Блоги → Перегляд
Мітки Актуально!

ПРО ЩО СВІДЧАТЬ ПЛАНЕТИ?

Четвер, 21:14, 18/04

Рейтинг
1 0
Переглядів
308

0
0
У цій статті згадуються

 

      Не дивлячись на 13-ти річний віковий розрив, і П. Порошенко, і В. Зеленський відносяться до одного і того ж астрологічного покоління, яке отримало назву «покоління Х» (1963 – 1982). Але так як Плутон (планета поколінь) до 1972 року просувався по знаку Діви, то П. Порошенко відноситься до першої половини цього покоління (1963 – 1972), для якого характерні такі риси, як глибокий аналітичний склад розуму, практичність, підприємливість, методичність, точність, акуратність, гуманність, комунікабельність, прагнення до нових знань.

     Тоді як В.Зеленський відноситься до другої половини зазначеного покоління (1973 – 1982), коли Плутон просувався по знаку Терезів, для якого характерні наступні риси: нестійкість, нерішучість, схильність до інтриг, мир за будь-яку ціну, легко відступає від своїх обіцянок.

     Коли ж проаналізувати ще й розташування кармічних планет у Космограмі останнього, то вони чітко показують з яким попереднім багажем прийшла душа Зеленського у цей земний світ. Так, наприклад, Лунні Вузли свідчать про відсутність дипломатичності, урівноваженості, гармонії. Відсутня у нього і здатність йти на компроміс, може проявлятися необ’єктивність, часто впадає у крайнощі. А ще, йому притаманна вульгарність, різкість та фамільярність. 

     Якщо людина з Лунними Вузлами (Овен – Терези) обере собі професію військового, державного чиновника, пожежника, вона зупиниться в еволюційному розвитку і буде притягувати до себе складні удари долі. У боротьбі за особисті цілі вона не повинна втрачати свою індивідуальність, їй слід позбавитися від агресії і не кидати розпочату справу, тобто кар’єру артиста, актора.

     Та найжорсткішим є визначення для зазначеної людини по розташуванню у її Космограмі Чорної Луни, котра знаходиться в слабкій позиції (падіння) у знаку Рака. За Чорною Луною така людина являється егоїстом і боягузом, а це свідчить:

     - про неповагу до предків, Батьківщини та історії;

     - нешанобливе ставлення до інших націй (за національністю єврей), їхніх святинь та героїв, до їхньої мови, культури і традицій;

     - про можливі зв’язки зі злочинним світом.

     Крім того, дві дуже важливі планети: Юпітер (добра) і Сатурн (зла), який є управителем гороскопа даного натива, перебувають у вигнанні та є ретроградними, що у поєднанні зі слабким Сонцем (вигнання) утворюють сатанинську конфігурацію, носій якої, свідомо чи не свідомо, стає провідником темних сил.

     Такі людські душі у Біблії називаються бісами або демонами, а в народі – відьмами, відьмаками, бо вони зв’язані з нечистою силою, по-сучасному – з чорною магією.   

     Думаю, що, довідавшись про це, більшість українців, які володіють здоровим глуздом і які до цього були чимось незадоволені у прямому або в переносному розумінні діяльністю чинного президента П.Порошенка, повинні сім разів відміряти за кого їм віддати свій голос – за серйозного, рішучого та відповідального кандидата на пост президента України чи за якогось відьмака.

     Безумовно, як Духовний Учитель, я прекрасно розумію, що П.Порошенко далеко не святий, але у нього відсутня така темна, важка і руйнівна карма, носієм якої є його опонент В.Зеленський. Якщо у Зеленського на першому плані емоції, гра, то у Порошенка – серйозні наміри, бажання (не знищити), а побудувати та суттєво зміцнити українську державу.

Коментарі

Видно, в Пороха діла зовсім погані..
mart mart   23:18
-1

що так пиздіти вживаючи астрологію...оба євреї---але одного обісрати а другого виправдати
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі