Блоги → Перегляд

Барижний бізнес на крові....

Неділя, 17:31, 26.05.19

Рейтинг
0 0
Переглядів
587

0
0
У цій статті згадуються

Зеленський добре зіграв роль гніву проти барижного бізнесу на крові. Що за цей час змінилося?  Зеленський президент. Адміністрація створена і всі силові призначення розпочато, а бізнес на крові продовжуеться.

Напомню, що війну розпочато РФ за класичними феодальними традиціями. Пропозиція Путінабула провести федералізацію України, щоб користуватися безкоштовно ресурсами територій України. Ліпецький металургійний потребує коксівного вугілля Донбасу. Ахметов то весь час тримає під собою. Ви представте Ахметова беніфіціаром великих оь'єктів бізнесу в РФ, як і Порошенко. Що буде робити імперіаліст маючи бізнес в двух сусідніх країнах. Або об'єднає країни, або вирве з м'ясом і кров'ю шмат потрібної території. Саме тому Ахметов не чинив перепон Стрелкову, а ще можливо все робилося саме за спільнис проектом. Феодалізація для Ахметова не потрібна, коли партнером у нього були Путін і Порошенко. Продовження ми бачимо в сьогоденні з дуже важкими наслідками, бо гешефтні історично руйнували імперії, робили революції для захоплення влади. Коли вони у владі, то чого їм турбуватися. 

Конфоікт інтересів існує бізнесовий, культурний, етнічний, історичний... Обмежимося цим переліком.

Лайтман, відомий каббаліст, пояснює, що єврейство несе тягар відповідальності за свій єгоїзм, що не хочуть примирення з народами серед яких живуть. Піднесення свого єгоїзму над аборигенними народами лише провокує антсемітизм, особливо в умовах соціальної несправедливості, коли пенсія менше прожиткового рівня...

Тож свіжі новини про гешефтні справи Порошенко і Ко.

https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=vpJX_HGtv-Q

https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=vpJX_HGtv-Q

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.