Блоги → Перегляд

«Зеленський над прірвою, а США не вірить Коломойському»

Понеділок, 13:48, 08.04.19

Рейтинг
0 0
Переглядів
2293

0
0
У цій статті згадуються

«Зеленський над прірвою, а США не вірить Коломойському»

Останні події в Україні, а саме вибори пройшли не без інтересу США. Так як з 2014 року Україна стала ще більш причетною до сфери впливу США у Європі, то вибори президента мають велике значення. Навіть там розуміють і знають, що за Зеленським стоїть Коломойський, який у Штатах у Огайо має свої інвестиції. В 2018 році ФБР завело справу на пана Ігоря Валерійовича. Справа була заведена за заявою Вадима Шульмана, який у травні 2017 подав позов до суду у Лондоні, де звинуватив Коломойського у шахрайстві на суму більш чим 500 мільйонів доларів. Але суд не розглянув справу, мотивуючи тим, що це не його юрисдикція. Тоді пан Шульман звернувся до ФБР. І головне те, що сам Коломойський не відрікався від цієї справи, тобто визнавав її існування (у одному інтервю він згадував). Нині ФБР веде розслідування щодо Ігоря Валерійовича і його махінацій на території США. Враховуючи факт того, що Шульман у 2017 році почав тягатися з Коломойським, коли у того почали «віджимати» ПриватБанк в Україні. Можна сказати, що Порошенко ще тоді передбачав реванш останього. І зараз перед другим туром активно почали проводити розслідування, щоб «ліквідувати» кандидата колишнього власника Привата. «Заготовка» Порошенка цілком може зіграти важливу роль у другому турі. Бо зробивши проблеми своєму опоненту, «прибрати» Зеленського буде не складно. Велику роль зіграє чи Порошенко або Коломойський, домовиться з єврейською спільнотою США. Саме останні вирішуватимуть хто буде при владі. Тому Коломойському потрібно йти на компроміс з ФБР і домовлятися з чинною владою Штатів. Якщо «огризнеться», то його чекають «веселі» часи. Бо поки пройде другий тур, рахування голосів, підбиття підсумків, то ФБР передасть ще Порошенківському СБУ справу і …

Вразі заведення справи на Коломойського в Україні, тоді Зеленський зніме свою кандидатуру, а якщо це станеться після виборів, то відмовиться від президенства. Він лялька і робить те, що скаже «хазяїн». А провал для Зеленського, означатиме кінець його кар’єри коміка в Україні, закриття «95 кварталу» (не дивно, що кварталівець Євген Кошовий починає свій проект на каналі СТБ), новий власник і спонсор каналу «1+1», яке активно підтримує лідера першого туру (варто згадати новорічне звернення «ЗЕ» до народу). Ну побачимо чи «ЗЕ» не перетвориться у «THE END»! У Порошенка є ще два тижня, щоб «ліквідувати» свого опонента у другому турі, а у Коломойського час на переговори з головними євреями США. Час йде, а стає все цікавіше і цікавіше, хто кого дебатне на «Олімпійському». Можливо ще є версія того, що Коломойського підтримує Путін і він є «засланим козачком», бо не співпрацюючи з США або Росією, самому висуватися це – утопія! А так як ФБР проводить розслідування стосовно Коломойського, пролітає думка, що може він повязаний з нашими агресорами. Бо чому він висуває у президенти Зеленського, який раніше постійно говорив на російській (на українській, коли грав політиків, що говорили на мові нашої неньки). Та ще до того, була замітна ностальгія за СРСР в теле і кіно продукції «95 кварталу». Варто згадати фільми Зеленського за участю російських акторів і на тій же російській мові. Тобто є легенька проросійська політика, яку було замітно у пародіях, де зображували «західняків» тупими селюками. Можу навести у приклад ще не стару пародію про кіберполіцію. І не тільки вона, ще пародії про гуцулів також варто згадати. Та й в «95 кварталі» вистачає росіян, яскравими із них є Каразін та Жидков. І я дивуюся тому, що на Західній Україні багато тих, хто голосували за «ЗЕ», який їх «обсирав», якщо вони звичайно не «руские», бо тих після Другої світової трохи нагнали туди. Але згадуючи слова деякого автора, що більшість виборців це - безмозглий планктон, тому і не дивуєшся цьому факту. Та Зеленський в будь-якому випадку зараз над прірвою, бо проти його «хазяїна» почали розслідування американські спецслужби. І від компромісу та домовленостей Коломойського, залежить не тільки його доля в Україні, а й «ЗЕ»!

 

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі