Блоги → Перегляд

Ми не раби, раби не ми

Вівторок, 12:08, 07/05

 

11-7.jpg

Тиха повзуча євреїзація України почалася з набуттям незалежності і продовжилася при президенті Вікторі Першому, коли його особистим охоронцем і наставником був єврей. Вже через кілька років в наслідок спланованого перевороту єврей став президентом України. Про свою приналежність він вперто не згадував, всіляко позиціонуючи себе українським патріотом. Але «молодим всюди в нас дорога» сказав інший єврей і став новим главою Київської Руси. Свою приналежність він вже не приховує від народу, добре знаючи, що народ цей повністю пригнічений, а всі спецслужби інфільтровані і призвані захищати обранців Єгови, замість того, щоб захищати українців та їхню країну від всіляких паразитів. Зустріч нового президента-єврея з ортодоксальними рабинами тому яскраве підтвердження. Не Конституція України буде йому вказівником державної політики, а єврейська Тора, котру він радісно тримає в руках. І присягати на трибуні Верховної Ради він буде також на Торі, схованої в його душі під Євангелієм. Обидві ці книжки писані не українцями, і до України по суті взагалі не повинні мати відношення, оскільки містять ворожі до українців настанови. Присягати президентам України слід на Кобзарі. В цьому весь сенс українського національного буття, якого нас антиукраїнська державна і духовна влада намагається всіляко позбавляти. Семиголова менора вже чекає свого зоряного часу щоби назавжди утвердитися на святій українській землі, политій кров’ю наших славних пращурів, її захисників. Триглавого змія давні русичі змогли колись перемогти, тож чи зможуть сучасні українці перемогти його семиголового родича, чи так і поляжуть безславно в свою рідну землю, залишивши своїх нечисленних нащадків рабами новоявлених панів.

drakon_i_riycar1.jpg

p.s. Ця стаття не прояв антисемітизму, а прояв патріотизму. Сподіваюся, компетентні люди це зрозуміють. Я не проти євреїв, а проти єврейської влади в Україні. Якщо провести всенародний референдум і запитати українців, чи хочуть вони щоб ними правили євреї, переважна більшість відповість "ні". Звідси висновок, що президентські вибори, які приводили до влади євреїв були в той чи інший спосіб сфальсифіковані на їхню користь. Графа "національність" з українських паспортів зникла також не без їхнього інтересу.

Коментарі

mart mart 18:44
0
Метикайло питався чи я антисеміт.

А я спитаюсь чи Тора то часом не перша частина Біблії а Ісус не єврей часом?

причому не так просто єврей а родом від першої людини Адама до засновника іудейства Авраама потім до відомого Давида,потім Соломона теж відомого...

Від Давида до Ісуса
Євангеліє від Матвія (Мт. 1:7-16):

Давид
Соломон
Ровоам
Авія
Аса
Йосафат
Йорам
Уззія
Йотам
Ахаз
Єзекія
Манасія
Амон
Йосія
Йоахин
Єхонія
Салатіїл
Зоровавель
Авіюд
Еліяким
Азор
Садок
Ахім
Еліюд
Елеазар
Маттан
Яків
Йосип
Ісус


а у нас не християнство по Біблії часом ,формально ? (навіть якщо я маю свою думку,але знаю)
mart mart   18:46
0

навіть якщо Йосип не був батьком а бог то якось они там формально вважають його рід
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі