Блоги → Перегляд

Третина наявних українських виборців - безмозкий планктон...

Вівторок, 15:46, 02/04

Рейтинг
1 0
Переглядів
284

0
0

Третина наявних українських виборців - безмозкий планктон із різновиду бацил сказу! Або, якщо цитувати найгаласливішого з них: „Тупі скотиняки!"

Зрозуміло, що всередині багатьох із них напхом напхана совковість, а примус думати, чи, не приведи господи, аналізувати, для них - смертна кара.   

Життя для них двовимірне, як папірець чеку або екран айфону. Концепція "дія-наслідок" для них - порожні та безсенсовні слова.

 З іншого боку вони напрочуд кмітливі - на суто тваринному, побутово-примітивному, рівні. Скажімо, щодо того, як нарубати бабла, або як  „зняти-підчепити" довгоногу телицю.

Про неосяжну решту життя-буття вони не мають (і не хочуть мати) жодного уявлення. Бо воно їх не обходить: світло, тепло, комфортно. «Що іще треба людині, аби зустріти старість?»

 

"И ЗЕЛЁный попугай..."

Коментарі

Вибирати собі царя-псаря з крапленої Кремлем колоди - не козацьке це діло..

О люди! люди небораки!
Нащо здалися вам царі?
Нащо здалися вам псарі?
Ви ж таки люди, не собаки!
Пане Юрію, за умов нашого нинішнього стану, у кріслі президента нам зараз потрібен той, хто здатний тягти лямку здобувальника чучасної зброї та грошей, переговорника щодо продовження санкцій проти кацапів, той, хто шурупає в економіці і на тему потреб армії, хто вміє налагоджувати та зберігати приязні стосунки із різними країнами... І ще багато чого.

Хто, на вашу думку, міг би це виконувати усе це? Конкретне ім"я?
0

Досвід є у Саакашвілі. Але його, як і мене, позбавлено громадянства.
0

Порошенку сучасну зброю ніхто не дасть. Прийдеться клепати "Молоти" і трупити укр.армію - так бачу..
+1

А американські фрегати, Джевеліни, снайперські комплекси - хіба це НЕ сучасна зброя?

Щодо Саакашвілі: дрсвід показує, що "його" діяльність - НЕ наслідок особистих діянь САМЕ його, а активної праці великої команди людей з його оточеня та, що головніше, потужне американське фінансування.

Що він може власноруч - красномовно видно у ситуйовині в Одеській області. Навіть ремонту дороги не зіг до пуття організувати.
0

Американські фрегати, Джевеліни, снайперські комплекси - де це все на фронті?

Саакашвілі, на відміну від Порошенка, не заважає працювати людям. А потужне американське фінансування - це наслідок довіри США до Саакашвілі і його стилю керівництва.

В Одеській області він нарвався на саботаж з боку корупціонерів, але він не брехав і не крав, і на руках Саакашвілі нема крові українців.
-1

Андрій Білецький:
https://www.youtube.com/watch?v=paQBjBdAmbY
+1

Юрій Бородатий 18:04
Американські фрегати, Джевеліни, снайперські комплекси - де це все на фронті?
Юрко, а ти що, на фронті був?

Щодо сумнівної особи Андрія Білецького: який, до речі, на фронті таки був.
Тут також не можна так просто характеризувати його як уособлення янгола, бо участь у війні не обов'язково робить з людини ангела.

Із давних давен Андрій - особа без гальм і з дуже сумнівними поглядами. Скажу обережно: він завжди трохи нацик - у гіршому значенні цього слова.
-1

Фронт, це відволікаючий маневр Кремля.

Згадайте, як "НафтоГаз" (тобто ФСБ) не впустили нашу і міжнародну комісію - Порошенко з Путіним відразу здійснили "інцидент на Азовському морі". Це ж був банальний відволікаючий маневр..
+1

Юрче, а чом би тобі не збігати на Донбас, аби переконатися що там усе - просто фейк? І кацапські канали не треба дивитися...

В реальному житті, Пуйло спить і бачить доргу по нашому суходплу аж до мічця, де починається Північно-кримський канал. Бо зараз, без Дніпровської води, УВЕСЬ Крим фактично повністю перетворився на справжню пустелю. Ну а, про всяк випадок, зараз у нас там стоїть СТІЛЬКИ зброї, що наша реакція на будь-які його найменші рухи буде такою, що чутно буде аж у Вашингтоні. Не решті периметру ОРДЛО - теж нівроку.
Саме тому Пуйло очкує, бо тоді Штати накладуть на кацапію такі санкції, що смерди від них повиздихають за півроку.

А про "НафтоГаз" - суцільна муйня. Як і про те, що Порошенко із Пуйлом домовляються... 100% - одна баба казала!
0

Тобто американські фрегати, джевеліни, снайперські комплекси - все це зараз на фронті або в місцях вірогідного нападу?

Карту майбутньої війни склав давно. Навіть опублікував її в 2005 році в київському журналі "ЕЛЕКТРИК". З тих пір ношу її на своїй аватарці.

Порошенко - агент Кремля на 90...10% і на 10...90% агент Сіону.
+1

Юрко, ну ти такий обізнаний, просто жах! То які служби тобі зливать інфу? Мабудь МІ-6 та Массед, та інші усякі ЦРУ та ФБР, стоять до тебе у черзі!

Але здатності аналізувати та скласти, що до чого щось не помічається: нащо, скажімо, кацапські смерди дали агеноту Порошенкові завдання відібрати у Константинополя томос, якій їм - поперек горла, та гарантовано забезпечує втрату міліадів $, які для них смокче в Україні РПЦ МП?
-1

Хан Батий зміцнив церкву - наказав баскакам не брати данину, дав землі, селян.
Путін робить все те саме.

Корупція понад усе! Ось девіз Путіна і його баскаків.
-1

Назвіть бодай одну багату православну країну..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі