Блоги → Перегляд

Чмо при владі - не приведи, господи!

Четвер, 13:24, 18/04

Рейтинг
0 0
Переглядів
203

0
0

Голосування ЗА пуйловського петрушку Вована - наслідок дефекту мозків певної частини українського плебсу. Що цікаво, так це те, що це не якісь там затюкані селяни - ні. Люди, які щоденно важко працюють, завжди розуміють, що й до чого.

Переважна більшість наших "героїв" мешкає у містах та містечках - це канцелярсько-кабінетний планктон, які щоденно оббиває груші, перекладаючі папірці з місця на місце, на своїх різноманітних посадах і посадках,та інші подібні рила. Тобто ті, для яких, зазвичай собливого розуму й не треба.

І, повертаючись до теми виборів, саме отакі безмозкі  у 2010 році привели на Банкову тричі непідсудного Яника. То чом би їм зараз не вибрати приблатненного - тричі дезертира і блазня, який так прикольно вміє травити зі сцени напівцензурні анекдоти?

Чим закінчив Яник - ніхто не забув? Якщо забули,  можу нагадати, що в Україні завжди знайдеться достатньо людей, які радо зметуть зі сцени України чергове нікчемне чмо.

Зуб даю!!!

 

 

Коментарі

Влада має бути в Закону (Конституції).
В держчиновників мають бути повноваження які = відповідальності.
0

При владі мають бути розумники, а не блазні.

Зеленський ніколи й не нюхав СПРАВЖНЬОЇ роботи, яка складається із постійного
та повсякчасного накопичення знань та досвіду. Тим більше, що посада президента потребує, в наші часи, не лише обізнаності у десятках галузів, ідеального знання, принаймні, англійської, уміння спілкуватися, переконувати, твердий характер, вміння хитрувати, улещувати, навіть казати компліменти...

Треба також бути культурною та вихованою людиною, інтелігентом у повному розумінні цього слова.

А із Зеленського можна зробити, хіба що, найманого тамаду, основна риса якого - схильність до хамства. Та сати на увазі, що ВОНО - щось ненадійне, бо - беззаперечний нарик.
+1

При владі мають бути розумники, а не блазні.
==========
Мудрих в Україні "при владі" не буде ніколи. Ви хоч розумієте, яка це багата колонія? Вона годує величезну кількість шкідників й паразитів - хто їх вбиватиме?
0

Та сати на увазі, що ВОНО - щось ненадійне, бо - беззаперечний нарик.
==========
1. Зигмунд Фрейд - кокаїн
2. Енді Уорхол - обетрол
3. Майлз Девіс - героїн
4. Бальзак - кофеїн
5. Льюїс Керролл - опіум
6. Едіт Піаф - всі?
7. Ви знаєте, що Фолкнер був алкоголіком?
8. Марія Каллас - куаалюд
9. Трумен Капоте - всілякі наркотики
10. Хемфрі Деві - закис азоту
11. Порошенко Петро - алкоголь
0

І все-то ти, Юрко, знаєш! Ти сам, колись, із Порошенком пив? А не пив, так не тринди!

Усі інші у твоєму списку - окремі особи, і від них решті людей - ані холодно, ані жарко. А от від президента залежить доля мільйонів людей.

До речі, кофеїн - це НЕ наркотик.

То для тебе президент-наркоман - це нормально???
0

Фармакологічні властивості
Кофеїн має виразний вплив на павуків: контрольна сітка вгорі та сітка, що була сплетена під дією кофеїну (нижня)
Кофеїн є стимулятором центральної нервової системи (ЦНС). Дослідження свідчать, що кофеїн підсилює процеси збудження в корі головного мозку, у відповідних дозах він підсилює позитивні умовні рефлекси і підвищує рухову активність. Стимулююча дія підвищує розумову та фізичну працездатність, зменшує втому та сонливість. Великі дози, щоправда, можуть призводити до виснаження нервових клітин. У дозуванні кофеїну треба враховувати індивідуальні особливості нервової системи. Кофеїн послаблює дію снодійних і наркотичних речовин, підвищує рефлекторну збудливість спинного мозку. Серцева діяльність під дією кофеїну посилюється, серцеві скорочення стають більш інтенсивними та частішими. У колаптоїдних і шокових станах артеріальний тиск під дією кофеїну підвищується, однак у разі нормального артеріального тиску суттєвих змін не відбувається, оскільки водночас зі збудженням судинного центру і серця розширюються також судини скелетних м’язів та інших органів тіла (мозку, серця, нирок) (щоправда судини органів черевної порожнини звужуються).
Під дією кофеїну підсилюється секреторна діяльність шлунку.
Кофеїн застосовують у випадку отруєння наркотиками.
-1

Кофеїн в каві - не наркотик.
Чистий (кристалічний) кофеїн - наркотик.
0

Знову ти сракою думаєш. Я тобі зкопіював шмат вікіпедії, який присвячений властивостями кофеїну.\

Але, Юрко, знаєш що - ти мені набрид своєю тупістю, що відсьогодні я тебе тут не помічаю, як мушву чи бродячих сірків, що бігають по-під вікнами.

Зникни!
mart mart 17:37
0
а де докази що він пуйловський? прошу навести
0

Якщо не обманював, не грабив і не вбивав українців - значить агент Кремля. Так "логіка" у порохівців))
0

Вся Москалія у захваті, аж сцить від захвату: чекають-не дочекаються а - їхні мрії про нього - на кожному каналі бидлостану.
Зайти та побачиш...
Панове укри, все це ви обсмоктуєте користувачів тільки конкретно-емоційного, тваринного мислення.
До того ж, ви прекрасно знаєте, що наш світ кимось СВІДОМО СТВОРЕНИЙ.
Отже, ніхто з людей навіть не має морального права навіть подумки командувати кимось, створеним Творцем.
Проте якраз єфрейторів на наші шиї ви тільки улесливо і продажно вишукуєте.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі