Блоги → Перегляд

«Гітлерівська Європа»

Неділя, 00:07, 21.04.19

Рейтинг
220 0
Переглядів
3474

0
0

«Гітлерівська Європа»

20 квітня 1889 року народилася людина, яка докорінно змінила хід історії людства, а саме Адольф Гітлер. Радянська пропаганда та й Західна, висвітлювала Гітлера як жорстокого деспота і одним словом суцільним злом. Але мало хто згадує про те, що коли він в 1933 році прийшов до влади (законно та шляхом виборів) йому дісталася багато страждальна Веймарська республіка. У місті Веймар після першої світової, було засновано нову німецьку державу, яка була республікою. Німецька імперія, яка Першу світову програла не на полях боїв, а за дипломатичним столом, бо станом на 11 листопада 1918 року, вона мала окупованими Польщу, Україну, Білорусь, Литву, Латвію, Естонію, Фінляндію, частину південно-східної Росії, Бельгію, частину північно-східної Франції. Але повстання, бунти в середині імперії, змусили Німеччину сісти за стіл переговорів, де окуповані території були втрачені. В результаті Версальської системи Німецька імперія стала Веймарською республікою, втратила свій флот, авіацію, танки (перший танковий бій відбувся в квітні 1918 року), сухопутні війська були зведені до 100 тисяч людей. Але найбільшою проблемою стала економіка. Сам Гітлер 4 роки служив на полях першої світової, зв’язківцем і отримав звання єфрейтора та залізний хрест, який він носив згодом. А до того він був уродженцем Австрії (Самі австрійці походять з баварських племен і однойменного німецького регіону, розмовляють німецькою, є частиною великого німецькомовного етносу), який хотів стати художником (До речі красиві картини Гітлер малював). Він двічі вступав до Віденської Академії образотворчих мистецтв, але двічі отримав відмову (1907 і 1908 роки). А у відповідь отримав те, що він «нездатний до живопису». Саме ця відмова стала поворотною миттю не тільки в житті Гітлера, а й мільйонів людей. Бо якби тоді у 1907 чи 1908 році, Академія його прийняла на навчання, то ми б його знали як відомого художника, а не диктатора. Та невдачі у житті і втрачена мрія, змусила його піти на фронт Першої світової. До речі, сам він мав служити в австрійській армії, бо був підданим Австро-Угорської імперії, але як згодом згадував Гітлер, він просто не хотів воювати у лавах слов’ян, бо тоді в країні було багато підкорених чехів, поляків, українців, боснійців, словенців, хорватів. Тому він опинився у німецькій Баварії. Поразка Німецької імперії стала другою, і також поворотною миттю в житті Гітлера, і не тільки. Якби Німеччина втримала свої завоювання, то вона не пережила такої складної та затяжної економічної кризи і не було би Веймара, боротьби комуністів з НСДАП, тобто нацистами, і звичайно приходу до влади майбутнього Фюрера, але…

Як би не засуджували постать Гітлера, але йому потрібно дати таки належне, бо не було такої людини, яка за 6 років (1933-1939) підняла економіку, створила програму автобанів, тобто і дороги зробили, і безробітним дали роботу. Подолав безробіття, відродив авіацію, флот, танкові війська, звів кількість сухопутних військ до одного мільйона зі 100 тисяч (і це всупереч Версальському договору). При ньому Німеччина постала «як Фенікс з попелу». А отримав владу Фюрер, зігравши на почуттях реваншу німців, коли інші обіцяли тільки підняття економіки (комуністи, демократи). А далі з 1939 року, Вермахт окупував Польщу, Чехословаччину, Данію, Норвегію. Ще в 1938 приєднав рідну Австрію (без єдиного пострілу). З 1940 окуповано було Бельгію, Нідерланди, Францію (до речі 22 червня 1940 року в Комп’єнському лісі у тому самому вагоні, де підписано було перемир’я 11 листопада 1918 року, була підписана капітуляція Франції і рівно через рік, 22 червня 1941 Гітлер почав війну проти СРСР, тому ясно, чому було обрано 22 червня як день наступу на Союз, бо за рік до того в цей же день, капітулювала Франція, а Сталін відіслав тоді святкову телеграму Гітлеру – цей факт присвячений «гомосовєтікусам»). В 1941 окуповано Югославію, Албанію, Грецію, Литву, Латвію, Естонію, Україну, Білорусь, Молдову, європейську частину Росії (на півночі до Ленінграда, на півдні до гори Ельбрус і Кавказу, на сході до Москви). В Угорщині, Румунії, Болгарії, Фінляндії, Швеції, Іспанії (режим Франко), Італії (режим Муссоліні), Португалії (режим Салазара) були встановлені нацистські або фашистські уряди (повірте є різниця між Фашизмом і Нацизмом). Була почата спроба окупації Британії, у північну Африку на допомогу італійцям у боротьбі з британцями, були відправлені експедиційні німецькі війська на чолі з Ервіном Ромелем. В Атлантиці підводні лодки Третього Рейху, допливали до вод Нью-Йорка, який німці бачили зі своїх періскопів. Тому цей період з 1938 (з аншлюсу Австрії) по лютий 1943 (з завершенням Сталінградської битви, яка поклала початок кінця для Рейху) Європа була Гітлерівською!

Адольф Гітлер став другою людиною в історії, яка підкорила Європу, а першою людиною був Наполеон Бонапарт (Наполеон – ім’я, Бонапарт – прізвище), який так само зазнав краху у своїй війні. Та все таки, таких людей як Гітлер не було раніше, які за 5 років піднімали країну з колін і створювали найсильнішу армію на континенті, і на планеті. Звичайно у перших кроках в політичній діяльності Фюрера допомагав – Генрі Форд, який був засновником концерну «Форд» і активним антисемітом. Навіть за самим Адольфом Гітлером, стояли впливові люди, які уникли покарання після війни. Але Фюрера пам’ятатимуть великим ораторам, який мав талант маніпулювати свідомістю людей, навіть коли у квітні 1945 року, біля Берліна стояли союзні та радянські війська, але багато хто з німців, продовжував битись за Німеччину, за Рейх, за Гітлера. Хоч війна була програна, але Гітлер таки залишиться в історії одним із великих політиків, який змінив докорінно хід історії людства.

 

Коментарі

mart mart 00:27
0
то нехай тупа скотиняка скаже про пост і гітлера --а я за ним.

модератор
mart mart   00:30
0

хвилинку, уточнення----Тупа Скотиняка, що колись був василь василь
mart mart   00:31
0

http://politiko.ua/profile-124182

Досвід: 15,962.37

-----------------------------------------
Рейтинг

Тупа Скотиняка
Досвід: 15,962.37
Підтримують: 0 Партія: -

Сергей Днепровец
Досвід: 12,014.00
Підтримують: 0 Партія: -

mart mart
Досвід: 11,614.59
Підтримують: 0 Партія: -

Юрій Бородатий
Досвід: 10,585.99
mart mart 23:37
0
хуй боязливий василь . скотиняка брехлива
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі