Блоги → Перегляд

Про клоуна Вовочку та баригу Рошена (Конспіративно-фантастичній детектив)

Неділя, 17:37, 14.04.19

Рейтинг
3 0
Переглядів
2321

0
0

Про всяк випадок попереджаю, що всі події вигадані, прізвища змінені, а збіги з реальністю випадкові.

1 Ситуацію в країні У контролюють магнати. Для цього вони утворили партійно-пропорційну систему та парламентсько президентську форму. Це щоби було важко узурпувати усю владу під одну особу. Але між ними є свої власні танці. А на нас їм глибоко насрати. Зараз ідуть перемовини між алігаторами про перерозподіл сфер, бо все втрачати теж ніхто не хоче. А там нам до виборів у ВР запропонують чергові проекти для дурнів. Вовочка буде кривуляти з себе перзидента для телепланктону. За його фіранкою інші люди будуть керувати курсом країни. Телевізор буде розповідати про неймовірні успіхи.

2 Хто потрапить до парламенту. Гадаю, що "командаГе" наспіх утворить партію "Слуга народу". Швидко куплять якусь зареєстровану та забуту Наротно-сперматографічну партію, проведуть з'їзд та перейменують. Були би гроші - а так фігня ділов. На перших шпальтах "відкритих списків" будуть торгувати мармизами відомі борці з "хунтою Парашенка". А далі у тіні різна потрібна свистота. Пройдуть ригі. Можливо різними ешелонами під розмаїтими прапорами. Зі старожилів якийсь відсоток отримають "Матьківщина" та "Наротний фронт". БПП, скоріше за все, розвалиться ще до кінця теперішньої каденції. Але можливий ребрендинг. "Сранапоміч" із Садовиком підсилена Грицем фактично будуть також пропрезидентською частиною. Націоналістичні рухи та партії, якщо вчасно об'єднаються під новою та красивою доктриною з Коржулинським на чолі мають також чималі шанси. Особливо, якщо позбудуться химери ентонаціоналізму та проголосять проєвропейські цінності. Можлива наявність якихось радикалів.

3 До нового року якщо приймуть бюджет, буде ґуд. Чи зможуть утворити потрібну Коломийському коаліцію, покаже час. Тим більше, що тут є й інші гравці. Коли перші пристрасті вщухнуть, скоріше за все скасують мажоритарку. З цього приводу вже зараз іде підготовка громадської думки, що все зло через неї. Не буду повторюватися: я вже детально писав (http://politiko.ua/blogpost129758), що то брехня олігархів, яку вже заковтнули без наживки. Вони спеціально змінили закони, щоби демонізувати мажоритарний принцип, бо їм вигідніше керувати своїми партіями, ніж намагатися вмовити незалежного представника.

4 Після цього, якщо Вовочка (як головна медійна фігура) усім набридне, то можна його імпічнути. Головне, щоби закон про це був. А можна лише обмежити повноваження, щоби не плутався під ногами. Ще варіант, який зараз намагаються нам втюхати, що президента слід обирати у Верховній раді. Бо саме там добре знають якості різних політиків, та здатні їх гідно оцінити. А то дивіться: тупий електорат обрав на таку важливу посаду блазня! Хіба можна кухаркам та різним плейбоям довіряти таку важливу справу?

5 Після цього нам залишиться лише один раз на 5 років підіймати дупу, щоби прийти проголосити за черговий проект від політтехнологів. Видимість демократії для ЄС буде збережено. Але реальний вплив ми втратимо. Усім через своїх клакерів та ляльок керуватимуть магнати.

А як же народні протести та майдани? - запитаєте ви. А ніяк. Їх можуть і не забороняти, щоби піпл час від часу випускав пару. Навіть можуть очолювати заслані емісари, озброєні заздалегідь підготовленими привабливими гаслами.

Тепер трішки про Рошена. Йому закидають, що зрадив ідеалам майдану. Запевняю, що це маячня. Чому? Тому що, по-перше, в усіх були різні ці ідеали ще тоді. По-друге, той майдан - то і був у чималій долі Рошен у купі з іншими євроорієнтованими магнатами. Якби вони не підпитували "дровами" та не спрямовували дії видимих лідерів, то все би ще до нового року вкотре закінчилося би "йолкою". (Бажано це розуміти усім нашим ідеалістам. Про це я також вже писав http://politiko.ua/blogpost121662). Гадаю, що Рошену було би вигідніше взагалі, як іншім триматися у тіні. Але риги його дуже щільно обсіли, і йому було більше чого втрачати. Він то і з'являвся прилюдно лише тоді, коли ситуація починала виходити з під контролю.

Головне було утримати акції у межах шарпових мирних засобів. (Зауважте, що під час майдану не було, навіть, організовано будь яких лекцій, які би пояснювали положення договору про асоціацію, чим вони корисні, чому за них слід стояти. Просто використовували накопичене негативне ставлення до влади для тиску на неї). Думаю, що між алігаторами тоді було чимало закулісних розбірок. Час від часу здавалося, що всім набридне та почнуть розходитися. Тоді для підйому градусу обидві сторони вдавалися до провокацій. Так відбувалося поки влада не почала вдаватися фатальних для неї помилок. Серед магнатів на той час визріла думка, що Овоча треба зливати, оскільки він вже був не здатний виконувати їхні задачі.

Першим "завоюванням" революції гідності було повернення до парламентсько-президентської форми правління. Через неї магнати послабляли посаду президента, щоби якнайбільше запобігти можливому його втручанню в їхні справи. (Так саме було і під час помаранчевої революції). Фактично алігатори (крім близько зв'язаних із донецьким кланом) домовилися про певний перерозподіл. У той час путлер зрозумів, що тиха передача під ковдрою під його контроль Кіриму зірвалася, та пішов на поспішну окупацію, чим вже порушив міжнародні правила гри. Данетські спочатку намагалися шантажувати Куяву. щоби вибороти собі певні пільги. Але ситуація вийшла з-під їхнього контролю.

За таких обставин треба було якнайшвидше стабілізувати ситуацію. Тут вже не до міжсобойчиків. Олігархи добре розуміють, що лише держава здатна гарантувати їм право на власність. То треба було загасити народні протести. Спочатку сорок днів жалоби. Далі найбільш активних почали потрохи перемикати на воєнну тему. (Поки одні йшли захищати батьківщину, хтось підраховував свої прибутки чи втрати). А невгомонних різними засобами "знешкоджували".

На цьому фоні до влади прийшов лорд-рятівник країни пан Рошен. Він навіть не намагався завоювати симпатії на Сході країни, бо прорахував, що то буде лише зайвою втратою часу та коштів. Але, коли він вже отримав булаву, то настав час вирішувати відстрочену проблему. А за той період там все суттєво погіршилося...

Не будемо зараз далі розглядати геополітичний та військовий бік цієї історії. Лише зауважимо, що без "турбот" східного сусіда, якому в країні У приємні лише зради, все влаштувалося би ще 14го. Навіть при тому стані армії.

Поглянемо на проблеми внутрішні. Хтось наївно вірив, що за п'ять років можна зробити чудо. Але всі забули істину, що для того, щоби залишитися на місці, слід чимдуж бігти. А щоби потрапити в інше місце слід бігти ще швидше. Втім народ до таких жертв виявився не здатним. Бо кіно, вино, доміно... Навіть договір про євро-асоціацію розрахований за сприятливих умов на 15-20 років ретельної праці. Ще коли Овоч прийшов до влади, я в серцях вигукнув, що нещасною буде та людина, яка після нього намагатиметься відродити країну. (До речі, жодного разу не чув від Рошена скиглення на папєрєдніков). То на яке диво і за які ресурси ви розраховували, нещасні?

Звісно, що хочеться більше, швидше та краще. Але чи завжди за це відповідає голова держави? Складається враження, що ми досі перебуваємо в Хазарській державі. Там каган містичним шляхом вважався головним джерелом народного добробуту. Якщо починалися злидні, то його могли вбити. Хоча насправді реальна виконавча влада була в руках іншої посадової особи - бека (або мелеха).

В нас від президента вимагали виконання функцій, які він напряму за конституцією не може й виконувати. Прикладом конституційна реформа. Хтось уявляє, наскільки це титанічна праця? Треба не просто опрацювати, узгодити та примусити Верховну раду прийняти двома третинами голосів якісь зміни. Слід спочатку проробити саму концепцію, підтягнути під неї інші закони, проаналізувати можливі наслідки. А як це можна все швидко протягнути, коли купа підвішених питань. Прикладом: як бути з Кіримом та Даунбацом? Що прописати? Та і хіба логічне це робити без їхньої участі? А там окупація та неадеквати...

Або боротьба з корупцією. Хтось вважає (пан Чесний саме таку локшину намотував виборцям на вуха), що її можна подолати якимись простими методами. Але корупція існує усюди де є бюрократія. Навіть у тих державах, де корупціонерів страчують ротами. Однією з корумпованіших країн є Японія. І шо? І чому гарант саме має, як це вимагали від Рошена, готувати антикорупційні закони, а не ВР, яка функціонально для цього існує?

Ті кілотонни лайна, які виплеснули на Рошена за п'ять років, Овочу і не снилися. Причому більшість звинувачень настільки абсурдна, що телепланктон роззявив рота та повірив. За його президенства до тих ворогів, що були (рашисти, реваншисти, ригі...), додалися нові (євробляхери, ображені магнати, мешканці окупованих територій, вимушені переселенці...). То не дивно, що відсоток тих, хто хоче попри будь що крові перевищив розумні межі. Хтось же має бути покараним за їхні невдачі та нездійснені фантазії. Каган має бути вбитий.

Барига втратив довіру. Особливо ображені ті, хто бачив у ньому месію. Як правило ті, хто спочатку гучно співають Осанну, потім першими горлають "Розіпни його!". І зараз він значно посоромлений та послаблений міг піти на мирову з його могутнішими колегами магнатами, та якось задовольнити їх...

...Якби не Вовочка. З'явився новий цілком медійний персонаж. Він нікому нічого конкретно не обіцяє - лише розкидається красивими гаслами, то і звинуватити його нема у чому. Він ні за що не відповідає, бо за його фіранкою керуватимуть зовсім інші фігури. Президент, якого цілком робить закулісна свита, - дуже приваблива для олігархів роля. Претендент на посаду голови держави зовні дуже схожий на улюбленця серіалу - Василя Голобородька. Тому на нього автоматично перенесли найпривабливіші риси того. То не слід дивуватися рейтингу. Логіку тут шукати зайве. Тому що гладіолус.

 

Коментарі

Другий термін пороху може дати тільки старий запеклий сталініст.
+3

А за порожнє місце віддати голос може лише птах, що дерево довбе. До речі мої знайомі сталіністи та путлерофіли клянуть саме Рошена, та надіються на Вовочку. То так
Селявуха
0

Влада України = ворог України.
Тому Порошенка слід множити не на 2, а на Зеро.
+2

З першим реченням як анархіст дуже згодний. Держава - це зло. Але на жаль вимушене. Допоки не постануть інші кращі форми впорядкування суспільства доводиться це терпіти.
А от з другим, щось математично не помножується.... Зеро - то кликуха Вовочки. Ніяк не розумію, як їх між собою множити....
0

Порох на нуль = ніщо)
0

https://uk.wikipedia.org/wiki/Zero
+2

Казати про інших як про нулів, звичайно, - дуже прикольно.

А от цікаво мені - що зробив для України особисто ти, Юрко? Чи зміг відірвати свою сраку від дивану, аби, наприклад, зібрати у своєму селищі кількасот банок консервації і кілька ящиків пиріжків та відвести все це хлопцям на Донбас???
0

Скромність не дає хвалитись. Але вже один той факт, що корупціонери позбавили мене громадянства - неабияке досягнення.. ))
Консервації (закрутки) дуже шкідливі - згущують кров. Пиріжки зачерствіють..

Але можу похвалитись - знайшов причину цієї війни.
0

Причина цієї війни банальна. Це типова війна за енергію, точніше - за газ. Аудит родовищ = мир.
+1

Бородата скотина танцює на трупах. Результат йог зусиль - у ступені москалізму. Нормальну людин замучила б совість. Цьому ж гандону ніц не зашкодить.
0

Це Ваші емоції. А де логіка?
0

Тупа Скотиняка 21:18
Ось інформація Вам для критики:
З 60-х років, Франція, разом з іншими "кап.країнами" (ФРН, Австрія, Італія) споживає газ України. Це газ з Дашави та інших родовищ України - найпотужніших родовищ Європи. Думаєте, французи цього не знають? Меркель також все це знає, як і знав покійний Коль - хімічний склад газу в Німеччині незмінний з 60-х років, скільки не розбавляй його різними «сєвєрнимі патокамі» з Кремля..

На моїй пам’яті, фірташевці у Франківську перейменували Вулицю Дашавського Родовища. Паралельно, з усіх бібліотек, була вилучена вся література про це унікальне Родовище, яке й живить газом Європу. Думаєте, чого Порошенко зірвав незалежний аудит НАК "Нафтогаз" і здійснив (разом з Путіним) відволікаючий маневр – здав у полон моряків?..

Газ в ЄС (Німеччині, Франції і тд) - важливий чинник всіх виборів..
Мало хто знає, Франція свій формальний (віртуальний) газ тримає в Україні у віртуальних "сховищах". Там навіть тіпа-фірма є - прокладка між Кремлем і соціалістами Франції..

Думаю, французи поспішили відкрити цю таємницю новому президенту. Чим дешевшим буде газ, тим вищим буде добробут людей – це ж очевидно.
Ну а Кремль проти – це також (судячи з пожежі в Notre-Dame de Paris) зрозуміло..
mart mart 15:29
+1
Якщо ви анархіст то можете дати анархічний варіант. Побачим яка ваша анархія
+3

Ви мабуть або новенький, або не уважно читаєте. Було вже про це. Давно
http://politiko.ua/blogpost99927
mart mart   23:25
0

і якщо давно---то всі мають пам"ятати? я теж писав про анаpхію ,не так давно. а ви пам"ятаєте?


ваш текст там добрий за винятком фрази :(Безглуздо ім'ям сатани женути бісів)

але я питаю не про довгу загальну теорію а про даний момент. як ви анархічно пропонуєте діяти в даний момент?
+4

Як завжди - обирати найменше зло, з яким потім зручніше боротися
0

З нульому легше справитись, ніж з порохом..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі