Блоги → Перегляд

Супрун озвучила сенсаційну статистику випадків захворювання на кір

Вівторок, 10:22, 19/03

Рейтинг
1 0
Переглядів
501

0
0
У цій статті згадуються

teaser.jpg

МОЗ все частіше рапортує, що кір відступає і ситуацію з поширенням захворювання вдалося взяти під контроль. За офіційними даними третій тиждень поспіль відбувається зменшення рівню захворюваності на кір, а Уляні Супрун, яка викриває міфи про шкідливість вакцин, майже вдалося перемогти останніх опонентів прищеплювальної кампанії.

Тим не менш, проблем з кором та його ускладненнями залишаться достатньо. Наприклад, незважаючи на роботу мобільних бригад, які здійснюють вакцинування дітей, лише 10% із 13 тисяч школярів були щеплені у Львові, який більш за все постраждав від вірусу. Тим часом, в столичних поліклініках лікарі як і раніше відмовляють дорослим в щепленнях та йдуть на поступки тільки після скарг до Департаменту охорони здоров'я КМДА. Проведенню ефективної прищеплювальної кампанії не сприяє також і захворюваність на грип та ГРВІ, яка зараз набирає обертів. Не додає проблемі ясності і звернення Уляни Супрун до Кабінету міністрів України, в якому вона оголосила нові дані щодо кількості інфікованих та назвала чергові причини епідемії.

mozu.jpg

Отже, за словами Супрун, з початку 2019 року і до 1 березня захворіли 45 тисяч осіб, а вмерло від захворювання та його ускладнень 165 осіб, із яких 45 - діти. Зараз МОЗ не має дозволу оголошувати ці цифри, крім того, Адміністрація президента дала вказівку не діагностувати кір при первинному зверненні до сімейного лікаря. Супрун також підкреслила, що вакцин від кору катастрофічно не вистачає. Необхідно 4 млн. доз, при цьому 1,2 млн. наявних доз, за дорученням Порошенка на шкоду дітям використовуються для вакцинування військовослужбовців, співробітників МВС, медиків та держслужбовців. Також в МОЗ незадоволені тим, що розроблені відомством програми з виявлення нещеплених громадян не отримали потрібних підтримки та фінансування, що зробило неможливим проведення дійсно ефективної прищеплювальної кампанії. Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я в своєму зверненні обурилася тим, що через виборчу кампанію були скасовані протиепідемічні заходи щодо боротьби проти дифтерії, десятки випадків захворювання на яку зараз фіксуються на південному сході країни.

Таким чином, стає зрозумілим, що навіть якщо пік епідемії вже залишився позаду - хоча зараз в цьому з'явилися певні сумніви - це коштувало країні величезних жертв. Судячи з листа, влада банально приховує реальні масштаби епідемії, що потім призводить до неправильних дій з боку медиків, а також фактично вигороджує нардепів та скарбників, які восени не надали підтримки ефективним протиепідемічним заходам. Всі звикли, що відома своїми "ляпами" Уляна Супрун є ідеальною мішенню для звинувачень в проблемах медицини, але за фактом, і Кабмін, і Адміністрація президента в рівній мірі зробили все, щоб країна виявилася неготовою до епідемії кору, яка повторюється циклічно раз 5-6 років. В результаті від безграмотності та байдужості керівництва країни постраждали тисячі дітей, які залишилися без захисту перед лицем жахливої загрози, яка тепер буде переслідувати їх у вигляді різноманітних ускладнень все життя.

Коментарі

Кір легко поширювати, а причин поширювати кір - море.
Причому причин як комерційних, так і політичних..
Трба мати на увазі силу-силенну бовдурів-батьків, які частенько лише купують довідки про щеплення, и тих, хто КАТЕГОРИЧНО відмовляються від щеплень. І це добре, бо таким чином наше суспільство забезпечено від розмноження розумово обнутих!
Супрун не корупціонерка. Вона лобіює інтереси США, але це краще ніж корупція в інтересах РФ.

Вона зірвала укр.реформи, бо всі укр.реформи мали = подорожчання + погіршення.
Проблема не кір. Проблема загальне заниження імунітету. Навіть СНІД це хвороба екологічного бруду навіть чисто статистично. Це те що не торкається таких речей як психологія (на кшталт фобіі) чи моралі(обмін біологією). Колись в родині був кір. У однієї дитини. Було забавно. Більше ніхто не захворів. І без щеплень.
Там де немає хижаків є епідемії. Математичні закономірності. І не варто вирішувати побутові та соціальні проблеми психологами та металлом під шкіру.
0

Крапельниця, в середньому, відключає імунітет (в того, кого він ще є) на 2 роки, укол - до 40 днів, таблетка - на добу або й 2 тижні. Ось чому суч.медицину гомеопати назвали Аллопатією, тобто - іншою хворобою.
Думаю, реальна статистика є ще гіршою -
https://www.facebook.com/tsn.ua/videos/256394925304362/?v=256394925304362
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі