Блоги → Перегляд

«План – «2024» або Путінська окупація Білорусі»

Субота, 10:42, 13.04.19

Рейтинг
1 0
Переглядів
1664

0
0
У цій статті згадуються

«План – «2024» або Путінська окупація Білорусі»

Якщо зараз в Україні активно обговорюють питання виборів і хто кого там «дебатне», то вже десь з тиждень ходить новина про можливий референдум у Білорусі – 8 вересня 2019 року. В цей день в Білорусі мають бути парламентські вибори. Про можливе приєднання сусідньої держави до Путіна, мова йде уже давно. Для Путіна «приєднання», а точніше окупація, буде прекрасним сценарієм, бо в 2024 році завершуються його повноваження як президента. А так ніби піде, а ніби залишиться, тобто він візьме президентське крісло союзної держави – Білорусі. По-друге він зробить транзит з Росії через Білорусь, а далі Польща, а саме Європейський Союз. По-третє його армія матиме прямий вихід з Росії до кордонів Польщі (не рахуючи Калінінградську область, бо вона не межує з Росією) і головне збільшиться кордон з Україною, а саме з північними регіонами Західної України. І це дозволить здійснити напад з кількох напрямів, що є дуже не перспективним для нашої армії.

Взагалі процес створення союзної держави між Росією і Білорусією, ще почалося з підписання договору 8 грудня 1999 року у Москві. Документ набув чинності 26 січня 2000 року. В ньому передбачалося створення єдиного політичного, економічного, митного, юридичного, валютного, гуманітарного, культурного та військового (наголошуючи на військовому) простору. Підписували цей документ Путін та Лукашенко. Політику Олександра Лукашенка можна розуміти, тільки будучи випившим. Бо на свідому голову цього просто не зрозуміти. В жовтні 2018 року він заявляв, що: «Говорити про приєднання Білорусі до Росії – смішно». Також він заявляв, що Білорусь незалежна та суверенна країна. Але тут пан Лукашенко згадав референдум 1995 року в Білорусі, про приєднання до Росії, вибачаюсь, тобто «союз». І сказав, що більшість білорусів виступали за «союз» і нині вони в Росії бачать «братський» народ. Також додав: «Країну і народи Росії, які завжди прийдуть на допомогу за необхідності. Тим же ми будемо відповідати і Російській Федерації». І після того думаєш, що може в Лукашенко «роздвоєння» особистості, то він є «білоруський патріот», який любить все білоруське, крім мови (я не пам’ятаю, ні одного виступа пана Лукашенко на білоруській мові) та каже, що Білорусь, то суверенна і незалежна держава. А потім він раптом стає «руским националистом» і бачить в Росії братній народ, союзника, шлях в світле майбутнє. А з другого боку починаєш його розуміти! Якщо він скаже Путіну да! То Білорусь окупує російська армія і вона стане областю Росії, а сам Лукашенко десь на Камчатці буде. Якщо скаже Заходу да! То його опозиція місцева за підтримки ряду країн Західної Європи «змете» і посадить. Тобто виходить для Лукашенко, що зліва, що справа – безодня! Та проте я думаю, що йому варто подумати про країну і її долю, а не за свою шкуру. Якщо зробить крок у бік Захода, то він врятує Білорусь від Путіна, але «пожертвує» собою. Зробить крок в бік Сходу, втратить країну і погубить себе!

Путіну потрібний цей референдум - 8 вересня, як кисень! Бо приєднання Білорусі, дозволить йому зайняти крісло «союзної» держави з якої він зробить «країну транзиту». А ще якщо, за ці 5 років (до 2024) нові і нові хвилі емігрантів з Африки та Близького Сходу (як колись гуни вривалися в межі помираючої від навали варварів – Римської імперії), заполонять межі ЄС, то останні повторять долю згаданої імперії, і всі надбання європейської цивілізації будуть втрачені назавжди. Але Путіну і США буде добре. Тоді він як Сталін в 1939 році, буде ділити Європу з так званим Гітлером, а саме США! Потрібно вчити і пам’ятати історію, бо вона є «політикою минулого», якій властиво повторюватись та й не один раз!

 

 

Коментарі

А в Бєларусі є газ?
Вони лише переробляють наш газоконденсат, що йде на Мозир.
+1

Раніше газові балони можна було спокійно і дешево наповнити на станції заправки газом. Тепер тільки на газових заправках невідомо чим і дорого. Трубний газ замість газоконденсату. Що є небезпечно. Бо наприклад пропан і бутан мають різну вагу при однаковому об'ємі. Тобто тиск в балонах різний особливо на холоді і в хаті. А самі балони вже зношені і варені. Що по за впливом держави. Тому вибухи балонів є проблемою. А не всі міста газифіковані. Тобто то питання виживання утруднили.
0

У нас війна, бо у нас забагато газу. Всі інші проблеми є похідними від цієї.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі