Блоги → Перегляд
Мітки Актуально!

21 КВІТНЯ 2019 РОКУ МУДРІСТЬ ТА ВИВАЖЕНІСТЬ ПЕРЕМОЖУТЬ

Неділя, 18:33, 14/04

Рейтинг
3 0
Переглядів
340

0
0

     З точки зору езотеричної філософії серед тих, котрі голосували у попередньому турі президентських виборів 31 березня 2019 року за В.Зеленського, дуже багато жадібних, заздрісних, ненажерливих та руйнівних людей.

     І немає жодної різниці, хто вони: пенсіонери, робітники, службовці, військові, освітяни, лікарі, депутати, студенти, молоді люди з вищою чи без вищої освіти, ззовні їх важко відрізнити від більшості благопристойних людей, тому що ті якості, котрі штовхають їх підтримувати тотальне зло, глибоко внутрішні, підсвідомі. Це пов’язано з тим, що в минулих життях вони були мстивими та жадібними людьми, які займалися руйнуванням міст, суспільних укладів, природних ресурсів, були розпущеними, обожнювали матеріальні речі, тіло і гроші.

     Такі люди не можуть задовольнятися тим, що мають, бо їм завжди всього мало, тому й намагаються зруйнувати благополуччя інших та обрати такого ж, як і вони самі, правителя-руйнівника.

     Більшість з них у нинішньому житті через свою жадібність втратили любов, спокій, матеріальну стабільність, вони мають відштовхуючу зовнішність, відчувають до себе ненависть тварин, зловживають алкоголем, наркотиками та часто сваряться у сім`ях.

     Культивуючи старі, шкідливі звички з попередніх життів, вони не розвиваються, не прогресують і перебувають на дуже низькому рівні Космічного розвитку, хоча особисто їм здається, що вони розумні і просунуті. В Біблії про таких живих істот говориться, що вони швидко деградують та йдуть прямою дорогою до пекла.

     Замість того, щоб у нинішньому втіленні, котре дано їм як іще один шанс на переосмислення та виправлення своїх попередніх нікчемних вчинків, уникати проявів заздрості і жадібності, прагнути до спокою, миру й гармонії, вони продовжують до власних старих гріхів додавати нові.

     Тому більшість українських політиків, політологів, науковців, бізнесменів, письменників, громадських діячів, прогресивної молоді правильно наголошують на тому, що переконувати у чомусь симпатиків Зеленського, тобто людей, які стали на темну сторону, сторону пітьми, немає жодного сенсу, бо зло, за логікою здорового глузду, переконати неможливо, адже воно глухе й сліпе до добра, до вищої справедливості.

     Для того, щоб перешкодити злу здійснити свої злі наміри, з ним потрібно активно боротися усіма доступними засобами. Вищим Розумом так влаштовано Всесвіт і, зокрема, Землю, що Добро, яке не змирилося, а бореться зі злом, завжди перемагає.

     Так станеться і 21 квітня 2019 року – мудрість та виваженість українського народу переможуть виродкувате невігластво!

Коментарі

mart mart 18:52
-1
Духовний--то ти не читаєш що в прямому ефірі люди пишуть про порошенка тільки сліпо повторюєш свої мантри?

З чого це нашим людям бути жадібними ?--забагато наїлися цукерок Рошен бо таке багате в них життя?
З точки зору здорового глузду, 31 березня 2019 року за Порошенка голосували глупі, жадібні, ненажерливі та руйнівні люди - корупціонери, держслужбовці і просто продажні.
0

За вашу полум’яну відданість "руцькому міру" кацапське Хуйло згоден надати вам обом НЕЧУВАНУ досі преференцію: позачергово полизати йому його казково духм’яне поміжсраччя.
+1

Повторюю:
- Найбагатший в Європі президент
найбіднішого в Європі народу,
який на найбагатших в Європі землях
живе найгірше в Європі
- це і є Ваш Петро-ІІ ("порох").
mart mart   15:35
0

http://politiko.ua/blogpost153630#comments

Микола Метикайло 13:47 0
Тобі, Марте, фактично по барабану, ХТО саме буде у нас хазяйнувати. Але це - твоя справа.

Дивно, одначе, як ти аналізуєш НАШІ виклики та потреби. Воно, звичайно, прикольно - вибрати типового плебея-хамла, нарика-сявку лише тому, що ВОНО нове та прикольне. Це - для тебе. Тобі що - ти бавишся, спостерігаючи зі свого європейського далеко, і від того як повернеться наша доля - тобі пох. Тим більше, що ти демонструєш нам свою повну нездатність до логічного аналізу. Я певен, що ніколи у своєму житті тобі не доводилося відбирати для себе робітників, тим більше - звільняти бовдурів-підлеглих. Хоча - це просто: на одному боці аркуша пеперу пишеш, що тобі треба, а з іншого - що ти маєш в наявності. Тим більше коли треба із двох.

А нам, із фактичною війною, зовсім не до жартів. Тож ліворуч ми пишемо чесноти та прорахунки Порошенка, а про твого "куміра" у нас практично нічого нема. Хіба що те, що він - типовий брехливий сявка, хамло, нарик, сявка, який на ПОБУТОВОМУ РІВНІ годний ХІБА ЩО на роль найманого тамади на весіллі.

Дуже смішно!!!

Микола Метикайло 14:33 0
То пан антисеміт? Тоді ти не є СПРАВЖНІМ УКРАЇНЦЕМ. Бо у нас, в Україні, людину ЗАВЖДИ оцінювали на за формою носа, а по тому, що він за людина: її характер, чесність, розум, працьовитість, сміливість...

Видалити

mart mart 20:19 0
а з чого видно що я антисеміт? цитату прошу?

у нас людину оцінювали по різному. форма носа нікого не цікавила.

от ти мене оцінюєш як тобі хочеться.

Видалити

mart mart 20:28 0
то напиши щоб ми побачили тут--всі головні за і проти порошенка. Жумай і інші дали матеріалу багато.і покажи свій аналіз. мій видно у прямому ефірі.

ти його не бачиш? але кажеш що повна нездатність. тобто ігноруєш все що я вибрав про порошенка.

Видалити

mart mart 20:32 0
Тобі, Марте, фактично по барабану, ХТО саме буде у нас хазяйнувати. Але це - твоя справа.
---------------------
тобто ти як тупий василь вкладаєш мені в голову що я ніби думаю---а доводи де?
це я і про тебе міг би так писати наслідуючи --але чи я так роблю ?

Видалити
Відповісти Видалити
mart mart   15:42
0

Микола Метикайло

уважно почитай про євреїв від http://politiko.ua/blogpost153639 http://politiko.ua/blogpost153640
mart mart 15:39
0
З точки зору езотеричної філософії''

----------------------------------------------

така філософія не займається виборами. а і не треба приписувати їй якісь погляди тут
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі