Блоги → Перегляд

Верховна рада відмовляється прислухатися до народної думки

Понеділок, 17:20, 10.06.19

Рейтинг
0 0
Переглядів
3765

0
0

Верховна Рада - це збіговисько трусів і нероб, не готових пожертвувати своїм спокоєм і міцним сном в депутатських кріслах заради блага країни. Не так давно депутатом від БПП Олегом Мусієм на розгляд ВР був внесений законопроект про конфіскацію майна тих жителів ОРДЛО, хто отримав російські паспорти. Так, законопроект провокаційний. Так, для його реалізації потрібно буде змінити не один нормативно-правовий акт. Але він своєчасний і необхідний. Просто дивитися, як жителям країни сусід-агресор роздає документи - вважаю злочином. Тому в четвер на сайті ВР я розмістив петицію з вимогою не тільки в найкоротші терміни прийняти цей законопроект, але ще і доповнити. Адже Росія не єдина країна, яка роздає паспорти нашим співгромадянам. Є ще Угорщина, Польща, Молдова, Румунія, які протягом багатьох років займаються подібним, тобто фактично плюють нам в обличчя, плюють на наше законодавство.

919fccdb784dbdd5203680613ef1744a.jpg

І знаєте, яка була реакція на моє звернення? Його просто проігнорували.

Тобто виходить, що незручні для Ради питання на громадське обговорення депутати виносити не мають наміру. Де ж тоді демократія і свобода слова, в існуванні яких нас так настирливо переконують? Пропоную всім небайдужим, підключиться до моєї боротьбі. Якщо подібні петиції Верховній Раді відправить ще хоча б сто чоловік, то парламентаріям доведеться відреагувати. Пам'ятайте: сьогодні паспорта, а завтра ворог прийде на нашу землю і заявить про свої права на неї. Врятуємо Україну від загарбників!

Коментарі

mart mart 18:37
0
на розгляд ВР був внесений законопроект про конфіскацію майна тих жителів ОРДЛО, хто отримав російські паспорти.
---------------------------------
я питаю: що дає українцю рос громадянство?
mart mart 23:10
0
''Верховна Рада - це збіговисько трусів і нероб''
------------------------------------

трусИ---це з одежі
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі