Блоги → Перегляд

Не треба нас дурити...

Вівторок, 11:04, 26.02.19

Рейтинг
1 0
Переглядів
1235

0
0
У цій статті згадуються

Нам нав'язують готове рішення, котре показує, що українців в Україні ніби немає, а є придурки і руськомовне населення... Тобто ми не є національною державою з аборигенним народом,  а  недоросія чи якийсь штат іншої держави під компрадорським управлінням неукраїнців... Зрозуміло, що все проявлять вибори, якщо фальсифікація не буде занадто вправна на користь однієї чи двух осіб. А фальсифікаторів ціла черга з штатних та позаштатних росіянського агрессора, агентів впливу та компрадори діючої влади, причому інколи воно одне і те саме...

Нас готують до такої фальсифікації, яка спрацювала в десятому та чотирнадцятому році. Я в десятому казав і агітував за безальтернативність Тимошенко, бо двоє із ларця, однакові з лиця в сговорі проти Тимошенко були одностайні, а ''кривавий пастор'' продав Тимошенко з патрохами через  істинні уподобання... і працю на конкурентів. 

В чотирнадцятому, знаючи психологію і пріоритети бізнесінтересів у славнозвісного кондитера, я пояснював, що в тих умовах доцільно обрати саме відповідного фахівця, Гриценко. Але ''Куля в лоб'' і  ''кривавий пастор'' поставили свого кандидата, а ''одностайність'' з Кличко навіть виключила альтернативи... Ну то чи треба таку отруту було перевіряти на практиці. А ви можете проконтролювати реальні доходи сліпого трасту Порошенка за цей час, коли використано класичну схему олігархо-імперіаліста. А до сліпого трасту капітали Порошенко не ховав за кордоном?   Тож сліпий траст не є повний контроль капітального общака сім'ї.. Куми теж при справі... Чом з бурштином, газом , титаном, вугіллям, лісом порядку немає? Через дольову причетність... Порошенко зіграв як фокусник з сліпим трастом, а переважна частина яєць Фаберже лежать по різним корзинам.... Класика... Тож в Україні здають все на поталу бізнесінтересів, чи є ще шанс обрати більш доброчесну альтернативу. От тільки скільки у Порошенко технічних кандидатів для ''надзвичайної і одностайної перемоги''в першому турі. Якщо Янукович визнав себе лохом, то Порошенко цього собі не дозволить.

photo2019-02-2012-45-06.jpg?size=600x400

Я волів би краще щоб кондитер залишився тільки кондитером, а не газовим королем з найбільшим шматком земель України.... А Зеленський і подалі вів би успішну свою творчу діяльність, бо Дізель-шоу вже складає значну конкуренцію....не треба зраджувати свій талант, бо  наслідки  для народа складають небезпеку. Творчих проектів ще буде багато, а Україна одна... Слід почистити  Вовочкі текст, бояк затримається в політиці, то клікуха ''вісельник''може бути  актуалізована...

Коментарі

19: Усяке ж дерево, що доброго плоду не родить, зрубується та в огонь укидається. 20: Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.