Блоги → Перегляд

Квітневі тези

Понеділок, 20:04, 15.04.19

Рейтинг
1 0
Переглядів
682

0
0
У цій статті згадуються

Підсумуємо нашу з соратниками титанічну роботу.

Чому ми повинні вибрати зеленського.

1. Нам насрать на всіляких дурнів василів, що стверджують, що ми підтримуємо зеленського тому, що його підтримують наші ідейні соратники путин, жириновский, азаров, охлобистин, пореченков.

2. Наша підтримка базується на власному інтересі.

3. Після перемоги зеленського розпочнеться рішуча боротьба з бідністю та несправедливістю. Зубожілому коломойському повернуть приватбанк, укрнафту, зроблять МАУ монополістом на ринку авіаперевезень. Йому ж виплатять два мільярди доларів компенсації моральних збитків.

4. Зубожілому газпрому буде виплачено двадцять мільярдів за недобраний газ. Не підтримувати цього може лише така свиня як василь.

5. Усі малороси перестануть заздрити жителям донбасу, оскільки усі ніштяки, притаманні днр і лнр стануть загальнодоступними.

6. Малороси мужеського полу, ті що виживуть після бомбардувань, градів  і підвалів зможуть здохнути за путіна на полях сирії, венесуели, лівії, афганістану....

7. Малороски, яким так нравіться наш кандідіат зеленський, отримають джек-пот. Вони мають шанс бути ізнасілованними чеченцями бурятами чи калмиками прямо на теплих трупах батьків на згарищах власних домівок. Завідуєм.

8. Усі на дільниці! Ми з бородатим щиро заздримо ягелю, жумаю, блокеру, що зможуть проголосувати за зеленского. Мислєнно вмєстє! Так переможемо!

 

Коментарі

1. Зеленського "підтримують" наші ідейні вороги (путин, жириновский, азаров, охлобистин, пореченков) тому, що Путін і ФСБ вже підтримувало Януковича (Путін його поздоровляв з перемогою три рази) і він програв.

3. Чи Коломойському повернуть приватбанк, укрнафту, зроблять МАУ монополістом на ринку авіаперевезень, виплатять два мільярди доларів компенсації моральних збитків? Ну Ахметову ж повернули все, що він віддав Путіну на війну з Україною?

4...8. Ви хочете про це поговорити?
0

http://politiko.ua/profile-108183
це не
http://politiko.ua/profile-131067
Путін вже помстився французам - будуть знати, як приймати не його ставленика Порошенка, а якогось-там вискочку Зеленського..
Тепер хай спробують погасити свій Нотер-Дам де Парі.. ((
mart mart 23:06
+1
це не я писав --http://politiko.ua/profile-108183
mart mart   23:08
+1

http://politiko.ua/profile-131067----це знову василь чи хто підробив
0

Так, це знову воно))
Досить навести курсор і все видно))
Забавно.
От президента мало что зависит. Если народ способен драться то война или прочая ерунда становится не нашей проблемой.
А ядерная война это как неизбежность - здесь никто никого не спрашивает - форма шантажа не более. То есть надо делать все правильно и только то.
Политика самозапугивпния которую ведут адепты Порошенко плохо на нас влияет.
Да , 9 городов полумесяцем будут выжжены. Но не сегодня. Этого не увидим. Может это карма. За деградацию. Это не наше. Возродятся. Не страшно.
А в загалі знаєте, все змінюється швидше ніж очікувалося. По світу горять ключові храми тронної архітектури, одночасно, раптова зміна власті , вибуття ключових осіб чи країн , та збожеволегня здеградованих осіб. В порівнянні з загальною депресією та сутності життя це прорив.Щось нарешті діється. Приємно.
0

Вячеслав Dinameet 12:30
Один мудрий чоловік колись сказав (мова йшла про найпотужніші газородовища Європи, оголошені Москвою "сховищами"):
- Колись цей гнівник викриється.

З 60-х років, Франція, разом з іншими "кап.країнами" (ФРН, Австрія та Італія) споживає газ Дашави - найпотужнішого родовища Європи. Думаєте, французи цього не знають?
В Франківську фірташевці перейменували вулицю Дашавського Родовища. Паралельно, з усіх бібліотек була вилучена вся література про це унікальне Родовище..
Думаю, французи поспішили відкрити цю таємницю новому (на їх думку) президенту. Чим дешевшим буде газ, тим вищим буде добробут людей – це ж очевидно.
Ну а Кремль проти – це також вже ясно..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.