Блоги → Перегляд
Мітки Актуально!

ЛЮДИ ЧИ НЕДОЛЮДИ?

Понеділок, 14:22, 08/04

Рейтинг
3 0
Переглядів
611

0
0

Хіба можна тих українських громадян, які під час неоголошеної війни з Росією виступають проти вступу України до НАТО та Європейського Союзу, назвати у повному розумінні цього слова – людьми? Адже вони цілком свідомо (бо ніким не обдурені, як дехто вважає в українському політикумі) підтримують своєю антиукраїнською позицією продовження невидимої, замаскованої російської присутності в незалежній Україні. А саме:

     По-перше, політичної - через розгалужену сітку агентів впливу, до якої відносяться залишки колишніх радянських профспілок, колишніх ДОСААФів, різні ветеранські та спортивні організації.

     По-друге, фінансово-економічної - через так звані спільні російсько-українські банки та підприємства.

     По-третє, інформаційної - через російськомовні канали, газети, журнали, книжково-поліграфічну продукцію, церкву Московського патріархату та російськомовні громадські організації.

     По-четверте, культурної - через російськомовну естраду, фільми, відео кліпи, телевізійні шоу, мультфільми для дітей тощо.

     По-п`яте, психологічної - мовляв, без «старшого брата» хохли самі нічого не варті і ні на що не здатні.

     По-шосте, мовної - дуже тонке навіювання у підсвідомість молодих поколінь (через ті ж російськомовні засоби інформації) хворобливої думки: якщо, мовляв, українець чи українка розмовляють українською мовою, то вони – недолюди, щось на кшталт дрімучих, забитих селюків. А ось, коли розмовляють чужою мовою  – російською, це, на їхню думку, дуже і дуже по-сучасному, тому, мовляв, російськомовна молодь дуже просунута, лише не уточнюють у якому напрямку.

     Насправді ж, росіянам байдуже, якою мовою розмовляють українці, яких вони завжди вважали і продовжують вважати «придурковатыми хохлами», робочою худобою, не менше і не більше, хоч тричі розмовляй російською. Але колонізаторам приємно, коли вони чують, як українці говорять не рідною українською мовою, а рідною для них – імперською, російською.

     Тому й напрошується запитання: хто з розумних людей, всупереч власних національних інтересів, догоджатиме ворогу? Відповідь правильна – тільки недолюди.

Коментарі

Так це ж предмет їхньої гордості.
-1

Ви праві..., на превеликий жаль, бо така об`єктивна реальність. І за 28 років суттєво вона не змінилася.
+1

Хіба можна тих українських громадян, які під час неоголошеної війни з Росією виступають проти вступу України до НАТО та Європейського Союзу, назвати у повному розумінні цього слова – людьми?
==========
Корупціонерів в НАТО не впускають - неможливо захистити країну, де президент-корупціонер.
Бальцерович - польський "гройсман", що також намагався зберегти корупцію.
В 1990 році Польща (за участі Папи Римського Павла-ІІ) встановила дипломатичні стосунки з НАТО. В 1991 році Бальцеровича викинули з уряду..

Порошенко остаточно розділив українське суспільство на дві частини.
Перша, назвемо її «6-Б» (безвіз, будівельники, баданте, батраки, бляді, бидло) - добуває валюту для другої, яка складається з корупціонерів і порохоботів, працюючих на Кремль.
0

Це лише ваша суб`єктивна реальність, яку ви самі нафантазували у своїй голові. Навіщо власну шизофренію нав`язувати іншим?
0

Повторюю:

Голосувати за пороха - стратегічно помилка.
Голосувати за зеро - тактичний хід.
0

Олег Духовний 16:19 0
Це лише ваша суб`єктивна реальність, яку ви самі нафантазували у своїй голові. Навіщо власну шизофренію нав`язувати іншим?
==========
То чого Україна не в НАТО?
Чого годуємо Кремль валютою і трупами наших Героїв?
...продовження невидимої, замаскованої російської присутності в незалежній Україні. А саме:
По-перше, політичної - через розгалужену сітку агентів впливу, до якої відносяться залишки колишніх радянських профспілок, колишніх ДОСААФів, різні ветеранські та спортивні організації.
==========
1) Фразу "незалежність від Москви/Кремля" замінили словом "незалежність" в 1991 році саме чекісти.
КПСС не дозволяла офіцерам КГБ займатись колективною та індивідуальною трудовою діяльністю (заводити бізнес). От вони і скинули КПСС та оголосили отой обрубок – «нєзалєжнасть»..

2) Тільки подумайте: Ізраїль, Велика Британія, США тримають в усьому світі 1200 агентів Моссад, 2594 агентів Мі6 і 21575 агентів ЦРУ (разом 25369).
РФ в Україні тримає 31000 агентів одної лише СБУ (це колишній КГБ, зараз ФСБ)..
0

Вимагаю звільнити халявщика, що програмував нову версію бородатого.
Стара уміла в четвертий закон Ньютона, третє правило Кірхгофа, п'яте начало термодинаміки, перетворення туманностей у водень. А ця тільки й знає, що наводити число проституток у амстердамі.
0

Тупа Скотиняка 15:37
Чому прибрали свій матеріал про "чорні дири"? )
-1

Мої матеріали прибирає ваш друг марець.
0

Шкода.. Хотів нагадати нашим читачам, що ЧД нема..
mart mart 22:26
+1
що зробив порошенко щоб вступити в НАТО---конкретно: раз два три?
mart mart   22:27
+1

ставлю в прямий ефір щоб почути
0

Повторюсь, але корупціонерів в НАТО не пускають - неможливо захистити від Кремля країну, в якій президент-корупціонер і де буяє прокремлівська корупція.

Бальцерович - це польський "гройсман", що також намагався любою ціною зберегти корупцію на користь Кремля. Він сьогодні є радником Порошенка.

В 1990 році Польща (за участі Папи Римського Павла-ІІ) встановила дипломатичні стосунки з НАТО. В 1991 році Бальцеровича викинули з уряду..
0

У 2003 році в Цюриху Лешек Бальцерович був обраний членом престижної Групи авторитетів Міжнародного інституту фінансів.

11 листопада 2005-го Президент Польщі Олександр Квасневський вручив Бальцеровичеві найвищу нагороду країни — Орден Білого орла — і відзначив, що без Бальцеровича шлях Польщі в Європейський союз був би довшим, якби взагалі відбувся.

У липні 2007 року аналітичний центр European enterpris institute (Брюссель) присвоїв Бальцеровичу титул «найбільшого реформатора в країнах Євросоюзу»

У жовтні 2008-го Лешек Бальцерович став одним із 8 членів Європейської експертної групи з розробки рекомендацій щодо запобігання наслідкам світової фінансової кризи в країнах Євросоюзу на чолі з головою МВФ Жаком де Ларозьє.
+1

mart mart 22:26
"що зробив порошенко щоб вступити в НАТО---конкретно: раз два три?"

------
Термінового вступу в НАТО, за наявності у нас перманентної позиційної війни та окупованого Криму, навіть із най-най-най-чудовим президентом, чкуати не варто.

Але цікаво, а чиї там, у Чорному морі, кораблі зараз плавають, беручи участь у спільних маневрах? Чи, бува, не НАТОвські? До того ж, у цьому році на буває дня, коли все нові й нові кораблі альянсу не швартуються у Одесі, вбо у Румунії чи шпацерують десь поблизу.
А от днями до України завітають півтори сотні американських елітарних військових для обміну досвідом із нашими вояками...


Канадскі спецпризначенці подовжили перебування на Україні іщ на рік...
Чи не щомісяця в Україні з'являються зразки нової зброї - і не лише по типу НАТОвських, а і такі, яких там ще нема...

Хто не хоче бачити - той не бачить!
0

Микола Метикайло 23:25
Слід віддати йому належне - Бальцерович здобрював Кремль ("годував крокодила") скільки зміг. Зараз головне джерело чистогану для Кремля - Україна. Ґлавний сматрящій - Порошенко.

Микола Метикайло 23:54
Корупціонерів (Порошенка) і корупційні колонії Кремля у НАТО не впускають! Війна в Сирії і Україні призвана забезпечити високу ціну газу, що тре як РФ так і США.
0

Примітивний аналіз дає примітивні результати. Сказати, що "Бальцерович здобрював Кремл" може лише людина, яка НЕ хоче ані думати, ані сприйняти те, що не підтверджує його "тверде" переконання.

Щось, Юрко, усі у тебе в чомусь винні, а ти - завжди правий.

Скажімо, звідки ти взчв, що Порошенко - корупціонер , та ще й "Ґлавний сматрящій" кацапії. Факти твої - де???


А якщо говорити серйозно. перед Україною зараз стоїть ДУЖЕ СЕРЙОЗНА ЗАДАЧА: попри постійну 5-ти річну військову кацапську навалу, вижити як цілісна країна. І тут - не до жартів, не до дзювення окропом від завату від Зеленського...
0

"Затіскання пасків" (шокова терапія) це були не реформи, а тихий розграб. Потім, в 1991 році, ця технологія перемістилась в Україну.

Фразу "незалежність від Москви/Кремля" замінили словом "незалежність" в 1991 році саме чекісти.

Під час «Перестройки» в СССР, КПСС не дозволяла офіцерам КГБ займатись колективною та індивідуальною трудовою діяльністю (заводити свій бізнес). От вони і скинули КПСС та оголосили отой недолугий обрубок – «нєзалєжнасть» і почали розграб України. Порошенко - один із них..
0

"...боже вас сохрани, не читайте до обеда советских газет.
Да ведь других нет.
Вот никаких и не читайте...."
0

""Затіскання пасків" (шокова терапія) це були не реформи, а тихий розграб. Потім, в 1991 році, ця технологія перемістилась в Україну."

Суцільна дурня!!! "Затіскання пасків" у Польщі відбувалося протягом ДВОХ РОКІВ. А у нас - лише намагалися зробити "довгогаючий" варівнт.

Ти, Юоче, оперуй фактими, а не вигадками. А не знаеш достеменно - краще мовчи!
0

Ось Вам актуальні факти
https://www.facebook.com/100006915164069/videos/pcb.2227291344178016/2227291314178019/?type=3&theater
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі