Блоги → Перегляд

Сучасна еліта веде нас в совок.

Субота, 09:27, 09/03

Рейтинг
1 0
Переглядів
616

0
0
У цій статті згадуються

 

df796720fc950d68524ef89f932da110-full.jpg

Жіноче свято скінчилося і в фейсбуці знов почалися передвиборчі баталії.

Але ж по нашому, по українські! Кожний кріпак воює за свого пана.

Майже тридцять років злиднів, кідал, розкрадання і нарешті війна нічому не навчили кріпаків. Одні за кіло цукру готові душу віддати, інші вірять в казки тих, хто всі ці роки  їх ґвалтував і вбивав.

Дивлюсь я на це і думку гадаю, чи може це не зі мною все відбувається, чи може це все дурний сон?

Не буду ні за кого агітувати, але ж тим хто вважає що Порошенко нас веде до Європи, скажу що це не так.

По-перше: сама постановка питання про те що нас там хтось чекає таких от невмитих невігласів – невірна;

По-друге: нам не треба нікуди проситися, нам потрібно тут будувати таку країну, до якої б стояли черги з Європи на отримання ПМЖ.

У Порошенка і його команди  був історичний шанс це зробити і не раз. Перший – це 2004 році, а другий в 2014 році. Обидві шанси він  проср__в,  зрадивши людей, які за свободу і гідне життя пролили свою кров.

З війни він зробив   інструмент утримання  влади. Тепер дуже зручно всіх хто проти вписувати в списки агентів кремля.

На війні заробляють його васали і це вже не казка, а правда, яку бачать всі.

Реформи фейкові, вони нічого взагалі не мають спільного з покрашенням життя. Якщо тебе зупиняє патрульна машина, то навіть у мене у жінки стійке бажання їх постріляти, бо це не поліцейські, це якісь вихідці з трудовій колонії для малолітніх. Якщо не дай Боже ти опинитися у лікарні, то одразу ж розумієш що цей сервіс організований для скорішого виходу з цього життя.

Чому так? Да тому, що політичною елітою в Україні назвалися дітки перших, других секретарів ЦК КПСС, дітки та онуки красних директорів, тобто золота молодіж кінця 80-х минулого сторіччя. То шо ми від них чекаємо? Яку Європу? Вони нас стійко тягнуть назад до совка, бо їм там було зручніше.

Треба міняти еліту. Як показав час, зробити це за рахунок революцій ми не можемо, бо такі дурні, що знов і знов приводимо до влади тих же падлюк, що там були завжди.

Тому, давайте вже хоч на виборах закриємо цим діткам вхід на Банкову та на Грушевського. Давайте почнімо політиків  міняти і чим частіше тим краще, бо в такому випадку гарантовано не буде «трудових» династій у владі. Суспільство , через систему виборів повинно виховувати політиків, не даючи їм другого  шансу. А наші все життя при владі! Та вони вже забули, що таке працювати і хто такий народ, що їх туди обирає. Вони впевнені, що в них   карма - завжди жрати і безкарно обкрадати країну.

Тому, включаємо раціональне мислення і починаємо міняти політиків у владі до тих пір, поки там не опиниться справжня українська еліта.

Всім гарного дня))

 

 

 

Коментарі

Суч.еліта веде нас в гроб!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі