Блоги → Перегляд

Корчинський пропіарив Порошенка.

Субота, 19:37, 06.04.19

Рейтинг
5 0
Переглядів
1055

0
0
У цій статті згадуються

1 квітня "духовний лідер" "Братства" на Всесвітньо-Броварському Телебаченні пропіарив (яке влучне слово) діючого президента. 

20190406ODTEfVeaS5UB1Ms9_gsl10_large.png?36199

Дмитро закликав своїх прихильників "...Виділити в своєму оточенні людей, котрі голосували за Зеленського, взяти їх за "хобот" і переконати за допомогою бейсбольної біти, праски, паяльника, доброго слова чи 500 грн. проголосувати за Петра Порошенка." 

Корчинський також заявив, що всім свідомим зараз треба стати народниками і іти в народ щоб в майбутньому їм не прийшлося стати терористами  та вбивати тих не свідомих.

Його "брат" на відео ( не знаю хто такий, але має яскраво виражений москальський акцент) запевнив, що був в Карпатах і мальфири "єму чьотко гарантували" перемогу Порошену в другому турі   з відривом 4-5 %. 

https://www.youtube.com/watch?v=n8X5GjjvwqE

 Цікаво, чи бачили це відео  де звучать погрози, заклики до насильства і підкупу виборців "компетентні органи" ???

Коментарі

Голосуй, не голосуй - все одно получиш...
…Порошенка.

Після Кучми мав бути Янукович, після Януковича мав бути Порошенко. Пам’ятаєте, як Порошенко, думаючи що його «кинули» з президентством, помчав в окупований росіянами Крим? Але там його заспокоїли і повернули в Україну.

Зараз також все йде за сценарієм Кремля.
Роль Зеленського на виборах Порошенка, це роль Симоненка на виборах Кучми, тобто роль опудала.

В багатій Швейцарії президента обирають на 1 рік.
Для чого Кучмі і Порошенку дали 10 років?
Кучмі дали 10 років на встановлення олігархату (збирачів корупційної данини) в Україні. Порошенку дали 10 років на встановлення (нечуваного в Європі) корупційного терору по зміцненю влади Кремля над Україною і в рештою світу.

Ця війна (як і війна в Сирії) газова. Путін воює за високу ціну на газ.
Кремль «захищає» від українців потужні газові родовища, які дають газ в ЄС. "Реверс", "сховища", "транзит" - все це міфи (наёбки) «Газпрому».

Карпати і Полісся підготували для висадки російського десанту. Дерева вирубали для боротьби з українськими партизанами. Траву заборонили палити – її палитимуть в тактичних цілях, для викурювання тих же партизан..
mart mart 20:18
+2
https://www.youtube.com/watch?v=n8X5GjjvwqE&feature=player_embedded
Unknown Unknown
2 days ago
Еще давно догадывался что Корча купили, какая жалость. Был крутым правоцентристом, стал тупорылым Порохоботом
+1

Корчинський воюва за РФ в Молдові.
Корч хоче кинути українців в релігійні війни - він сам про це триндів своїм менторським (як у львівського Василя-"тупа скотиняка") тоном..
mart mart   20:58
+1

https://whoswhos.org/114213-korchinskiy-dmitro-oleksandrovich-dosye-44-290

Корчинський Дмитро Олександрович. Досьє №44/290
13.07.20158080

Корчинський Дмитро Олександрович
Український літератор (власне визначення), поет, політик, громадський діяч, журналіст, телеведучий. Лідер Всеукраїнської політичної партії «Братство»

Недоброзичливці Корчинського стверджують, що в націонал-демократичний рух він був засланий від КДБ і носив агентурну кличку Шнур.

У листопаді 1991 р. УМА перейменовано в Українську Національну асамблею (УНА). УНСО стала «бойовим» крилом організації. Вийшла єдина УНА-УНСО. В якості політичного символу УНА-УНСО висунула

Беніто Муссоліні

і позиціонувалася як збройна право-радикальна націоналістична організація вождистського толку. Дмитро Корчинський з 1991 року — заст. головкому Ю. Шухевича, фактично — «польовий командир».
mart mart   21:00
0

Польові» справи УНА-УНСО в цей період «припинення діяльності проросійських гуртків» в Києві, яке зводилося до побиття підлітків, підробляє торгівлею газетами в підземних переходах, і фізичному розгону «русофільських» зібрань в академічних закладах (наприклад, в Політехніці).

29 червня 1991 УНА-УНСО організувала мітинг зі спаленням хреста і смолоскипну ходу у Львові. Цю дату унсовці позначили як День українського імперіаліста і початком «національної революції».

Під час демонстрації 7 листопада 1991 р. «команда Корчинського» влаштувала масове побоїще колони комуністів.


Навесні 1992 р. близько 500 унсівців на власному поїзді (сплаченому якимось «буржуєм»), під прикриттям кількох священиків УПЦ («все це мало виглядати як поїздка на молебень на могили українських моряків у Севастополі») та депутата-націоналіста Хмари, підтримані збройним загоном залізничної міліції, провели «силові» демонстрації в Одесі та Севастополі.

Приятель Дмитра Корчинського, Славко, згадує в цій книзі у зв’язку з тими часами, що кращі бійці — п’ятнадцятирічні діти, а найкращі терористки — молоді жінки. Вони і становили основу УНА-УНСО тоді, і основу «Братства» тепер. Рання «УНА-УНСО» була організацією типу «скінхедів».
mart mart   21:01
0

До цього часу унсовців, що відроджують традиції та ритуали НСДАП, італійських фашистів, іспанських

фалангістів, «лісових братів» ОУН-УПА, українська преса однозначно називає нацистами.

У 1992 за участю лідера УНА-УНСО Дмитра Корчинського, під прикриттям Київського патріархату УПЦ, створена псевдо-церковна організація «Чин Святителя Іларіона», через яку здійснювалася вербування найманців для участі в бойових діях в «гарячих точках» на території СНД і за її межами.

Влітку 1992 р. загін «стрільців» УНСО на чолі з Корчинським брав участь у Придністровському конфлікті

(як і Росія, на боці сепаратистів).
mart mart   21:03
0

У 1992-1994 роках Корчинський Дмитро Олександрович зі «стрільцями» брав участь у бойових діях на території Абхазії в складі грузинських військ Джаби Іоселіані. Пізніше Корч і Ко розкажуть про свою боротьбу з «російським імперіалізмом» в бою за село Шромою (19 червня 1993 р.) з боку унсовців, нібито, загинули 2 і 20 поранені, а з боку якогось «російського батальйону ВДВ» вбиті 58 і 287 поранені . Ці та інші свідчення унсовців піддаються серйозним сумнівам з боку військових спеців.

Воював лідер УНА-УНСО Дмитро Корчинський також в Нагірному Карабасі (на стороні Азербайджану).

18 липня 1995 року під час похоронів загиблого при загадкових обставинах глави Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) патріарха Володимира Романюка унсовці, на замовлення колишнього митрополита Філарета (Денисенка) і під прикриттям «одного з заступників міністрів внутрішніх справ», штурмували Києво-Печерську Лавру. Однак, Філарет «увійти» у володіння захопленою Лаврою виявився не готовий, і штурмовикам довелося здатися міліції.

Під час штурму загоном, озброєним обрізками труб, монтировками і кийками отримали поранення десятки людей як з боку УНСО, так і з боку ченців. Кривава подія висвітлювалася усіма світовими інформаційними агентствами. Ситуацію ускладнювало те, що Філарет, на користь якого діяла УНСО, підозрювався в причетності до вбивства Романюка незадовго до смерті Романюк зробив спробу

ревізії діяльності банку «Київського патріархату», де Філарет провертав свої фінансові махінації.
mart mart   21:05
0

У 2013 році був одним з ініціаторів проведення на території України референдуму на предмет заборони діяльності Комуністичної партії України.

У перші дні Євромайдану Дмитро Корчинський брав активну участь, але надалі був оголошений в міжнародний розшук, тому змушений був переховуватися.

5 лютого 2014 р. Корчинського заарештовує поліція в Ізраїлі,

але силові структури України оперативно знімають політика з міжнародного розшуку і потім лідер Братства був відпущений. На наступний день Дмитро Корчинський повертається в Україну.


=зараз зараз----нацист --у Ізраїлі???
mart mart   21:06
0

КОМПРОМАТ
В останні роки багато експертів та журналістів активно обговорюють питання персони Дмитра Корчинського. Зокрема, висуваються версії, що лідер «Братства» може співпрацювати з ФСБ РФ. Причиною цьому служать дії Корчинського і його політичних прихильників, які дуже сильно і негативно б’ють по політичному житті країни і світовому престижу України. Наприклад, радикальні дії в період Євромайдану бійців «Братства» були вигідні ЗМІ РФ.

Також існують дані, що Дмитро Корчинський неодноразово їздив до Російської Федерації, де зустрічався з високопоставленими чиновниками і посадовцями силових структур.

16 червня 2015 року в ефірі передачі «Військовий щоденник» на телеканалі «112-Україна» колишній лідер УНА-УНСО Дмитро Корчинський сказав, що «тимчасово окупованій» території Донбасу треба влаштувати повну блокаду із перекриттях всім шляхів та сполучень, у тому числі й продуктові перевозки.
mart mart   21:24
0

може він вдає активного щоб дискредитувати рух?
Корчинський, як і марець бородатий чи ягель - московський агент.
Але, на відміну від них не є дурнем.
І знає уроки історії.
Після перемог москалі почнуть зі знищення своєї агентури.
За нєнадобностью.
В інтересах Корчинського, щоб ця перемога наступила якомога пізніше.
Ну а мутилі ягелі та інша сволота летить прямим курсом по спіралі на свічку.
Ну і х з ними, як люблять говорити їхні старші брати.
mart mart   21:29
+1

отже---маєм підтвердження з компетентного джерела що Корчинський--їх агент.
і навіть розум оцінили.
И ты,Брут?!..
Вслед за Корчинским,порохоботом стал и его бывший соратник по УНСО,-Тополя.
Ещё вчера он был с Михо,а теперь топит за ПЭ
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі