Блоги → Перегляд
Мітки Актуально!

З ким сьогодні і з ким будуть завтра місцеві засоби інформації?

П'ятниця, 11:13, 12/04

Рейтинг
0 0
Переглядів
281

0
0
У цій статті згадуються

 

     В останній тиждень перед другим туром виборів президента України вкрай важливо, щоб місцеві (обласні, міські, районні) засоби інформації більш активно наголошували на тематиці, пов’язаній з підготовкою до голосування 21 квітня 2019 року, та висвітлювали її з чітких державницьких позицій.

     Плюралістичний принцип попередніх десятиріч має назавжди відійти в минуле, а саме:

1.    Байдужості – «моя хата з краю, нічого не знаю».

2.    Розмитого конформізму або пристосуванства – «і вашим, і нашим».

3.    Прихованого колабораціонізму або зрадництва – «вихваляємо негідника, бо нам за це заплатили».

     Організація зустрічей та прямих розмов на центральному телебаченні і національному радіо з людьми, котрі належать до різних соціальних верств – вкрай важливий і корисний захід. Але без активного підключення до цієї важливої пропагандистської справи регіональних ЗМІ та не менш авторитетних людей в глибинці, з центру значно важче переконати місцевих виборців. Місцева преса та телебачення мусять активно долучитися, ставши на захист національних інтересів, і дати рішучу відсіч тим антиукраїнським засобам інформації, котрі підтримують повзучу контрреволюцію, організовану та оплачену як зовнішніми ворожими силами, так і внутрішніми з колишньої Партії регіонів.

     Коли до порятунку України від московської пітьми, з закликами проголосувати за європейський вибір, виступають місцеві  політики, підприємці, службовці, військові, лікарі, освітяни, митці та студенти – це працює зі 100% переконливістю та стимулює виборців зробити по-справжньому відповідальний вибір на підставі серйозного аналізу, а не на підставі клоунади, телесеріалів та віртуальних відео кліпів талановитого коміка Зеленського, місце якого - на професійній сцені і аж ніяк не біля найвищого державного керма.

     Високий політик і мудрий керманич Петро Порошенко відрізняється від усіх інших тим, що

     по-перше, проводить правильну як внутрішню, так і зовнішню національну політику;

     по-друге, упродовж останніх п’яти років утримує, не дивлячись на вкрай складне наполовину воєнне становище, постійні розхитування державного корабля зі сторони оплачених промосковських «опозиціонерів», стабільну ситуацію в країні, де регулярно виплачуються зарплати працюючим громадянам, пенсії, стипендії, інші гарантовані соціальні виплати;

     по-третє, забезпечує достойну військову відсіч імперській агресії.

 

     Тому обласні ЗМІ мають у цей вирішальний тиждень сказати своє вагоме слово, зайнявши чітку громадянську позицію, без жодної розмитості, та посприяти забезпеченню переконливої перемоги тому кандидату на пост президента, який дійсно захищає (не чужі), а наші, українські, національні інтереси і ні на крок не збирається відступати від них, на відміну від свого віртуального і кумедного суперника.

Коментарі

ЗМІ створюються для введення суспільства в оману.
Тому всі вони будуть на боці Порошенка.
mart mart 20:23
+1
Автор не читає критику порошенка тут в постах тільки пише собі своє бо так автору хочеться?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі