Блоги → Перегляд

Торгівельна війна США і Китаю - вікно можливостей для України

П'ятниця, 18:05, 10/05

Рейтинг
1 0
Переглядів
501

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Це неймовірно: на наших очах розгорається найбільша за останні 200 років світова торгівельна війна. Підвищені до 25% торговельні мита будуть застосовані Вашингтоном до $250 млрд імпорту з Китаю з перспективою їх поширення на усі $540 млрд імпорту з Піднебесної. Це призведе до тектонічного зсуву у світовій економіці. Україна має цим обов‘язково скористатися!

Нам треба негайно активізувати власну промислову та інвестиційну політику, щоб використати це унікальне вікно можливості – залучити десятки мільярдів доларів інвестицій, створити десятки тисяч нових виробництв і мільйони робочих місць!

Наша команда запропонували Промисловий Пакет Реформ, який дозволить Україні стати виробничим хабом Європи – створити якісно новий інвестиційний клімат, здешевити кредити та відкрити нові ринки для українських виробників. Інструменти – індустріальні парки, експортно-кредитне агентство, «Купуй українське». Час діяти і радикально міняти економічну політику і долю рідної країни!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України, 
Лідер Радикальної партії

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.