Блоги → Перегляд

ЗЕ група з особливими інтересами

Субота, 11:17, 06/04

Рейтинг
0 0
Переглядів
197

0
0
ЗЕ група з особливими інтересами У своїй основі політичне життя країни репрезентоване двома типами груп. Перша - ГРУПА ЗІ СПІЛЬНИМИ ІНТЕРЕСАМИ. Це велика, загальнодоступна група, як наприклад політична партія, чи асоціація вчителів, чи церква. Ось що характеризує їх як групу зі спільними інтересами: вони підтримують те, в підтримку чого виступають, і роблять те, про що говорять. У них є переконання, за які вони б'ються, проте вони відкриті і їхній вплив прямий і очевидний. А ось група іншого типу. Її можна назвати ГРУПОЮ З ОСОБЛИВИМИ ІНТЕРЕСАМИ. Можна було б також назвати її групою з "таємними" інтересами. Її характеризує те, що вона поділяє якусь фіксовану ідею, проте вголос оголошує зовсім про інше. В цю групу входять фанатики, котрі не працюють ні в чиїх інтересах, окрім власних, і їх аж ніяк не хвилює благополуччя тих, хто не підтримує фіксовану ідею такої групи. Ці групи з особливими інтересами, зазвичай, не користуються довірою, позаяк вони не оголошують своїх істинних намірів і продають свою фіксовану ідею, приховують її за димовою завісою хитрих трюків (часто досить розумних) і пропаганди. Країни з демократичною формою правління роблять себе вразливими для груп з особливими інтересами кількома шляхами. Ось найвідоміший з них: кандидату потрібно мати гроші для проведення виборчої кампанії. Деякі з цих кандидатів на виборчу посаду взагалі не можуть виставити свою кандидатуру на виборах, якщо не отримають фінансову підтримку або від самих груп з особливими інтересами, або завдяки впливу таких груп. Щоб виявити групу з особливими інтересами достатньо лише задати питання: "Чи роблять вони й стараються робити те, про що вони і їх представники заявляють?". Якщо відповідь позитивна, то це просто група зі спільними інтересами. Якщо ж у групи один набір цілей, котрі вона виставляє на загал, а породжена вона іншими, таємними й ретельно прихованими устремліннями, то це група з особливими інтересами. Громадськість справедливо відчуває відразу й страх до груп з особливими інтересами.

Коментарі

Уся ця мишача метушня замислена Пуйлом на українських лохів, що примітивні як віники.

Ржунємагу спостерігати, як дорослі дяді й тьоті дзюрчать окропом, на тему пересіного рлебея, у якого своїх мізків - як у курки. Отак само усілякі аборигени міняли перли й золото на колорові брязкальця та люстерки. Ба навіть американські індіанці віддали білим острів Манхеттен усього за ДВАДЦЯТЬ ТРИ ДОЛЛАРИ.

І це тоді, як миршавому Зе просто треба дати дрбрячого підсрачника!
0

Майдани вчать - обирайте не диктатора, обирайте того, кого легше буде скидати - ми ж таки люди, не собаки.
0

Ба навіть американські індіанці віддали білим острів Манхеттен усього за ДВАДЦЯТЬ ТРИ ДОЛЛАРИ.
==========
Аляска більша Манхеттена, там є золото, але її продали (питома ціна) приблизно за ті самі гроші))
Досліджую групу "ІІ-й термін ПОПа"))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі