Блоги → Перегляд

«Великий обман десятиліття або Зеленський технічний кандидат Порошенка»

Субота, 11:08, 27.04.19

Рейтинг
2 0
Переглядів
1660

0
0
У цій статті згадуються

«Великий обман десятиліття або Зеленський технічний кандидат Порошенка»

Хоч уже другий тур відбувся, але його обговорення ще не завершилося. Ці вибори були банальним цирком, який послав велику кількість своїх клоунів, тобто кандидатів. Багато хто з них були технічними кандидатами і в тому числі Зеленський. Але вимальовується дуже цікава картина в тому, що між Порошенком і Коломойським є таки домовленості (знову ця Теорія Змови!). І ще до виборів була мова про те, що у чинного президента є технічні кандидати. Рейтинг Петра Олексійовича за останні роки різко впав, а повязано це у першу чергу з рівнем економіки. Тому для збереження влади, потрібний був «чистий», «популярний» та «новий» кандидат. І ним виявився Зеленський, якого виставив пан Коломойський. Останній таки отримає свої 2 мільярди за «Приват», і кілька як моральну компенсацію. Бо самому Ігорю Валерійовичу, ставати президентом не вигідно та головне збитково. А Порошенко і далі матиме контроль над Україною. Чому є змова, бо головні кандидати «обсирали» одне одного тільки на дебатах. Порошенко після першого туру заявив, що плани та сценарій Кремля не збувся! Майже вся його команда готується до парламентських виборів і сам ще чинний президент, заявляв про ці вибори. Тобто повернення Порошенка на пост глави держави можливе, бо «ЗЕ» технічний кандидат! Порошенко знав, що його популярність впала і боявся, що виграє Тимошенко або хтось з «опозиційного блоку» (Бойко, Вілкул). Тому «ЗЕ» став яскравою противагою опозиціонерам. Ще один аргумент в користь цієї змови те, що пану Коломойському, і що пану Порошенко не було вигідним перемога якогось опозиціонера. Але «опозиція» вважає, що вони домовляться з новим президентом. А для нового глави держави, розпочнеться «нове» життя без «95 Кварталу», «Ліги Сміху» ітд. Ще раз повторюся він є технічний кандидат, і багато хто з іноземних політиків так само вважають. Багато хто з команди Порошенка «перефарбуються» і перейдуть в лави «нової» влади (ще один аргумент змови).

Але як я раніше у попередніх статтях згадував, вважливо те, яку позицію в зовнішній політиці займе «ЗЕ». Бо армія на Сході не довіряє Зеленському, «Праві» у разі будь-якого «антиукраїнського» кроку зроблять «третій» майдан, бо ще не чинний глава, заявляв про перегляд «мовного» закону 25 квітня. «Проросійська» політика для «ЗЕ» стане кінцем, та й ще до того, якщо не буде економічного підйому, повернення заробітчан, боротьби з корупцією (останнє це вже міф) його репутація буде на нулі, як зараз у Порошенка. Карєра коміка для «ЗЕ» завершилася, бо після президенства він уже смішити не буде, це те саме, якби зараз Ющенко пішов в «95 квартал». Він не подолає всі нагальні проблеми, які «знищать» його як коміка. Але ті гроші зароблені на посту президента, дадуть йому, його дітям забезпечене життя. Та й не буде він «пригати» на сцені до 60 чи 70 років! І все таки я знову скажу, що Зеленський – це один «великий обман» чинної влади та головне щоб їхній «обман», не перехопив хтось інший. Яскравим прикладом може бути і є Володимир Ленін. Коли під час Першої світової, Німецька імперія щоб вивести своїх ворогів з війни, тобто Російську імперію, послала з Швейцарії Леніна. А останній в свою чергу в Петрограді, зігравши на народних, а не свідомої буржуазії почуттях, пообіцяв землю, заводи і багато всякої як кажуть «єресі». В результаті переворот, повалення чинної влади, вихід Російської імперії з війни, Громадянська війна, перемога комуняк на чолі з тим Леніним і «Ракова пухлина» протяжністю 70 років (1921-1991). Та в цій історії головне те, що німецький комунізм (Маркс і Енгельс були німцями) завезений Леніним, трансформувався і в Другій світовій прийшов війною в Німеччину, звідки був посланий і профінансований, тобто так званий «Бумеранг». Німці послали комунізм в Росію під час Першої світової, а під час Другої він повернувся назад! Так само може статися «злий жарт» і для ще чинної влади Порошенка, бо той «ЗЕ» може піти проти своїх «хазяїв»!

 

Коментарі

То Порошенко посивів, плакав, тиснув на жалість, бо Зе - його кандидат?
- Оскара!
vova stasyuk 11:44
+1
Порошенко боявся, що вибори виграє Тимошенко або опозиція, а Зеленський кращий варіант. З Коломойським він швидше домовиться чим з іншими. По-друге він розумів, що його рейтинг нулячий. По-третє він сам заявляв, після 1 туру, що плани Кремля не збулися, бо з опозиції ніхто не вийшов в 2 тур.
+2

Так, Порошенко дійсно боявся, що вибори виграє Тимошенко. Але опозиції він не боїться, бо вони непрохідні.

Зеленський - не Симоненко. Стара кучмівська технологія дала збій.
З Коломойським він легко не домовиться, бо то не Ахметов чи Пінчук.

Пишете:
"...По-друге він розумів, що його рейтинг нулячий. По-третє він сам заявляв, після 1 туру, що плани Кремля не збулися, бо з опозиції ніхто не вийшов в 2 тур."
==========
Опозиція до України, це і є сам брехливий Порошенко!
"Дурний піп,дурна його молитва".
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі