Блоги → Перегляд

За що боролись

Четвер, 20:16, 14/03
У цій статті згадуються

Виконуючий настанову путєна - будь-хто тільки не Порошенко, місцевий модьор март і пригріті ним антукраїнські агітатори, яким створено режим максимального сприяння і повного ігнорування не тільки українських законів, але і правил сайту, на ходу перезуваються, переходячи від підтримки збитого бублика до лідера москальських симпатій таваріща зєлєнскава.

Основна установка - ну і що, що ідіот, ми всі такі, а от його команда!

За наступним посиланням відео, де команда у всій красі. https://twitter.com/dimamelkiy10/status/1106199100121325573

Не всім цікаво дивитись якісь там відео, та, враховуючи рівень публіки, яка застопорилась на вивченні третьої дії арифметики, коротко переповім про що йдеться.

Йде засідання молодої і перспективної команди. Доповідач говорить:

Нами розраховано, щоб забезпечити зарплату учителям в 4000 (чотири тисячі) доларів на місяць потрібно двісті мільйонів  доларів на рік. Для цього достатньо провести кілька конфіскацій... Голос САМОГО! ЗЄ! Достаточно і адной! (експропріація експропріаторів, взять і падєліть. Але та річ не в тому). Повне захоплення і одобрямс присутньої молодої команди.

Далі про арифметику. У році 12 місяців. У місяць виходить 200000000/12=17000000 (сімнадцять мільйонів доларів заокруглено в більшу сторону). Це дозволить виплатити зарплату у 4000 доларів 

17000000/4000= 4300 чоловік (заокруглено в більшу сторону).

Р.S. Для довідки в Україні десь біля півмільйона вчителів. Зрозуміло, що таварісч бородатий зауважить, що і чотирьох тисяч не потрібно, та все ж...

А ви дивуєтесь, чого васі вас не поважають. Це - ваш рівень і ваш вибір.

 

Коментарі

mart mart 20:37
+1
курва,дебіле,де я підтримую Зеленського?

покажи мій текст де я,модер, підтримую, засраний брехуне?
За наступним посиланням відео, де команда у всій красі. https://twitter
==========
В Тві мене забанили давним давно.. (
0

Відео не відкривається.. (
Пише:
Ваш профіль призупинено і вам не дозволено писати твіти. Дізнатися більше
0

а що там?
Економіка все винесе. Гроші можна здобути правильно, вони лежать під ногами. Порошенко довів . Просто іх не можна рухати. Але питання не в тім як здобути. Питання де діти. Логіка хапати та тікати майже генетична. Вчителька пенсійного віку з чотирма тисячами долларів посеред большой дороги ????
Халява смертельно небезпечна ! Оточення ...
Ну менше з тим. Нам потрібні вчителі. Ті що навчають технологій, заводів, робототехніки, генераторів, медицини, віри, логіки виживання, армії... Вчителі вчителів. Це дорого , але не так як виглядає. Нам цілі університети треба відроджувати з нічого. Одні закривати інші створювати.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.