Блоги → Перегляд

Ось воно що

Вівторок, 19:35, 12/03

СБУ викрила діяльність спеціального інформаційного підрозділу та агентурної мережі, створені ГУ Генштабу Збройних сил РФ

Співробітники військової контррозвідки Служби безпеки України викрили та задокументували діяльність створеного Головним Управлінням Генштабу Збройних сил РФ у Лондоні спеціального інформаційного підрозділу та агентурної мережі спецслужб Росії на підконтрольних українській владі територіях. Про це на брифінгу повідомив керівник військової контррозвідки СБУ. Оперативники спецслужби задокументували, що група під кодовою назвою «Politiko» за завданням російських кураторів організовувала підготовку та проведення антиукраїнських інформаційних кампаній. Учасники групи також займалися збором та аналізом інформації стосовно вищого керівництва України, Збройних Сил та інших військових формувань, збором розвідувальної інформації про сили та засоби, що задіяні в Операції об’єднаних сил. «Ми зафіксували суттєве зростання активності цієї групи напередодні виборів Президента України.

Співробітники військової контррозвідки СБУ ідентифікували «куратора» цього інформаційного підрозділу, кадрового співробітника ГУ ГШ ЗС РФ підполковника Сазонова Олександра Олексійовича, оперативний псевдонім – "Mart-mart". «Ми встановили, що він обіймає посаду керівника оперативної групи у складі розвідувального центру російської воєнної розвідки у Лондоні», ‒ уточнив керівник військової контррозвідки СБУ.

Правоохоронці задокументували, що до складу підрозділу «Politiko» входить п’ятнадцять ідентифікованих членів.

Очолює групу завербована воєнною розвідкою Росії громадянка України – Блокєр Катерина Геннадіївна.  Для координації роботи групи «Politiko»  та сприяння її роботі представники російської воєнної розвідки використовували завербованого ними , негромадянина України Бородатого Юрія  на прізвисько «Турбодетандер». 

Коментарі

Дууже смішно))
Але не правдоподібно.
Бо СБУ, це ФСБ, а вони себе самі ніколи не палять.
mart mart 21:49
+2
встидався би ти,хую темний василю, брехати так як радянська влада
+1

Робота у Василя така - порохоботська ))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.