Блоги → Перегляд

МВС України оголосило в розшук сина завкафедри Інституту журналістики Валерія Іванова

Вівторок, 08:23, 14/05

Рейтинг
0 0
Переглядів
113

0
0
У цій статті згадуються

Screenshot_176.jpg

Міністерство внутрішніх справ (МВС) України оголосило в розшук Дениса Валерійовича Іванова, сина професора, який очолює кафедру в Інституті журналістики Київського Національного університету імені Тараса Шевченка і президента Академії української преси Валерія Феліксовича Іванова. Відповідний запис розміщено на сайті МВС.

Денис Іванов розшукується з лютого 2019 року за статтею звинувачення 189 ч.4 – вимагання, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою, або поєднане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження. Карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

А також за статтею 225 ч. 1 – Створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, а також керівництво такою організацією або участь у ній, або участь у злочинах, скоєних такою організацією. Караються позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років.

У січні 2019 року правоохоронці провели обшуки в квартирі Дениса Іванова, а в травні – у його батька, Валерія Іванова. В ході обшуків були вилучені документи, що свідчать про значні перекази коштів, які здійснював Валерій Іванов. Він переказував кошти у великих обсягах на свій рахунок в Панамському офшорі, використовуючи латвійський банк Regionala Investiciju Banka, що фігурує в низці гучних міжнародних скандалів, пов’язаних з відмиванням грошей мафії і тоталітарних режимів.

Як повідомив журналіст Олександр Дубінський в своєму відеоблозі, Денис Іванов співпрацював з компаніями і людьми олігарха Ріната Ахметова, отримуючи від них гроші за дискредитацію нардепів, журналістів і громадських активістів, які критикують схему «Роттердам +», а також Петра Порошенка.

«Денис Іванов відомий тим, що 11-13 році, ще за «злочинної влади», працював з «Укразалізницею» і відмив приблизно 21 мільйон гривень для них, вони просто виводилися на його фірму через фіктивні контракти. А ось з 13-го року він працює вже з Ахметовим. І Ахметов оплачує йому, в тому числі, критику депутатів, активістів і всіх тих, хто виступає проти формули «Роттердам+», – заявив Олександр Дубинський.

За інформацією ЗМІ, зараз Денис Іванов переховується в Ізраїлі. Правоохоронці готують запит до влади Ізраїлю.

Керівництво КНУ імені Тараса Шевченка, а також чиновники Міністерства освіти (МОН) України поки що ніяк не прокоментували дану ситуацію.

Джерело: https://ua.news/ua/mvs-ukrayiny-ogolosylo-v-rozshuk-syna-zavkafedry-instytutu-zhurnalistyky-valeriya-ivanova/

Коментарі

mart mart 22:04
0
отримуючи від них гроші за дискредитацію нардепів, журналістів і громадських активістів, які критикують схему «Роттердам +», а також Петра Порошенка.
--------------------------------
двозначне твердження
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.