Блоги → Перегляд

Якось казково

Понеділок, 12:23, 11.03.19

Рейтинг
1 0
Переглядів
943

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

 

Одна жіночка з інвалідністю 1 групи (опорно-руховий апарат) мріяла познайомитись з Олегом Ляшком. Звати її пані Євгенія, живе вона в селі Заруддя. Дізналась, що Ляшко буде поруч в Збаражі, але потрапити туди за станом здоровля не змогла. Попросила знайому передати йому листа.

А ця знайома пані Орися поїхала в сусіднє село Великий Конинець лікувати зуби, чекала на зупинці на маршрутку, а тут ...зупиняється наш #ляшкобус (ми завжди забираємо людей по дорозі і підвозимо).

В автобусі були Ігор Мосійчук, Сергій Скуратовський, Богдан Яциковський, Андрій Махніцький, я і багато інших членів нашої команди. Був і сам пан Олег, розговорився з пані Орисею, вона передала листа від пані Євгенії. Ляшко прочитав: «...мені уже 72 роки, хочу перед «заходом сонця» побачити Вас наяву...», був зворушений, і вирішив, що ми зараз ідемо до пані Євгенії в гості. Бо це її мрія.

P.S. Аби в неї хоть інфаркту не було.

 

censor_blogs_content_big.jpg

 

censor_blogs_content_big.jpg

 

Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

 

Коментарі

P.S. Аби в неї хоть інфаркту не було.
==========
Зараз в селах частіше інсульти вже пішли..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.