Блоги → Перегляд

Офіційна Українська Делегація на Міжнародній виставці у м. Феррара.

Середа, 21:46, 20.05.09

Рейтинг
8 5
Переглядів
832

0
0

Офіційна Українська Делегація на Міжнародній виставці у м. Феррара.

 

 

26-28 березня 2009 року у невеличкому місті Феррара проходила щорічна міжнародна культурна  архітектурно-археологічна виставка. На виставці що річно представляються проведенні програми та проекти, а також програмні та технічні новинки у світі архітектури та археології.

    Кожного року на запрошення « Acropoli srl»- офіційного організатора виставки прибувають делегації з країн Європи, Азії та Америки, які представляють міністри Культури і Міністри Закордонних Справ. Ці міжнародні урядові делегації представляють культуру своєї держави і надбання народу. Крім гостей-делегацій на виставці в основному приймають участь: фірми,асоціації,школи,майстерні,Університети, Мерії Міст, які представляють свої проекти,надають інформацію,шукають партнерів чи клієнтів для майбутніх справ.

     Цей рік для України був ювілейним. За 16 років незалежності на цій міжнародній виставці в перше побували аж дві делегації і представлявся архітектурно-археологічний проект, в якому приймали участь студенти з Українського Національного Університету імені Т.Шевченка.

    На запрошення «Acropoli srl» та Департаменту Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО в галузях міжнародних зв’язків та розвитку новітніх технологій (Директор Мелех Ігор Богданович) на міжнародну конференцію « Реставрація та Археологія» прибула офіційна делегація на чолі з Директором Заповідної Справи – Петром Івановичем Гриником, також делегацію представляли Директор Департаменту Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО в галузях міжнародних зв’язків та розвитку новітніх технологій Мелех Ігор Богданович, Представниця Львівської Обласної Ради – Депутат Емілія Подляшецька, Мер міста Рахова – Думин Ярослав Васильович (Закарпатської області) та Директор Національного Природного Парку « Голосіївський» - Дробот Борис Віталійович.

   Делегація із задоволенням провела день у зустрічах та бесідах, як із відповідними делегаціями Росії, Польщі,Чехії, Словаччини. Також делегати відвідали павільйони фірм та організацій, Національних Університетів було,що побачити і себе показати.

    На виставці цього року представлялося аж два проекти пов’язані з Україною. Перший представлявся проект італійським містом Sperlonga , який проводився літом минулого 2008 року на території Природно-Археологічного  Заповідника « Monumenti Naturali Tempio Di Giove ANXUR E Campo Soriano» і в якому головну роль зіграли студенти з Київського Національного Університету ім.. Т.Шевченка, які досліджували за допомогою скрін-лазерним методом територію  античного об’єкту, який називається «Tempio Di Giove ANXUR», велику допомогу в цьому проекті надала Фірма «TeBec s.c.a.r.l.» зі своїми провідними спеціалістами Роберто Скалеззе та Джанні Кваранта, а також керівництво Департаменту Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО в галузях міжнародних зв’язків та розвитку новітніх технологій в лиці заступника директора – Мелех Олени Петрівни.

     Другий Проект,який представлявся на виставці це  Творча архітектурна майстерня „Ю.Лосицький”    представляла проект реконструкції  святинь України – Михайлівський Золотоверхий Собор,Церква Різдва на Подолі, Покровський Монастир в Києві,а також презентувала новий тип реставрації для об’єктів сакрального походження, які знаходяться в Італії, Іспанії,Греції. Було дуже багато зацікавлених цією новою пропозицією і багато слухачів завітали на презентацію цього Проекту.

    Дякуючи Керівництву Природно - Архітектурного Заповідника-Луїджі Валеріо, а також Секретареві «Acropoli srl»   за пред’явлений інтерес до України і запрошення ними наших українських делегацій як в теперішній так і в майбутній виставках

Коментарі

Дякую, Ігоре Богдановичу!
Дуже приємно, що наш проект було відзначено на конференції у Феррарі!
Сподіваюся, він зацікавив учасників!
Так пані Катерино. Їм було дуже приємно,коли так багато людей прийшло послухати виступ.Також це щераз і щераз підтримало імідж України.
думаю, це дуже важливо для обох сторін!
хочеться побажати нам всім приємного подальшого співробітництва!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.