Блоги → Перегляд

Я вибрав би Вовочку только за то

Четвер, 15:13, 18/04
55865173_458762021548705_6487227159176806400_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=f88d8d35d23ffafad1bfb617419a41ad&oe=5D399F74 Команда Зеленського 13 hrs · 

У зв'язку з черговою хвилею дезінформації, поширеною в ЗМІ напередодні другого туру виборів президента України, офіційно заявляємо:

1. Команда Володимира Зеленського не залучала ніяких лобістських компаній або агентств для організації візиту нашого представника в США. У нас немає контракту з компанією «Сигнал Груп».

2. Олег Дубина, колишній перший віце-прем'єр України і екс-голова «Нафтогазу», ніколи не був і не є членом команди Володимира Зеленського.

3. Принципова позиція Володимира Зеленського, яку він задекларував на початку кампанії і яка є ключовою в підході відносно кадрових питань, полягає в тому, що ніяких підкилимових домовленостей, обіцянок і роздачі майбутніх посад, портфелів і місць в списках кулуарно, в таємниці від суспільства ми не вели, не ведемо і вести не будемо.

Саме ця позиція відрізняє нас від представників «старих» політичних еліт.

На сайті Мін'юсту США з'явилася копія договору кандидата у президенти Володимира Зеленського з американською лобістською компанією Signal Group Consulting.

https://hromadske.ua/posts/zyavilasya-kopiya-dogovoru-zelenskogo-z-lobistskoyu-kompaniyeyu-zi-ssha-spivpracyu-z-yakoyu-zaperechuvala-zekomada?fbclid=IwAR1GiIOPxVQh7YsMe6l8T3Ebf4eLaKT4ahgo7zDJVO5qUvfU4lGqjTuWjHc Ну красіво жеж! Не тільки потужна струя в очі, але яка ж і райдуга! Особливо радують заклики уважать мнєніє тих, хто за Зє, бо їх много :)

Коментарі

Порох докладає більше грошей і брехні до цих виборів..
mart mart 16:57
+1
http://politiko.ua/blogpost153669

Щоб по Жумаю виграв порошенко ,зеленський

Понеділок, 16:22, 15/04
mart mart

Блог користувача

Рейтинг
0 1
Історія

Переглядів
366

зеленський мав би програти по поведінці ,підставитись.А то на дебати не прийти а то щось не так зробити чи сказати.Тоді менше треба буде пороху шахрувати з бюлетенями.


------------------------------------


удаєш дебіла ?
0

ПНХ.
Є гарна українська приказка.
Вовк, як не має чим срати, то ликом.
До чого тут твій дебільний копіпаст?
mart mart   23:03
-1

хую темний. не читаєш пости ---пояснюю : є версія(Жумай приніс) що зеленський з коломойським узгоднили з порохом що зеленський розгромно виграє 1й тур а порох ледве другим місцем але зе віддає 2й тур.

отже порох дав голоси зеленському (там де лічать і сумують) щоб відтяти інших кандидатів.

а тепер зелений буде робити помилки щоб порох на його фоні розцвів.
щоб не фальшували державні скоти мільйони голосів бо зауважать люди.
А якби укри підтримали Закон про оплату верхів, то давно вже жили б нормально.
Проте вам спокій тільки сниться.
Чого не зробиш, аби тільки заробити прихильність кацапської воші - миршавого Хуйла.

Головожопі особини обожнюють ситуйовини, коли на них звертають увагу тих, кого вони, внаслідок своєї дебільності, вважають титанами.

Вони просто не розуміють, де вони живуть: навіть в разі потрапляння блазня-95 до влади, жити йому недовго. В Україні тераіти не можуть, коли ними намагається "керувати" якесь ЧМО.

Не слід забувати, що на наших теренах ніколи не були у дефіциті ані гілляки, ані мотузки.
0

Дякую за комент.
Дійсно, недопустимі такі заголовки.
Навіть стібучись над місцевими убогими.
Слава Україні!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.