Блоги → Перегляд

Думки вголос. Пророцвта.

П'ятниця, 09:42, 15/03

Рейтинг
2 0
Переглядів
418

0
0
У цій статті згадуються

Так як Апостол Петро у свій час став наріжним каменем у фундаменті Християнської Церкви, так і Порошенко (теж Петро!) став наріжним каменем у фундаменті нової Української Держави. І я, своїм духовним зором, вже бачу у майбутньому цю величну і прекрасну споруду.

Сьогодні уся промосковська, антиукраїнська нечисть піднялася на свій останній брудний сатанинський шабаш, щоб зашкодити Божественному немовляті – Новій Україні - успішно набиратися сил, рости та розвиватися. Але вона буде переможена справжніми українськими синами і дочками, які розмовляють не чужою московською, а рідною мовою. 31 березня Сили Світла перейдуть у потужний контрнаступ проти синів і дочок диявола, які не вірять у могутність Всемогутнього Господа та зухвало паплюжать Його.

Коли ми говоримо Путін, розуміємо - сатана, а коли говоримо сатана, розуміємо - Путін.

Для дурнів, яких в Україні вистачає, блазень Зеленський, можливо і "достойна" кандидатура в президенти, але для більшості розумних людей він був, є і залишиться лише кумедним блазнем.

Чого найбільше бракує нам, українцям? Терпіння (хороша мати дуже терпляча, чи не так?), доброзичливості, легкості у спілкуванні, здатності в усьому бачити хороше, відсутності критики, здатності бути щасливими незалежно від зовнішніх обставин та бажання служити іншим.

Нещодавно я вирішив провести дослідження того, що упродовж 10 хвилин показують на двадцяти українських каналах. Виявилося, що це або політичне зомбування, або кримінальні новини, кримінальні фільми, фільми жахів, або безглузда реклама, або мультфільми з якимись виродками.

Майте на увазі: наша психіка дуже сприйнятлива до гуни невігластва, тому потрібно уникати факторів і якостей, які діють на неї негативно.

Яке значення має рідна мова для кожного народу? Вона виступає ідентифікаційним кодом для відповідної спільноти людей, тісно повязаної між собою унікальними та неповторними сполуками ДНК. Згідно з цим кодом ми ідентифікуємо інших людей за принципом "свій" - "чужий". Зруйнуйте цей код або змішайте з кодом іншого народу і ви отримаєте замість держави - територію, а замість нації - населення.

Коли ми дивимося чи слухаємо новини, ми повинні розуміти, що це не лише інформація про щось, але також обв`язково і чиясь інформація. А так як медіа-простір належить різним медіа-магнатам з різними культурними, національними, моральними та політичними уподобаннями, то відповідний ретрансляційний канал на 80% відбиває суб`єктивну точку зору на ті чи інші події або його власника, або найнятої команди медійників.

Яка поведінка є недопустимою для жінки? Коли вона починає сперечатися з чоловіком, критикувати його, порівнювати з іншими чоловіками. Цим вона закриває собі, чоловіку і дітям контакт з енергією Сонця. Мудра жінка дуже м`яка. Сила жінки – в сором’язливості та гнучкості.

Чоловік має бути активним у соціальному житті (проявляти енергію Сонця), тому, коли він приходить додому, природно, хоче отримувати спокійну Лунну енергію, а не бачити перед собою істеричну жінку в гуні невігластва, яка постійно сперечається ним, від якої хочеться швидше піти.

Згідно з Ведами в житті людини може бути чотири мети і одна з них Кама, або насолода. Щоб досягти її, потрібно вчитися концентруватися на тому, чим ми займаємося. Це принесе нам успіх в усіх сферах життя і величезне внутрішнє задоволення, тому що щастя знаходиться всередині нас.

Багато святих кажуть, що в душі людини міститься стільки щастя, яке вона не може витримати, тому що людське тіло не призначене навіть і для десятої долі цього щастя. Щастя не слід шукати за межами власної душі. Суть щастя не в зовнішніх атрибутах, таких як дорогий одяг, розкішний будинок, модний автомобіль, яхта, сматрфон, хаотичні любовні пригоди тощо, достатньо заспокоїти розум і відразу ж з`явиться глибоке задоволення від життя. Незалежно від того має людина мільйони чи живе від зарплати до зарплати, навіть звичайна гра в шахи, невибаглива їжа та інші повсякденні заняття будуть приносити їй величезне задоволення.

Навіть сучасні люди давно помітили, що всі хвороби від нервів. Люди, які не вміють заспокоїти власний розуму, постійні хвилювання, помирають значно раніше, а найголовніше, до чого прагне кожна людина, - бути щасливою. Але відчуття щастя – це внутрішній стан, щастя практично не залежить від зовнішніх обставин. Чи може бути щасливою людина, яка впадає у депресію або дратується з будь-якого приводу?

Наша біологічна мати, яку ми повинні любити шанувати та піклуватися, є матір`ю для нас лише в цьому втіленні. У наступному втіленні буде інша мати. Так і Земля, яку ми повинні любити, берегти та перетворювати на квітучий сад, стає для нас на якусь кількість життів годувальницею і пристанищем, тому що наші тіла створені із земних елементів. Через це у Біблії й написано щодо наших фізичниз тіл: "З пороху прийшли і в порох повернетеся".

Cтворюючи екологічні проблеми: вирубка лісів, забруднення землі – хімікатами, води – каналізаційними та промисловими стоками, повітря – шкідливими вихлопами транспорту тощо, ми (сучасна цивілізація) вкрай послаблюємо благотворний вплив Луни на все людство і, відповідно, руйнуємо як своє фізичне, так і ментальне (тонке) тіло. З кожним роком народжується все більше дітей з різними психічними відхиленнями та хворобами, все більше людей страждає від стресів, депресій. Пам'ять слабшає. Все менше жінок, здатних народити, а чоловіків - зачати здорову дитину.

Лунну енергію посилюють: заняття медитацією, розвиток оптимізму, контроль за своєю мовою (говорити слід продумано і якомога менше), уважне ставлення до своїх вчинків та слів (щоб не примушувати нервуватися оточуючих), водні процедури (прохолодний, підбадьорюючий душ вранці і теплий, розслаблюючий – ввечері, після роботи), перебування біля моря, озера, річки (кожен може помітити, якщо просто 15 хвилин дивитися на море, то розум заспокоюється).

Кожен з нас, усвідомлює він це чи ні, є своєрідним продуктом суспільно-історичного розвитку. Без інших людей, їхньої оцінки нашої діяльності, ми собою нічого не представляємо, наче не існуємо. Людська цінність проявляється лише серед людей та визначається ними.

Карл Маркс неодноразово наголошував: "Ідеї стають матеріальною силою, коли вони оволодівають масами". І в цьому важлива та активна соціальна роль відводиться ідеології. Суспільство без чіткої ідеології, як корабель без керма, хвилі штовхають його то в одну, то в іншу сторону.

Вожак ніколи не йде позаду стада. Він завжди йде хоча б на крок попереду. Стадо, яке йде позаду, прислухається до свого вожака, бо він найкращий зі стада - найсильніший, найрозумніший, найкмітливіший і найвитриваліший.

Будь-який ідеал обов`язково відображає окремі властивості, тенденції об`єктивної дійсності, базується на відповідних знаннях. Тому специфіка ідеалу у тому, що з ним пов`язують уявлення про досконалість, гідне існування, вищий зразок поведінки, кінцеву мету земного існування. Кожен ідеал має свою конкретно-історичну мету. З кожною новою епохою (2000 років) ідеал видозмінюється, знаменуючи переоцінку, уточнення, конкретизацію фундаментальних цінностей та цілей.

Індивідууми нерідко прагнуть пригноблювати інших або шкодити їм; суспільство, яке прославляє егоїзм, честолюбство, змагання та успіх за будь-яку ціну, сприяє розвитку насилля.

Перед виборами Президенту не слід виступати на вуличних мітингах перед усілякими вороже налаштованими покидьками, бо більшість розумних людей робить свій вибір не на таких зборищах. Виступати можна у великих приміщеннях, де доступ для проплачених "опозицією" шибздиків обмежений.

Коментарі

Думки вголос. Пророцвта.
==========
Пророцтва - так краще звучить.
А щодо знаків зверху - чому солдати падають в присутності Петра?
mart mart 22:18
0
ну добре---але накрав він чи не накрав?
я дав пару постів що накрав.

то що духовний зір бачить про це?
0

Написано: Не лжесвідкуй. Бо це один з семи смертних гріхів.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі