Блоги → Перегляд

Хвіст крутить собакою

Вівторок, 18:07, 26.02.19

Рейтинг
1 2
Переглядів
1298

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик
Виктор Медведчук
Громадський діяч

Просто уявіть собі: кожен р е а л ь н и й танк Збройних Сил України - це по витратах з бюджету 4-5 танків, враховуючи ціни завищені на 300-400%.

Тобто погана Верховна Рада, яку всі не люблять (і я теж не люблю) голосує в бюджеті за безпрецедентно величезні кошти на оборону, але ці кошти осідають в кишенях чинного президента і його оточення. І це ніяк не наближає перемогу.

І це не просто мародерство. Те, що крадуть на фронті - це відірвана рука, нога чи перебитий хребет нашого Героя.

Якщо це не правда - чому взагалі відсутня реакція Порошенка, його штатних спікерів і проплачених експертів?

Їм просто немає що сказати. Тому головнокомандувач армії, який розкрадає цю армію, вчергове заявляє (як завжди у незручних ситуаціях) про загрозу повномасштабного вторгнення кäцапів на нашу землю.

Знаю притомних хороших щ и р и х людей, які є патріотами, і виступають за Порошенка, ведучись на його голослівні заяви останнього часу. Мені і самому, чесно кажучи, подобається ця риторика. Тільки водночас стає о г и д н о від рівня цинізму в ній.

Адже для нього війна - це не священна справа визволення України і відсічі ворогу. Для нього війна - це бізнес. З рентабельністю 300-400%. З торгівлею з окупантом. З контрабандою з РФ.

Подивіться, будь ласка, фільм «Хвіст крутить собакою» Баррі Левінсона, якщо не бачили, або нагадайте собі цю шедевральну кінокартину.

Це про вас, на жаль. І про те, як вас розводять.

Нашій державі потрібен президент, який житиме війною. А не крастиме на ній. Президент, за якого буде цінуватися справедливо подвиг солдата, а не свого армійського товариша, який купляє контрабасом російські запчастини і продає їх державі в чотири-п`ять (!) разів дорожче. Президент, який досягне миру не ціною капітуляції (як пропонують сєпари) і не той, хто на війні заробляє, тому хоче її безкінечного продовження (точніше - не заробляє, а краде). Президент, який не має бізнесу в Московії і не наживається у схемах зі скрапленим газом з кумом Путіна Медведчука, записуючи у «п’яту колону» усіх своїх опонентів, сам будучи по факту п’ятою колоною (бо його дії - на користь Кремлю). Президент, який поставить задачу повернути і відновити Донбас і Крим. Я такого знаю. його звати Олег Ляшко. Вибір робіть самі. Нагадую, що п`ять років тому ви вже фатально помилилися. Бо велись на порожні обіцянки.

 

 

Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Коментарі

Нашій державі потрібен президент, який житиме війною.
==========
Війну можна і тре було недопустити..
Але маємо що маємо. Ця війна є газовою (проти дешевого українського газу), як і сирійська війна, також є війною газовою (проти дешевого катарського газу).
І тут і там людей вбивають тільки тому, що Путіну потрібна дуже висока ціна на газ!
:(
Українські вояки мають слушну нагоду, буквально, відірвати Кремлю/Путіну яйця.
Для цього слід окупувати і звільнити від ФСБ наші 2 найбільші в Європі газові Родовища (Дашавське і Шебелінське).
Їх зараз "пользує" ФСБ, кремлівський "Газпром" і проросійські олігархи для досягнення своїх цілий – грошей, влади, сили.
:(
Тре вирвати у них ці родовища!
:)
mart mart 18:57
+1
Просто уявіть собі: кожен р е а л ь н и й танк Збройних Сил України - це по витратах з бюджету 4-5 танків, враховуючи ціни завищені на 300-400%.
------------------------------

а тупа скотиняка що на це? василь ?


про Ляшка говорили що це людина Лёвочкіна чи кого?
Народний депутат не бачив цього 5 років, і лише за місяць до президентських виборів "прозрів" щоб згадати і пропіарити свого партайгеносса, кандидата в президенти ?
mart mart   19:19
0

теж правда--хоча краще пізно ніж ніколи
...наживається у схемах зі скрапленим газом з кумом Путіна Медведчука, записуючи у «п’яту колону» усіх своїх опонентів, сам будучи по факту п’ятою колоною (бо його дії - на користь Кремлю).
==========
При крадежі українського газу, нема куди дівати газоконденсат, що звичайно утворюється при крадежі українського газу.
- Не знали?
Тещин язык. Простой способ превратить один вид "траффика" в другой. "Фармацевты"/"Ивенты"/схемы
Смотреть до конца. Уделите 10 минут.
---
5.10: За нашу и вашу свободу! За лучшую жизнь!
---
"Кто не знает цели - тот не может найти дороги".
---
https://m.youtube.com/watch?v=miD2n4hktr0
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.