Блоги → Перегляд

Держава що живе брехнею

Четвер, 18:06, 18/04

Рейтинг
1 0
Переглядів
440

0
0

Націоналізація ПриватБанку Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. 1.pngНеперевірена версія (що робити?) Перейти до навігаціїПерейти до пошуку

Заснований в 1992 році «ПриватБанк» є одним із перших комерційних банків в Україні. Станом на сьогодні, у банку відкрили рахунки понад 22 мільйони клієнтів, банк обслуговує приблизно 60 % транзакцій та половину платіжних карток, випущених в Україні, в банку сконцентровано 40 % депозитів всієї банківської системи. До націоналізації банку державою, банком володіли бізнесмени Ігор Коломойський та Генадій Боголюбов, які контролювали 92 % акцій установи.

Незважаючи на динамічне зростання сектору банківського рітейлу, Національний банк України зафіксував серйозні проблеми із достатністю рівня капіталу, кредитним портфелем, виконанням нормативів установою. Після проведення стрес-тестування банку став зрозумілий масштаб проблем, який загрожував стійкості всієї банківської системи України. У лютому 2016 акціонери банку погодилися на трансформацію кредитного портфеля банку (переведення кредитної заборгованості перед банком на прозорі, працюючі бізнеси із реальними заставами, достатніми для обслуговування кредитів), в результаті якої потреба в капіталі банку мала б зменшитися, що дозволило «ПриватБанку» повернутися в 5%-рамки адекватності капіталу. Екс-власники провалили терміни трансформації та не виконали її в повному обсязі.

Наприкінці 2016 року дії екс-власників підтвердили регулятора в думці, що НБУ має вживати більш радикальних заходів для стабілізації установи. Екс-власники надіслали листи до Уряду та НБУ, за якими просили державу увійти в капітал банку та провести його оздоровлення, а зі своєї сторони, гарантували невтручання в цей процес і зобов'язувались провести реструктуризацію кредитного портфелю банку до середини 2017 року. І вже 18 грудня Уряд прийняв рішення про входження держави в капітал банку. Втім, реструктуризації екс-власниками так і не було здійснено і в липні 2017 року держава перейшла до процедури судового стягнення з боржників по кредитному портфелю застав, а правоохоронні органи розпочали розслідування дій екс-власників та топ-менеджменту банку.

Сьогодні «ПриватБанк» — державний банк, що успішно продовжує свою роботу та повністю докапіталізований. Міжнародними експертами готується нова стратегія по роботі державного банку та здійснюється підготовка до входження до капіталу стратегічних інвесторів.

 

 

..........

Зміст

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

http://finance.bigmir.net/business/99452-V-syde-rasskazali-o-dele-PrivatBanka

 

57 мин назадКомментариев: 1 Дело о национализации банка рассматривалось два года, решение судей будет закрытым для общественности. Текста решения суда по национализации ПриватБанка пока нет facebook.com/OACK.640 На заседания Окружного админсуда Киева в четверг, 18 апреля, была озвучена вступительная и резулятивная часть решения, без указания мотивов. Об этом сообщил судья-спикер суда Богдан Санин, сообщает Liga.net.  Читай также: Суд прокомментировал решение по отмене национализации ПриватБанка Решение было принято коллегией судей под председательством судьи Игоря Качура. По словам Санина, состав коллегии судей, в которую также входили судьи Калиберда и Амелехин, не менялся с самого начала рассмотрения дела (с июня 2017 года). Спикер суда сообщил, что с тех пор состоялось более 16 судебных заседаний, при этом в деле больше 50 томов. "Именно в связи с этим дело рассматривалось так долго, более двух лет", - сказал он. Он подчеркнул, что судебное заседание проходило в закрытом режиме, "для сохранения определенной тайны. В данном случае - для сохранения банковской тайны". Он добавил, что такое ходатайство подавал Нацбанк.  Читай также: Коломойский рассказал, когда вернется в Украину Свободного доступа к тексту решению пока нет. "В то же время, судьи имеют 10 дней... для вынесения и подготовки полного текста решения", - сказал он. Для апелляции у сторон есть 30 дней с момента получения полного текста решения. Также он подчеркнул, что решение суда будет закрытым. С ним смогут ознакомиться только стороны дела. Ранее сообщалось, что суд прокомментировал решение по отмене национализации ПриватБанка. Процесс вхождения государства в капитал банка посчитали незаконным.

Источник: http://finance.bigmir.net/business/99452-V-syde-rasskazali-o-dele-PrivatBanka
© Finance.bigmir.net

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

і хто тут, курва, винен?

 

 

----------------------------------------------------

Єврей мав банк. Його відібрала держава. Тепер суд таємно рішає і каже що забрала незаконно.

Хто курва винен? -- Тишина.

Коментарі

Бєня не дав гроші Путіну. Порошенко його покарав. От і все.
Зараз справедливість восторжествовала. Видно Бєня взяв Пєтю за яйця.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.