Блоги → Перегляд

Український етнос, один з древніших в цивілізації людства цього історичного періоду 7-8 тисячоліть.

Субота, 07:52, 25.05.19

Рейтинг
0 0
Переглядів
545

0
0

Так як будували Днїпрогес, так будували Змієві вали сім-вісім тисячоліть тому, про що свідчать і перші міста трипільців, усім миром, великою толокою, що властиво і по цей час в глибинці, де ще збереглися природний колективізм громад. Ми знаємо, що ГУЛАГ створено було для великого будівництва періода індустриалізації Сталіним. Зараз ми не можемо стверджувати що то вільний люд працюе чи гулагівський контингент, бо на той час потрапити до ГУЛАГу можна було за анекдот чи відмову вступати до колгоспу під самим незначним приводом. Будови індустріалізації вимагали робочих рук. Тож і відновлення Дніпрогесу після звільнення від окупації було працею тисяч людей, переважно жінок...

vosstanovitelnaya-rabota-dneproges-foto-1.jpg

Тож порівняйте велич наших предків що починали будівництво Змвієвих валів під Києвом, випалюючи фундамент і армуючи насип дубовими обпаленими колодами. По перше це вказує на більш ранне народження міста Києва як трипільского міста, матері країни гардарики.

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.