Блоги → Перегляд

"Суперництво на виборах залишилось у минулому." - Порошенко.

Вівторок, 20:35, 30.04.19

Рейтинг
6 0
Переглядів
4046

0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч

Чинний президент України Петро Порошенко повідомив, що домовився про зустріч із переможцем президентських виборів Володимиром Зеленським.

EBD33F9D-CC88-4473-A47A-C031992B280A_cx0_cy1_cw0_w1023_r1_s.jpg

За словами Порошенка, він зателефонував опоненту на виборах, щоб привітати із офіційними результатами голосування, які оприлюднила Центральна виборча комісія.

Як сказав президент у своєму відеозверненні, Росія заслуговує на посилення санкцій у зв'язку з рішенням її президента Володимира Путіна видавати російські паспорти громадянам України за спрощеною процедурою. Він заявив про готовність присвятити цьому питанню решту своєї президентської каденції.

«Продовжити і завершити вирішення цієї проблеми - це вже відповідальність нового президента. Тому вважаю, що ми мали би скоординувати наші зусилля. Суперництво на виборах залишилось у минулому. Користуючись нагодою, хочу подякувати більш ніж 4,5 мільйона виборців, які проголосували за мене. Але тепер ми, всі українці, всі разом спільними зусиллями не маємо дати Путіну скористатися перехідним періодом в Україні, нашим демократичним процесом передачі влади. Розраховую, що така позиція знайде підтримку і в обраного президента», - сказав Порошенко.

Він додав, що домовився про зустріч із Зеленським «найближчим часом».

https://www.radiosvoboda.org

 Вибори закінчились, суперництво і обливання брудом в минулому, але спочатку віддай, Петре, награбоване в "мозолисті руки", а потім і про твоє майбутнє можна буде говорити.

Свинарчуки, Пашинські, Луценки,  Косюк,  Столар, Гонтарєва,  Медведчук, Кононенки,  Грановский  та інші "підсвинки"  то окрема тема, тут кожен за свої капості сам має відповісти і як кажуть "без торгу".   Реінкарнація "порохоботів" в "україноботів" вітається.

 

 

Коментарі

mart mart 03:42
+3
хоча би курва розпусти Раду якщо хочеш помогти новому
+3

Просто Путіним з порошеном входять в кураж від того, від чого всі ми втомились..
..люди втомились від брехні, крадежу, смертей.. :(
+2

Варто вигнати на рашу теперішні опоблоки.
+2

Досить просто позбавити їх права голосувати і бути обраними. Морально-етичне право голосувати мають тільки творці корисного. Шкідникам і паразитам слід негайно відмовити в цьому праві.
Порошенко зараз дивиться на Зеленського точно так же, як колись дивився на Зінченка. Зінченко після цього помер.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі