Блоги → Перегляд

Коаліція, це ситуативна більшість ВР, що формує програму дій та уповноважена вирішувати кадрові питання за повноваженнями президента

Вівторок, 13:28, 11/06

Рейтинг
0 1
Переглядів
190

0
0
У цій статті згадуються

Що зараз вирішує експертний склад судової гілки влади.

Конфлікт є як протистояння порохоботів і кО і запит президента на кадрові зміни, які він заявив за правом. Представлення нових кандидатур на квоту кадрів від президента не обмежується наявністю попередників, як квота попередника, що склав повноваження. Така ротація кадрів є природньою та не повинна  обмежуватися протистоянням ситуативної більшості попереднього  скликання складу ВР та КОАЛІЦІЇ - ЯК СИТУАТИВНОЇ БІЛЬШОСТІ ДО КРИЗИ В ВР, особливо коли склад коаліції не був підтверджений кілька років на запит депутатів головуючим ВР та його замами. 

КС САМЕ ЗА ВІДСУТНОСТИ СПИСКУ СКЛАДУ КОАЛІЦІЇ НА ЗАПИТ ДЕПУТАТІВ ПІСЛЯ ВИХОДУ ПАРТІЇ ЛЯШКА З КОАЛІЦІЇ ПОВИНЕН ЗАДОВОЛЬНИТИ І ВИЗНАТИ ДІЮЧИМ УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА.

ДРУГЕ. ДІЮЧИЙ ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ В.О. МАЄ КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО НА КАДРОВУ ЗМІНУ ПОСАДОВЦІВ ЗА СВОЄЮ КВОТОЮ.

ТРЕТЄ. КС ПОВИНЕН ВИНЕСТИ РІШЕННЯ З ВИКЛЮЧЕННЯМ САБОТАЖУ ДІЙ ПРЕЗИДЕНТА НА ВИКОНАННЯ СВОЇХ ПОВНОВАЖЕНЬ, З РЕКОМЕНДАЦІЄЮ  ОБМЕЖИТИ ДОПУСК ДО ВИБОРІВ АКТИВНИХ УЧАСНИКІВ САБОТАЖУ, ЯК ПОРУШЕННЯ КЛЯТВИ ДЕПУТАТА.

КАНДИДАТУРИ ПРЕЗИДЕНТА МОГЛИ  НЕ ПРОЙТИ ГОЛОСУВАННЯ, АЛЕ ЗАЛИШАТИ ДІЮЧИМИ ЧИ НАДАВАТИ ВІДСТАВКУ ПОСАДОВЦЯМ ВРУ НЕ ГОЛОСУЄ. АВТОМАТИЧНО, ПРИ ПРОХОДЖЕННЯ КАНДИДАТУРИ ПРЕЗИДЕНТА РОБИТЬСЯ РОТАЦІЯ ПОСАДОВЦІВ ЗА КВОТОЮ ПРЕЗИДЕНТА.

Якщо КС визнає розпуск ВР  неконституційними, то це вже сигнал про необхідність перевиборів і складу КС через антинародну і антиконституційну позицію, що штучно створює кризу з залученням в протистояння КС.

Саботаж який ми спостерігаємо показує на агентів впливу "руського немирного миру".

Треба усіх заявника і сторонниківі саботажу внести до чорного списку недопуску в органи влади безстроково, через антидержавну діяльність і невиконання своїх прямих конституційних обов‘язків.

Коментарі

Маячня.
І що тільки телевізор з людьми робить.
mart mart   10:47
0

аргументи?
0

Які вам потрібні ще аргументи?
Як вам
"Якщо КС визнає розпуск ВР неконституційними, то це вже сигнал про необхідність перевиборів і складу КС через антинародну і антиконституційну позицію"
або щодо
"Конфлікт є як протистояння порохоботів і кО і запит президента на кадрові зміни, які він заявив за правом."
або
....?
Та кожне речення цього опусу є аргументом на користь мого вердикту. Достатньо аналізу на відповідність законодавству.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.