрограмувати" можна будь яку брехню. "Програмісти" - то політтехнологи, які після виборів переїжджають до іншого змовника. То їх навіть вигнати не можливо,бо вони як Фігаро. Слід адекватно оцінювати передвиборчі обісцянки ...
0

Народ, який нездатен відрізнити брехню від реальної програми, такий народ буде пограбований і загине - 100%!
+1

В Італії один місцевий блазень утворив у якості стьобу партію "5 зірок". Кажуть, що пункти програми він записував у пивбарах. Зараз вона має третину місць у радах усіх рівнів. Мені здається, що ми ментально близькі до італійців
0

В ідеалі (і Італії) держава забезпечує людям 5 необхідностей (повітря, вода, їжа, тепло, сон) - при таких умовах керівником може бути кожен, навіть Берлусконі.

Українці найбільше бурчать саме тоді, коли їх щемлять по цих необхідностях, без яких подальший розвиток, самореалізація (і щастя) нереальні..
mart mart   19:46
+1

Юр Черваков 15:07 +1
В Італії один місцевий блазень утворив у якості стьобу партію "5 зірок". Кажуть, що пункти програми він записував у пивбарах. Зараз вона має третину місць у радах усіх рівнів. Мені здається, що ми ментально близькі до італійців
------------------------------

то так і зроби.чого чекаєш?

бари є. ми ментально близькі...
6 Хочеться запитати в тих, хто невдоволений владою: а що саме ви зробили, щоби вона краще працювала? Чому ви здатні лише критикувати та періодично бігати на виборчі дільниці, і чекати манни з неба? Нікому не приходила думка, що будь-яка влада без пильного і системного контролю знизу, буде працювати так, як їй (а не нам зручно)? Ніхто же добровільно не позбавляється тих привілеїв, які з якихось причин потрапили до них. Лише постійна боротьба за свої права здатна примусити істеблішмент рахуватися із нашими прагненнями.
==========
"...І вічний бій!
Нам спокій лише сниться."
+1

Улюблена казка про "слуг народу", які з філантропічних міркувань здатні самовіддано виконувати свої обов'язки, вже згубила не одного ідеаліста
0

Так.
Але в Україні боротьба за правду/справедливість/свободу приносить лише втрату здоров'я і життя - повірте..
+1

Сам знаю.... але що робити7
0

-втікати!
(цілком серйозно)
Пане Черваков, а чому ти так панічно боїшся навіть однієї думки, щоб прйняти Закон про пряму залежність прибутків верхів від добробуту низів?
+1

Цікаво де тут у тексті про це написане? І чому я маю цього боятися?
0

Ми із сестрою пропагуємо цю пропозицію більше 20 років.
Але всі українці свідомо й люто проти цієї укрновизни, як і проти всілякої іншої.
0

Дмитро Клець 22:44

Ви ще не бачили, як всі українці нападають на ідею відміни всіх податків і мит! Вони люто проти цього.

Але ще більше українці противляться заміні всіх цих видів поборів єдиним штраф-податком на шкоду (на обман-розграб-нищення українців)!
5 Не розумію тих, хто вважає, що вибори можуть вирішити усі проблеми. Треба лише обрати потрібного брехуна, і той відразу все виконає. Якби це було так, то слід було би робити це як на Запорізькій Січі
==========
В Січі обирали очільника на бієнале - 2 роки..
+1

Було і чимало позачергових виборів.
0

У нас Кучма найбільше приніс біди - створив інституцію олігархів.
Кучма царював 10 років.
У нас не працює Конституція.
Хто Гарант Конституції?
Порошенко?
А чому не Народ?
mart mart 18:35
+2
Хочеться запитати в тих, хто невдоволений владою: а що саме ви зробили, щоби вона краще працювала?
--------------------------------------------
а ніби що конкретно черв"як може зробити щоб горобець його краще з"їв?

не вертітися?
0

Можу дерев'яною палицею помахати,
сховатись за дерев'яним щитом -
це поможе?
Панове укри, не брешіть.
Насправді ви абсолютно свідомо і щосили прагнете бути тільки наймитами і продажними підлизами.
Це однозначно видно із вашої абсолютної ворожості до науково-тнехнічної укрновизни.
mart mart   00:55
+1

давай новизну--в життя. в своєму селі для початку
+1

Вже почав робити сонячні водогрійки.
0

Обгавкувати усіх з приводу того, що у тебе самого бракує ДІЙСНО цікавих та свіжих ідей - як дзюрити проти вітру.

Тобі, Дмитре, це так і не настогидло?!

Аби зловити рибку, треба на гачок чипляти дещо їстівне.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі