Блоги → Перегляд

Это правда или ложь?

Середа, 10:39, 17/04

https://www.facebook.com/100004952461992/videos/1277193612455709/

 

Коментарі

Слушаешь и ушам своим не веришь. Неужели это может быть правдой, или это очередная провокация спецслужб с целью выявления и отлова "неблагонадёжных". Но, живя пока ещё в славянской стране, осмотревшись по сторонам, видя ситуацию изнутри, начинаешь всерьёз над всем этим задумываться.
mart mart 11:09
+1
я якраз виклав ряд постів про євреїв з укр точки зору в історії.

але тут це виглядає як москальська творчість.

бо ми не хочем разом з москалями. ви особисто знаєте чому?
+1

Знаю лише одне. Ті, хто б'є себе в груди і говорить, що він "чистокровний руський" насправді далекий нащадок тих українців-русичів яких Юрій Довгорукий вивів з Київської Русі коли на неї напали татаро-монголи. Вони однієї з нами крові. Але історичні реалії і система державного устрою в Росії налаштувала їх проти нас. В цьому протистоянні двох однокорінних народів є і наша вина. Подивімося лише на самих себе і на свою країну якби ззовні. Хіба ми не лохи останні, коли після двох революцій стали жити ще гірше, а до влади привели балакучих і брехливих представників національних меншин, яким до наших українських проблем просто наплювати. Можна бачити соломинку в чужому оці і не помічати брівна у своєму. Ось так і живемо. Тож чи є перспектива у нашого народу - давайте подумаємо.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі