Блоги → Перегляд

У Луганську спецслужби РФ та бойовики радились, як протидіяти українським "диверсантам"

Четвер, 21:43, 25.04.19

Рейтинг
2 0
Переглядів
1563

0
0

В окупованому Луганську за участі російських "кураторів" відбулася нарада у "міністерстві державної безпеки ЛНР"

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", на нараді обговорювалися питання протидії підривній діяльності українських спецслужб на території "республіки", з постановкою завдань по її нейтралізації. У підсумку був розроблений ряд пропозицій щодо вирішення даних питань.

Показово, що напередодні проведення наради за участі російських "кураторів", у Воронезькій області на станції Лиски під вагоном товарного потягу виявили саморобний вибуховий пристрій. Товарний потяг з металопродукцією прибув на територію РФ з території окупованих районів Луганської області.

Місто Лиски знаходиться на березі річки Дон, за 98 кілометрів від Воронежа. Місто є великим залізничним вузлом на Південно-Східній залізниці.

Варто зазначити, що це не перший подібний випадок за останній місяць. Так, 8 квітня на залізничній станції Мержаново (Ростовська область РФ) прогримів вибух. За інформацією російських ЗМІ, вибуховий пристрій був закладений в гальмівну систему вагона. Вантажний потяг прибув з території самопроголошеної "ЛНР".

Таким чином, йдеться про те, що за задумом російської сторони відповідальність за проведення диверсійних актів безпосередньо на території РФ буде покладено на українські спеціальні служби.

Нагадаю, 15.12. 2017 року в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" мною була озвучена інформація, що в окупованому Луганську відбулася аналогічна нарада у "МДБ ЛНР".

https://www.5.ua/.../u-kalynove-zvidky-vedutsia-obstrily-pozy...

30 грудня 2017 року бойовики змушені були підтвердити інформацію ГІ "Права справа", оприлюднивши повідомлення про проведення так званої координаційної наради з керівниками силових структур, міністерств і відомств самопроголошеної "ЛНР".

http://lug-info.com/.../siloviki-lnr-razrabotali-mery-po-prot...

Примітно, що після наради в окупованому Луганську затримали співробітників гуманітарної організації ACF (Рух проти голоду). Співробітниками "МДБ ЛНР" було висунуто звинувачення затриманим у начебто співпраці з українськими спецслужбами.

https://www.youtube.com/watch?v=74SjgXaECfc

Звертає на себе увагу той факт, що протягом останнього тижня на території окупованих районів Луганської області значно активізувалася робота "спеціальних служб" самопроголошених республік щодо проведення так званих антидиверсійних операцій.

Коментарі

В 1991 році, саме шахтарі Луганщини, під час чергового економічного страйку, висунули (вперше в Україні!) свої політичні вимоги - незалежність від Москви.

КГБ зробило висновки..
0

Фразу "незалежність від Москви/Кремля" замінили словом "незалежність" в 1991 році саме чекісти. Під час «Перестройки» в СССР, КПСС не дозволяла офіцерам КГБ займатись колективною та індивідуальною трудовою діяльністю (заводити свій бізнес). От вони і скинули КПСС та оголосили згодом отой недолугий обрубок – «нєзалєжнасть» під яким здійснювали розграб..
Майже всю економіку України передано "ахметову" - економічному підрозділу ФСБУ, головному фінансисту війн Кремля.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі