Блоги → Перегляд

Звернення до президента України Володимира Зеленського

Неділя, 14:47, 26.05.19

Рейтинг
0 0
Переглядів
863

0
0

У нас є теоретик що обіцяє різко покращити життя українців.


https://politiko.ua/profile-126384


Дмитро Клець

ВиборецьВін розробив теорію .

 

Коротко---платити чиновникам за результат їх роботи.

Або ще точніше:https://politiko.ua/blogpost150181

Закон про оплату праці верхів, залежно від добробуту низів.

 

https://politiko.ua/blogpost148128

Закон «Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованій їм території».

 

https://politiko.ua/blogpost141746

як всім людям багатіти разом і одночасно, спільною мирною працею. Всередині кожної країни та між країнами у світі.

основа всякої справедливості – економічна. Коли кожен отримує від суспільства за своїми результатами. А таку адекватну оплату можна реалізувати тільки в умовах виробництва товарного і ринковим розподілом в конкурентних умовах.

 

Тому ми й пропонуємо чимшвидше запровадити в практику кількісне визначення ефективності суспільного споживання на національних та світовому рівнях. Тим більше, що власне кількісна основа цих показників напрацьована у світі вже десятиліттями – це загальновідомі життєві стандарти населення. Тож залишається лише суто арифметично їх узгодити та уніфікувати для місцевого і міжнародного застосування.

Разом з тим ці показники якості життя населення є і показниками якості роботи управлінських еліт, як національних, так і світової. А це вже, у свою чергу, готова основа якраз для кількісної оплати їхньої праці, по кожного окремого чиновника включно. Якраз для цього, повторюємо, ми вже давненько запропонували концепцію відповідного Закону. Тож залишається все це чимшвидше і чим ширше обговорити на національних та міжнародному рівнях.

Крім всього іншого, така оплата праці верхів швидко об'єднає все людство в економічне ціле, моноліт, та принципово усуне війни як суспільне явище.

Про це і багато іншого за десятки років досліджень ми одержали велику наукову новизну. Маємо лише друкованих близько 200 публікацій різної складності, з десяток розробок прикладних, просвітництво у ЗМІ тощо.

Власне, для конструктивного початку незворотних і взаємовигідних (а не якихось дурнуватих "непопулярних") реформ достатньо всього лише почати широке обговорення вже наявної концепції Закону "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях". [5]

Бо тільки особиста майнова відповідальність верхів за наслідки власних рішень однозначно гарантуватиме належну їхню якість. І надійно, матеріальними зв’язками, поєднає елітників як із громадянами власними, так і з усім людством в єдине економічне ціле.

Тільки тоді взаємовигідна міждержавна співпраця стане просто єдиним прийнятним варіантом у діях всіх управлінських еліт. І навіть найменша думочка про війну негайно вивітриться з їхніх голів як дурнувата та їм же самим збиткова.

 

Беріть цього теоретика і дайте йому шанс попробувати на практиці його теорію. 

Коментарі

Марте, я тобі дуже вдячний за цю замітку.
Але маю великі сумніви, що наші верхи чи їхні слуги читають щось від низів.
За десятки років спроб спілкування з нащими та світовими елітами я переконався, що ми для них просто не існуємо як думаючі істоти. Взагалі, в антиринкових суспільствах критерієм істинності даного твердження є суспільний статус його носія чи автора.
Тому єдиною мудрістю вони щиро вважають власні брехні та махінації.
Навіть коли хтось із їхнього кола здихає від важкої хвороби і хтось із низів пропонує свій винахід для гарантованого лікування, то й тоді вони його обурливо відкидають. Вони навіть готові виздихати до ноги, аби тільки не допустити і найменшого сумніву якраз у їхній однозначній геніальності.
Або ж якби подібне пропонував хтось із авторитетних для них жидів. Бо ми ж для них тільки гої.
mart mart   21:11
0

просячи щось у єврея непотрібно витикати йому стереотипи про євреїв
0

Так не просити, а ПРОПОНУВАТИ!
mart mart   19:47
0

Краще подивися яка реакція. Нікого не цікавить ця теорія. Вони глухі і сліпі.
0

Гаразд, а що саме їх цікавить і чому саме?
Зрештою, а працівники АП раніше постійно читали Політіко?
mart mart   20:18
0

я про простих людей.
мафію не інтересує твоя теорія .навпаки. втрачати гроші ?
0

А ти б, чоловіче, приїхав в Україну і сам пересвідчився б, яка саме мораль більшості українців.
Якщо вже не хочеш читати нашого із сестрою цьому пояснення.
mart mart   21:29
0

ніби я не знаю?--хуйова мораль у багатьох
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.