Блоги → Перегляд

Активісти домоглися припинення «патентного тролінгу» на Одеській митниці

Середа, 20:34, 20.02.19

Рейтинг
1 0
Переглядів
2564

0
0

2169440870da42cdb9711d67a7a05d95.jpeg

Три місяці зусиль – акцій та звернень підприємців та воїнів АТО, щодо діючої на Одеській митниці "патентно-горіхової" схеми нарешті дали свій результат. 

Після тримісячного ігнорування високопосадовцями ДФС звернень підприємців та воїнів АТО, завдяки прем'єр-міністру Володимиру Гройсману та в.о. голови ДФС Сергію Власову діючу на Одеській митниці "патентно-горіхову" схему припинено. Але сталося це не через напружену роботу Одеської митниці, а саме через привернення уваги до проблеми глави Уряду та чинного керівника ДФС.

До цього їхні звернення майже три місяці не помічали та ігнорували високопосадовці ДФС.

На сьогодні, експортери волоських горіхів можуть вільно оформлюватись на Одеській митниці. Злощасні патенти, які використовувались з метою "патентного тролінгу" та блокування експорту волоських горіхів, видалені з Митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності. Як стверджують активісти, це не кінцева перемога, адже вони налаштовані домогтися покарання тих, хто організував цю корупційну схему.

Коментарі

mart mart 22:58
+1
''прем'єр-міністру Володимиру Гройсману та в.о. голови ДФС Сергію Власову''----ну нехай вже їм буде
У нас в селі купують горіхи.
То добре - селяни почали садити горіхи.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі