Блоги → Перегляд

Ще трохи науки

П'ятниця, 18:52, 24.05.19

Рейтинг
1 0
Переглядів
1328

0
0
У цій статті згадуються

 

 

 

Доброго дня, шановні.

Я 1950 р.н., колись закінчив біофак КДУ ім. Шевченка. Спеціалізувався, зокрема, у вивченні роботи людського мозку та умов формування людського світогляду. Згодом до цього приєдналася і молодша сестра Марія, зараз к.е.н., доцент, викладач економічних дисциплін.

Тож потім ми в основному зосередилися вже на наслідках застосування людиною і людством конкретних результатів використання  того чи іншого конкретного варіанту світогляду.

На жаль, із пояснених нами причин, людство використовує практично всі варіанти набутого ним світогляду принципово хибно. А тому й постійно та повсюдно наслідки цього розуміння на практиці завжди негативні, аж   по цивілізаційну та  планетарну кризи і неминуче та швидке самознищення людства.

Причому, небайдужі громадяни та правлячі еліти все повніше ці загрози  розуміють і по-своєму намагаються ситуацію покращувати. Та попри всі найкращі побажання ситуація в цілому погіршується навіть із прискоренням.

І, що найсумніше – всі ці небайдужі люди не мають жодного доказового пояснення причин цієї кризи. І навіть такого пояснення не шукають.

Гірше того, у світлі вкрай антинаукового світобачення вони ці причини негативу свідомо і активно заперечують як такі. Бо, мовляв, цих причин взагалі не і снує, а є лише добрі чи погані наміри тих чи інших громадян та їхніх груп. Тому й вирішення світових проблем зводиться до простої конкретики – якимось чином спільно знайти якраз таких людей, із такими хорошими якостями, яких і обрати на всі основні керівні посади. І тоді ці люди вже в силу своєї неминучої та універсальної доброти суто автоматично і гарантовано виведуть світ з цієї кризи і швидко та надійно поведуть людство до однозначного і безперервного процвітання.

І така ось за суттю концепція з непринциповими прибамбасами панує в людських головах практично всю історію. Але всю цю ж історію практично щоразу на практиці вона завжди приводить тільки до погіршення. Тому навіть вже давно мислячі люди зробили однозначний висновок: всі найкращі наміри неминуче ведуть до пекла.

Тобто, практично всі небайдужі громадяни це знають. Проте у власній  життєвій практиці роблять тільки так: щосили і активно лізуть ближньому на голову із щиро найкращими намірами. І з гарантовано зрозумілим наперед негативним наслідком!?

А все тому, що у  минулому, ХХ-у ст більшовики в СРСР та плюралоліберали у тодішніх передових країнах безграмотно, тупо й нахабно свідомо дискредитували наукове обґрунтування прогресивного розвитку суспільства і нав’язали світові вкрай антинаукове, механістичне пояснення людини та суспільства. Та ще й зуміли переконати все технічно передове людство взагалі бездумно відмовитися від науки на користь їхньої біснуватої політичної волі. І на основі цієї політволі прискорено женуть нас за межі історії (але собі про запас по всьому світу готують нібито надійні сховища від катастрофи).

А от українці ще здавна зуміли виробити в себе світобачення власної бездумності та світоглядної меншовартості. А тому й зараз радісно та свідомо утверджують себе тільки свідомими й радісними слугами всі інших етносів, буцімто вже за визначенням кращих та мудріших від нас. Їхніх представників і керівниками рясненько по власній шиї розміщують.

На жаль, таке історичне безглуздя, як українці, цілком усвідомлено і штучно підтримується в Європі зовнішнім оточенням України. З тим, щоб вона була і залишалася незалежним буфером між одвічним агресором та загарбником Московією на Сході та більш менш нормальними етносами на Заході.

Наголошуємо, що навіть неусвідомлювана самими українцями роль євробуфера утримує їх на плаву практично тисячі останніх років навіть проти їхньої волі?!

Саме так, бо час від часу інстинктивні патріоти (такі родяться у кожного етносу суто стихійно) виборють нам етнічну незалежність. Але дуже швидко самі ж вони тупо й безграмотно перетворюють цю незалежність у найкривавіші міжусобиці і закономірну втрату цієї незалежності.

Тому й зараз маємо величезне диво, коли нинішня незалежність України все ще тримається як статус кво. Навіть незважаючи на підлі пропозиції московитів спільно поділити Україну між її сусідами. А продажні укри в бездумній своїй масі цьому і не проти.

Але проти думаючі етноси на Заході. Які вже у своєму минулому на власній шкурі відчули бандитську суть Московії. Тому вони нас виключно штучно все ще утримують як територіальне та етнічне більш-менш ціле.

Хоч цим їхнім зусиллям самі укри все сильніше свідомо протидіють.

Навіть українські попи свідомо й гарячково вишукують, кому б вигідніше продатися!?

Такий ось факт. Минулого року Президент Порошенко задумав перед виборами підвищити свою популярність черговим своїм викрутасом. І затіяв створити офіційно незалежну українську православну церкву. Адже київський патріархат Філарета – це, мовляв, самозванці. Бо так вміло брешуть московити, тобто, мудріші і кращі від нас, укрів, бездумних запроданців за власним бажанням).

Тож команда Порошенка, теж місцями хлопці балакучі, й зуміла загітувати головного православного попа Варфоломія, на кількісне примноження підвладних йому церков. То він київському патріархатові і дав Томос, тобто, ніби дозвіл на самостійність.

Проте й ця широко розрекламована акція анітрохи не зменшила укрменшовартості. І навіть ще більше розпалила у їхньої більшості світоглядну продажність до Кремля.

Хоч з часу прийняття християнства у Києві все населення України постійно чуло, що Бог створив людину  за подобою своєю. Тобто – і тілом, і душею. А значить – і властивостями та закономірностями. Яких і він сам не може порушувати. Тобто, всьому живому Творець однозначно наказав: жити, працювати, освоювати і покращувати цей світ. І при цьому суворо дотримуватися властивостей і законів створеного Творцем.

Тож люди в цілому так і роблять. Але!!!

Проте хитрі і нахабні богослови всіх релігій дуже спритно задурили людство якраз щодо пізнання нашого світу. Бо якраз цей процес даний людству неявно!

І людина в процесі вивчення світу це неявне визначає як властивості світу, природи і людини  в однині та множині. І цей процес неминуче і закономірно вилився у науку. Тобто, наука – не  просто заняття богоугодне, а навіть обов’язкове. Бо без науки, постійного та безперервного пізнання істини, жодний прогрес взагалі неможливий.

Науку люди розвивають тисячі років. І якраз 29 років тому саме українські дослідники зробили вирішальний тут прорив – узагальнили цілісне доказове пояснення властивостей та закономірностей природи, суспільства, людини і власне пізнання. Тобто, дали людству цілісну й доказову картину буття, всього сущого.

Зауважу, що раніше я, слідом за більшовицьким агітпропом, вважав матерією тільки все речовинне. А потім наука довела, що і енергетичні поля та абстракції теж є різновидом матерії, зі своїми властивостями та закономірностями. І виявилося, що все це справді кимось свідомо створене.

Тільки ми, справжні дослідники, звемо цього творця Космічним Розумом. А хто вчитися і вивчати світ лінується – той зве його Богом тощо.

Так ось, повторюю, доказове завершення наукової картини світу зробили ми, українці. І навіть розжували доступно аргументи для української церкви. Щоб не людина (політики та їхні слуги) командувала людиною, а щоб кожна людина сама усвідомлено освоювала цей світ. Тобто, з одного боку - за своїми власними намірами та побажаннями. А от з іншого -  згідно об’єктивними і незалежними ні від кого властивостями і закономірностями цього світу.

І ніхто й ніколи не має права командувати іншою людиною за власними, персональними (суб’єктивними) бзіками та забаганками! Це вже остаточно і однозначно підтверджене у знаннях, створених українцями для всього світу!

Але якраз цього, повторюю, меншовартісні укрпопи і перелякалися найбільше. Тому й люто припиняли це спілкування при найменшому відхиленні від укрменшовартості. І продовжують завзято гризтися між собою за командування затурканими одноплемінниками. А заразом - і вірнопіддано плазують до «богообраної нації». І аж десь вони при цьому мають заповідь буцімто свого Бога про справжню богоугодність науки взагалі та укрнауки зокрема.

Дмитро Клець.

24 травня 2019р.

 

 

 

Коментарі

mart mart 00:46
0
Так ось, повторюю, доказове завершення наукової картини світу зробили ми, українці.
------------------------
то тепер на основі цього виробіть практичний спосіб як це використати.

''практика --критерій істини''(Маркс)
0

Саме таким безграмотним і нахабним базіканням ви і знищуєте українство.
mart mart   10:29
0

а що? будем дивитись на вашу теорію і дивуватись?
0

Марте, яка у тебе спеціальність за освітою, що такий далекий і навіть ворожий до здорового глузду?
mart mart   19:41
0

Дмитре--що це за "здоровий глузд" коли ти хочеш щоб твоя теорія сама реалізувалась?

ти сліпий що вся теперішня укр влада є ворогом твоїх тверджень і не віддасть можливість легально красти?
mart mart   19:42
0

ти когось обсираєш просто так---а як хтось на тебе всереться теж просто так?
0

Марте, а чого ти так боїшся казати правду про себе?
Що у цьому поганого?
mart mart   20:29
0

''практика --критерій істини''(Маркс)
що правда то не гріх. чого ти шукаєш на гімні сметани коли йде мова про підхід?
Маркс тут правий --а ти шукаєш моєї освіти? моя освіта названа не зробить мене мудрішим чи дурнішим
0

Марте, прошу тебе уклінно: як зустрінеш якісь незрозумілі тексти, то не втручайся, будь ласка, не заважай.
mart mart   23:28
0

то тепер на основі цього виробіть практичний спосіб як це використати.
----------
я маю в сраці твою незрозумілість. тут все ясно для мене.
ти забув що я давав твої тексти у прямий ефір?

я тебе курва питаю: хто курва прив"яже дзвіночок до хвоста кота?

ти висловив правильний підхід до влади. а як це практично втілити?

обговоренням? яке нахуй обговорення ? де тут блядь хтось обговорює твої тексти?--покажи де.
є тут кілька чоловік що взагалі якось реагують.

ти удаєш сліпого?
0

Марте, у тебе почалося явне загострення.
Я тобі можу допомогти професійно. Дистанційно і безплатно. Щоб хоч не заважав іншим.
Звісно ж, якщо ти сам захочеш стати людиною нормальною.
Бо інакше ти неминуче станеш буйним самодуром.
А щодо моїх текстів - то я ж давно всіх прошу: запропонуйте щось ДОКАЗОВО КРАЩЕ. Але так ніхто нічого й не бекнув.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі