Блоги → Перегляд

Як треба в наперстки грати.

Неділя, 07:20, 14/04

Рейтинг
3 0
Переглядів
804

0
0
У цій статті згадуються

Традиційна виборка для сортування чи сліпого пред'явлення для вибору  переважно пропонують один з трьох. При попередній виборкі в десятки, це досить справедливо, бо з трьох вірогідність обрати кращого зеабільшується. Зараз українці досить стурбовані, якого з евреїв обрати на посаду президента... Такого історичного парадоксу ще не було за всю історію народу і держави. Навіть евреям то задача не менш складна: Обрати старого і небідного еврея, відвертого брехуна і ханжу, баригу з бариг, чи досить небідного молодого еврея, що незгодний мати президентом України баригу без честі і совісті... Може молодий буде  кращим....  Невміє, навчиться, невідомий як державник, познайомимся...

Папа Римський в черговій проповіді відмітив, що краще бути щирим і добрим атеїстом, чим ханжовим жлобом, баригою в вірі церкви....

Якщо Зеленский не відмовився в перегонах на користь Тимошенко, а він таки визнав Тимошенко доброчесною, пропонуючи їй участь в дебатах, то чом би не відмовитися від виборів на користь Тимошенко.

Це не стало би перемогою Порошенко, але створило би прецедент покращення перспектив приходу до влади потужної особистості, добре проінформованого і професійного лідера, економіста за професією і командуючого за характером.

Але схоже Володя вже ввійшов в роль...

Тож будемо мати черговий серіал, де дублів не буде.

А таки слід надалі ввести норму,  коли в списку кандтидатів понад десять, то в другий тур зараховувати трьох кандидатів.

А ви не помітили, що вибори Путіна мали подібниц сценарій з Собчак. От і представте, що в Україні з того вибору обрали би Собчак... Україна не Росія.

Я за Зеленіна, бо в нас ще є Рада та і вибори до Ради вже не за горами...

vgif-ru-34292.gif

Коментарі

На щастя більшість українців розуміють що голосують не за Порошенка чи Зеленського, вони голосують за існуючу в Україні систему чи проти цієї системи.
+2

На вибори тре йти,бо головна манпуляцiя саме на явцi,але можна писати в бюллетенi свого кандидата,таким чином псуючи його
Пороха буде скидатии важче, ніж Кучму і Януковича разом узятих.
Тому тре продовжувати те що почали і вже закінчувати з ним..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.