Блоги → Перегляд

Чорний день для України в ПАРЄ

П'ятниця, 22:28, 12.04.19

Рейтинг
1 0
Переглядів
861

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

 

ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ! 

ВИ ПОШИРИЛИ ФЕЙК!

При всій повазі до багатьох з вас - ви поставили і поширили фейк. Особливо огидний. Ні в чому вас не звинувачую, просто, навіть враховуючи цинізм української політики і виборчу кампанію - навіть вам важко уявити, що б р е х а т и м о ж н а т а к. Це вам так збрехали, а ви - на жаль, не розібрались і повелись...((

Отже, в Парламентській Асамблеї Ради Європи позавчора був ЧОРНИЙ ДЕНЬ для України. По факту почалась процедура зняття санкцій з російської делегації.

Ж О Д Н А правка, яка це нівелювала б - не була проголосована. Гроші «Газпрому» і позиція Німеччини зіграли свою фатальну роль.

Керівник делегації України в ПАРЄ Володимир Ар'єв вам просто збрехав. Якщо прийнята резолюція ПАРЄ - така хороша, як він пише - чому тоді усі українські делегати (включно з ним) голосували ПРОТИ?

Просто порохоботам хочеться подати чергову «перемогу» в той час, як вони усе просрали, вибачте.

Прийнята Асамблеєю декларація чітко аргументує потребу повернення РФ через ...гроші, які ця держава наразі не платить Раді Європи як внесок.

Т о б т о н а с т у п о п р о д а ю т ь.

І ми - замість реакції - кажемо про «перемогу». це мерзенно. В першу чергу до тих Героїв, які загинули на фронті.

 

Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Коментарі

Гроші «Газпрому» і позиція Німеччини зіграли свою фатальну роль.
==========
Постійно запитую:
- Чому українці не ведуть облік магістального газу?
Слід негайно встановити наші вхідні лічильники (їх досі в Україні нема) на "транзит" віртуального "російського" (насправді нашого, дашаво-шебелінського) газу і на гіпотетичні "сховища" (насправді - найпотужніші Родовища Європи), бо
...Бо сказано:
Хто не лічить,
То той і не має.
(Т.Г.Шевченко, Наймичка)

Ця війна є газовою (проти дешевого газу), як і сирійська війна, вона також є війною газовою (проти дешевого катарського газу).
І тут і там людей вбивають тільки тому, що Путіну потрібна дуже висока ціна на газ. Українські вояки мають слушну нагоду, буквально, відірвати Кремлю яйця. Для цього слід окупувати і звільнити від ФСБ найбільші в Європі газові Родовища (наші Дашавське і Шебелінське).
Їх зараз "пользує" ФСБ, кремлівський "Газпром" і проросійські олігархи для досягнення своїх цілей – грошей, влади, сили. Тре вирвати у них ці родовища!

Чим закінчився аудит НАК "Нафтогаз" України?
Відмовою допустити комісію і відволікаючим "захопленням" наших моряків?
- Отож.. ((
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.