Середа, 15:19, 17.07.19

Рейтинг
280 0
Переглядів
6500

0
0
У цій статті згадуються

«Бліцкриг Зеленського»

За перших два місяця президенства пана Зеленського, відбулося багато подій! Але актуальною темою стала, тема дострокових виборів у парламент. Звичайно про законність цих виборів можна довго сперечатися, але треба в першу чергу усвідомити причину цього всього. А поясни легко, бо команда «ЗЕ», яка займається піаром і пропагандою, зробили акцент на так званому «Бліцкризі». Справа в тому, що первинно вибори мали проводитися осінню, а для чинного президента – це був один великий мінус! Бо його рейтинги у суспільстві могли дуже швидко впасти, через відсутність істотних змін в економіці, на Сході ітд. Тому пан «ЗЕ» щоби протягнути свою партію у парламент, та й виграти вибори, зробив все можливе для дострокових, тих же виборів. Чесно кажучи, його піар-команда зробила блискучу роботу, стосовно так званої «зомбації» електорату. «ЗЕ» обіцяв розібратися зі «Свинарчуками» і він це зробив! Та й ще скандали на зустрічах з представниками місцевих влад, додали жару для електорату. В результаті ми бачимо високий рейтинг у соц опитуваннях у партії «Слуга народу». Тому вже ніхто не сумнівається у перемозі його політ сили. Також останнім часом, ми дуже часто чуємо про «переговори Зеленського з Путіним» стосовно Донбасу, бо дехто обіцяв в найближчий час, зупинити війну на Сході. Ще й «Опозиційний блок» паралельно їздить до Москви на переговори і фуршет! Та й деякі російські телеканали агітують за: «Нужно говорить»! Але виникає питання – про що говорити? Про припинення вогню ціною тисяч вбитих українських солдатів за 5 років, розгромлений, пограбований Східний Донбас, та ще визнати ДНР та ЛНР? Звичайно в кожного своя думка і своя голова на плечах, але я думаю, що це буде банальний ляпас Україні, якщо «ЗЕ» та «Опоблок» підуть на переговори з Путіним! Так «ЗЕ» може зупинити війну на Сході, але якою ціною і чи не ціною власного президенства? Тому пану Зеленському потрібна буде коаліція у парламенті, але дивно не стане, якщо це буде «Опозиційний блок». Тільки так «ЗЕ» утримає своє крісло від посягань інших. Та й цілі, схожі у партій «Слуга народу» і «Опозиційний блок». Останні ще, обіцяють боротися з бідністю та дати кілька мільйонів нових робочих місць! Звичайно це все відбудеться після «московських переговорів», і коли скинуть ціни на газ. Для високих рейтингів опозиції в Україні, «Газпром» на деякий, перший час це зробить! Але після цих виборів, також вирішуватиметься ще одне актуальне питання – «питання землі»! Не дарма пан Ляшко казав: «що ці вибори – це війна за українську землю»! На кону, буде мараторій про відміну заборони продажу землі, іноземним юридичним особам, тобто фірмам, компаніям, холдингам ітд. І вирішеться куди Україна піде, далі триматиме курс на Захід чи можливо знову повернеться в бік Сходу, а може вже таки підемо «третім» - нейтральним шляхом, бо з двох сторін є багато мінусів! Тому шановне панство, запасаємося поп-корном і дивимося нові вистави у нашому великому та головному цирку – Верховній Раді! Веселе та цікаве ще попереду!

 

 

 

Коментарі

mart mart 19:15
0
06, 18/05 https://politiko.ua/blogpost154003#comments
«Парадоксальна Друга світова, або як Польща перемогою над більшовиками, поклала початок новій світовій війні»
Субота, 20:06, 18/0

vova stasyuk


Коментарі

mart mart 02:03 0
а скажи: як італійські фашисти повелися з євреями?

vova stasyuk 14:07 0
Вели антисемітську політику і висилали в німецькі гето!

https://politiko.ua/blogpost154003#comments

--------------------------------

С началом Второй мировой войны Италия выступила на стороне Германии и оккупировала часть югославской и греческой территорий, а также Албанию. Вступление Италии в войну на стороне Германии с 10 июля 1940 года в отношении к еврейскому населению ничего принципиально не изменило, кроме появления в самой Италии и итальянских зонах оккупации еврейских беженцев, поскольку из усташской Хорватии от угрозы уничтожения бежало множество евреев[26]. Некоторые евреи из Югославии бежали в Албанию, где также находились под контролем итальянских властей вместе с албанскими евреями[27][28]. Кроме беженцев из оккупированной Югославии, в Италию бежали евреи из Франции и некоторых других стран[1].

Иностранные евреи и около двухсот итальянских были интернированы в 43 лагеря. Однако условия в итальянских лагерях не угрожали жизни и здоровью заключённых и не шли ни в какое сравнение с нацистскими концлагерями и тем более лагерями смерти[25].

В ходе войны итальянские власти и отдельные чиновники приняли ряд мер для недопущения депортации евреев на оккупированных Италией территориях и в итальянских колониях в нацистские лагеря смерти. Этими действиями они спасли около 40 000 евреев за пределами Италии[2]. Итальянские зоны оккупации существовали до выхода Италии из войны в сентябре 1943 года. Как исключение, упоминается выдача итальянскими карабинерами немцам в Приштине 51 еврейского беженца, которые впоследствии были убиты в лагере Саймиште[28].

-------------------------
і що ти на це, націоналісте?
mart mart   19:16
0

Холокост в Италии
Материал из Википедии — свободной энциклопедии
Перейти к навигацииПерейти к поиску
[показать]
Часть серии статей о Холокосте
См. также: Италия во Второй мировой войне
vova stasyuk 20:25
0
Італія в будь-якому випадку була союзником Німеччини! Італія окупувала Албанію, а далі вторгнутися у Грецію, але уже грекам нічого зробити не могли! Тому Гітлер відіслав допомогу "армії імпотентів", бо політику та цілі Мусолліні і його бездарну армію можна порівняти з імпотенцією - хочеш, але не можеш! В 1935 році Мусолліні провів окупацію Ефіопії. І саме в Північну Африку, Італія втягнула Німеччину, бо ДУЧЕ дуже хотів провести парад в Каїрі і взяти під контроль Суецький канал! Також Італія посилала свої дивізії на Східний фронт, навіть в оточеному Сталінграді були італійці! І не потрібно приховувати або ігнорувати той факт, що Муссоліні передавав євреїв у Гето! Просто доволі смішна ситуація виходить, що естонцям згадують про 20 гренадерську дивізію вафен СС і Західній Україні про 14 гренадерську дивізію вафен сс "Галичина". І якщо послухати західних демократів, а особливо наших сусідів, то дивізія "Галичина" і Бандеровці, були основним ядром Вермахта!А про мільйону армію Власова чи повноправну участь на стороні Німеччини - Італію! Забули як тоді, так і зараз! Просто тоді ще Папа Римський заступився за свою країну, а він був одним із масонів! Та й він зробив "щурячу стежку" для нацистів після війни через Італію! То ще скажіть, що Італія не воювала в 2 світовій, фашизма там не було, а все інше, то "кісєльовщина"! Італійське командування з членами фашистської партії також мали стояти під час Нюрнберзького процесу!
mart mart   01:44
0

от у вас і текст такий--ви своє бажане видаєте за дійсне.

я вас про євреїв а не про все запитав.

ви натринділи хуйні різної і якесь гімно виходить.

мушу дати в прямий ефір бо скажу:їхав я в Берлін з поляком ,в"язнем табору праці в Берліні.

слухаю його слова і дивуюся (бо нам пизділи інше в срср):

всі в"язні вільно ходили по Берліну в неділю і пили пиво в "кнайпах" бо їм платили гроші 5 марок і вони купували.носили літеру "Р"-поляк і інші згідно нації.

крім "руских"(срср) які не могли виходити.


англійці французи і тп ходили по Берліну у своїй воєнній формі.

стали натовпом на площі а італійці ,теж в формі,намастять волосся бриліантином

і арії співають з опери.

а тамті їм плещуть.

гітлер(хуй і собака по-моєму) ніколи не підняв ціни хліба.

рускі вибігали під час бомбардування бо всі ховаються,бігли на вокзал і окрадали вагони ,варили
алкоголь і сварuлись між собою бо цей поляк вкрав "кружку" з випивкою.
mart mart   01:55
0

отак то очевидець розказав .
як він втікав додому то бачив як польська німецька поліція (по кольору їх звали"гранатОві"типу
темно-синій мундир,Польська поліція у Генеральній губернії, нім. Polnische Polizei im Generalgouvernement) — назва колабораційних підрозділів польської поліції на окупованій німцями території Другої Речі Посполитої, які входили до складу Генеральної губернії. Офіційною назвою організації було «Польська поліція у Генеральній губернії». Неофіційна назва «Синя поліція» або «Гранатова поліція» (пол. Granatowa policja). Походить від кольору форми. )

вбивала євреїв. А всі поляки змовились не оповідати про це після війни.

Аж вискочило бо жид таки написав книжку в Америці:
Jan Tomasz Gross, Neighbors: The Destruction of the Jewish Community in Jedwabne, Poland, Princeton University Press, 2001 (ISBN 0-14-200240-2).
Dariusz Stola, «Jedwabne: Revisiting the evidence and nature of the crime», Holocaust and Genocide Studies, vol. 17, no. 1, Spring 2003, 139—152.
Antony Polonsky and Joanna B. Michlic (editors), The Neighbors Respond: The Controversy over the Jedwabne Massacre in Poland, Princeton University Press, 2003 (ISBN 0-691-11306-8).Погром у Єдвабному, Різанина у Єдвабному, Бійня в Єдвабному — масове вбивство євреїв у селі Єдвабне у Білостоцькій області БРСР (тепер Польща) під час Другої світової війни, 10 липня 1941 р. Довгий час вважалося, що погром вчинили німецькі карателі, проте тепер відомо, що основну масу погромників складали місцеві поляки, на чолі із мером міста М. Кароляком[1], а також мешканцями сусіднього містечка Вонсош, де вже відбулось знищення єврейського населення кілька днів перед тим. Роль німців зводилась до підбурювання та невтручання.
mart mart   01:57
0

До війни у селі Єдвабне жило 1600 євреїв, що становило більше половини його населення. У понеділок, 23 червня 1941 року в містечко увійшли німецькі війська, а 25 червня, відповідно до однієї версії розвитку подій, поляки приступили до єврейських погромів. Вони вбивали своїх сусідів сокирами, протикали вилами, вирізали їм язики, виколювали очі, топили в ставку, рубали голови.

Місцевий ксьондз відмовився зупинити кровопролиття, тому що вважав всіх євреїв комуністами. Поляки «погодили» погром з німецькими властями. Потім гітлерівці віддали наказ знищити всіх євреїв, що ще залишилися в живих. Виконали наказ поляки. Вони зігнали євреїв на центральну площу, потім повели їх у сарай на околиці містечка, куди раніше покидали тіла закатованих жертв. Там спалили їх разом — живих і мертвих. Відповідно до інших версій масового вбивства у селі Єдвабному, погром ініціювали та прийняли участь німці і в наслідок погрому було вбито значно менше євреїв від кількості, яка проживала у Єдвабне.[2]

Згідно з висновками розслідування Інституту національної пам'яті Польщі (ІНП), 10 липня 1941 р. в селі Єдвабне група польського населення вчинила погром та вбила щонайменше 300 єврейських сусідів, а 40 було вбито раніше. Більшість із них — чоловіків, жінок і дітей — спалили живцем у сараї.[3] В заяві Інституту про остаточні висновки розслідування від липня 2002 р. повідомляється, що виконавцями злочину були щонайменше 40 польських жителів Єдвабного та околиць.[4]
mart mart   01:58
0

Розслідування
У 1949 році відбувся процес у справі погромників з Єдвабне. Він проходив у Ломжі. Велика частина обвинувачуваних була засуджена, і отримала від 8 до 15 років в'язниці. Процес в Ломжі проходив в обстановці секретності, у пресі про нього не повідомлялося і про суд мало хто знав. Погром у Єдвабне не був єдиним випадком знищення євреїв руками поляків.

До 2000 року вважалося, що це масове вбивство було здійснене німцями. Однак у 2001 р. американський історик Ян Томаш Ґросс (Jan Tomasz Gross) опублікував книгу «Neighbors: The Destruction of the Jewish community in Jedwabne», в якій показав що погром було вчинено місцевими мешканцями без німецької допомоги.

Книга Яна Ґросса викликала критику у середовищі польських істориків. Деякі з них звинувачували його в упередженості та селективному підході до вибору фактів. Зокрема вони поставили під сумнів цифру 1,600 вбитих євреїв, оскільки було ексгумовано останки не більше 400 жертв та знайдено в останках німецькі кулі, що було інтерпретовано як свідчення можливої участі в погромі німців.[5] Вважається, що німці ініціювали погром.

Участь деякої частини польських євреїв у комуністичному русі Польщі та співпраця з радянським комуністичним режимом підсилила серед місцевих мешканців окупованої радянцями Польщі існуючий стереотип «жидокомуни».[6][7][8][9][10][11][12][13][14] Навіть сам історик Ян Томаш Ґросс у своїх книгах, використовуючи архівні джерела музею Голокосту Яд Вашем та свідчення очевидців, писав про співпрацю польських євреїв з радянською владою та НКВС після окупації Польщі СРСР у вересні 1939 року.[15][16] Не виправдовуючи погромників, польські історики поділяють думку, що погром стався внаслідок реакції жителів Єдвабне на масове співробітництво деякої частини польських євреїв з НКВД та іншими радянськими органами при ув'язнені та виселені поляків у Сибір.[17][18][19]
mart mart   01:59
0

До недавнього часу на місці поховання євреїв стояв пам'ятник з написом, що тут поховані жертви, убиті німецькими фашистами. Зараз встановлено новий пам'ятник, на якому викарбувано напис: «Пам'яті євреїв вбитих і спалених». На урочистому заході його відкриття взяв участь Президент Польщі Александр Кваснєвський. Мешканці самого Єдвабного та офіційні представники польського костелу проігнорували захід; активним противником церемонії був місцевий парох[20]. Мер Єдвабного Криштоф Ґодлєвскій, який у свій час активно підтримував спорудження меморіального знаку, був звільнений місцевою радою, та через вороже ставлення, покинув містечко і виїхав із Польщі до США[21].

У липні 2001 року Президент Польщі Александр Кваснєвський та польська католицька церква офіційно попросили вибачення у єврейського народу за вчинений злочин[джерело?].

Див. також
Голокост
Бійня у Вонсоші
Бійня у Щучині
Бійня в Радзілуві
Львівський погром (1941)
Погром у Кельце
mart mart   02:16
0

в польській мові єврей є жидом і ніхто не скаржиться бо це їх нормальна назва і в нас так було перед війною в Галичині
vova stasyuk 20:00
0
В тій статі я мав на увазі, що Італія мала бути притягнена до процесу, через те, що вона брала участь у спільному блоці з Японською імперією та Третім Рейхом. Суд над німцями і японцями (командування та дрібна офіцерня) був!!! І японці не знищували євреїв, і не робили ніякого голокосту! Але був судовий процес над японськими офіцерами за злочини у війні. По логіці італійське командування також мало бути притягнуте, бо окуповували Албанію, Грецію, Ефіопію, частину пд-сх Франції з центром у Ніцці та брали участь у бойових діях у Північній Африці та псилали дивізії на Східний фронт! В мене складається таке враження, що Нюрнбергзький процес був тільки стосовно Голокосту!!! А про інші злочини у війні, і мови не було! Суть була така, що Німеччина та Японія відповідали за злочини вчинені під час війни (незаконна окупація, жорстоке поводження з полоненими, злочини проти цивільного населення ітд.) А Італія, яка була головним їхнім союзником, учасником війни на стороні Токіо та Берліна, яка також незаконно окуповувала території, робила злочини проти цивільного населення - НЕ ПОНЕСЛА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ! П'ЄТРО БАДОЛЬО ЯК ГОЛОВНОКОМАНДУЮЧИЙ ТА ІНШІ ОФІЦЕРИ НЕ БУЛИ ПРИТЯГНЕНІ ДО СУДУ! І ТЕ, ЩО В 1943, БАГАТО ХТО З НИХ ПЕРЕЙШОВ НА БІК СОЮЗНИКІВ. КОЛИ ПОЧАЛАСЯ ВИСАДКА НА СИЦИЛІЇ, НЕ ОЗНАЧАЛО, ЩО ВОНИ "ПУХНАСТІ"! НАВІТЬ УРЯД ВІШІ У ФРАНЦІЇ, НА ЧОЛІ З ГЕРОЄМ ПЕРШОЇ СВІТОВОЇ - ПЕТЕНОМ, БУЛИ ПРИТЯГНЕНІ ДО СУДУ! ЗА ТЕ, ЩО СПІВПРАЦЮВАЛИ З ГІТЛЕРОМ! ДЕЯКИХ НАВІТЬ РОЗСТРІЛЯЛИ! ХОЧА УРЯД ВІШІ НІКОГО НЕ ОКУПОВУВАВ! А ІТАЛІЯ ВИЙШЛА СУХОЮ З ВОДИ!!!
mart mart   23:34
0

В мене складається таке враження, що Нюрнбергзький процес був тільки стосовно Голокосту!!!
--------------
от я і запримітив факт про євреїв. італійці їх не нищили масово тому і не відповіли.
vova stasyuk 13:29
0
Але Італія вчиняла військові злочини і по логіці також мала відповідати за це! Ще раз нагадаю! Японія не знищувала євреїв, але була притягнена до відповідальності за злочини під час війни! Навіть жалюгідний уряд Віші у Франції був притягнений до суду, хоча вони нічого такого не встигли зробити, а Італія, яка почала війну у Північній Африці, а згодом туди втягнула німців, а ще окуповувала Албанію, Грецію (звичайно після того як попросили допомоги у Гітлера). Тому це вказує, що авторитет Папи Римського тоді був доволі впливовий і Італія уникла трибуналу, контрибуції, ітд. В тому і полягає парадокс!!!
mart mart   19:44
0

а наші націоналісти не йшли з гітлером?
vova stasyuk 21:33
0
До 1939 року Бандера обговорював питання з Гітлером про створення Української держави,яка мала стати союзником Німеччини! Спочатку нібито Гітлер дав добро на такий план, але...
В 1939 році, коли Польщу окупував Вермахт,то постало питання Західної України та Білорусі, і по логіці вони мали бути окуповані Німеччиною, але...
Тоді Сталін почав ділити Європу з Гітлером! Цей процес почався до 1 вересня 1939! 23 серпня 1939 року відбувся Пакт Рібентропа-Молотова, згідно з ним Литва,Латвія, Естонія підпадали під окупацію Сталіна! Там багатьох Прибалтів вивезли в Сибір, розстріляли, одним словом зробили "Русский мир"! Тому в 1941 багато місцевих вступили у Вермахт! Після такого я сам би вступив у Вермахт, якби з моєю країною таки зробили! І західні області України та Білорусі також відхилили Союзу! Хоча! Первинно була ідея створення "Буферної держави" між Союзом та Рейхом! Зі Зх України та Білорусі! І за це Бандера боровся! Але...
17 вересня 1939 року Совок прийшов у Зх Україну та Білорусь! І були репресії проти польських офіцерів - КАТИНЬ! Репресії проти місцевих, тіж, що й проти прибалтів!
Коли 22 червня 1941 року почалася війна між Союзом і Рейхом, то 30 червня у Львові Бандера з ОУН проголосили незалежність України! Але...
Гітлер був не вдоволений і дав наказ увязнити Бандеру та всіх членів ОУН! Бандера до кінця війни буде в концтаборах! В результаті в 1942 році на території Рівненської області виникає УПА! Яке воюватиме з німцями до 1944 року! Бо Гітлер зрадив українських націоналістів і їхню ідею, щодо державності України! Навіть німецькі історики визнають, що це була das fehler! Тобто помилка! Бо Гітлер міг дати створити Українську державу, Бандеру зробити українським Фюрером! І Україна була би головним союзником Німеччини у боротьбі з Союзом, але...
Шанс був втрачений створити "Другий Вермахт"! Стосовно дивізій Галичина, Нахтігаль та Роланд, то вони формувалися з добровольців, які були як кажуть "ярими" антикомуністами! Якщо я не помиляюся, то в СС Галичина хотіли вступити 90 тис. Добровольців, але набрали здається 12 тис. А те, що у вересні 1941 у Києві з хлібом та свою зустрічали німців, то на це такі причини:
- репресії 30-х рр.
- Голодомор
- "Розстріляне відроження"
- Насильницька колективізація
- масові депортації
- антиукраїнська політика
І ще там вистачало багато причин, а це основні! Тому після цього у Гітлері бачили Визволитиля! Але ще раз! Дав би створити Бандері Українську державу, хід Другої світової міг би бути іншим! Нажаль, знову але...
Та для чого говорити про СС Галичина, коли була російська мільйона армія Власова!!! Власов попав в оточення під Ленінградом в 1941 і здався німцям, а далі РОА (на дозвіллі можна почитати)!
А ВСІ НАЦІОНАЛЬНІ ДИВІЗІЇ СС БУЛИ СПІВУЧАСНИКАМИ ВЕРМАХТА, ТОБТО ЙОГО ЧАСТИНОЮ! І НАД ЇХНІМИ КЕРІВНИКАМИ БУВ СУД! В 1945 СОВЄТИ ХОТІЛИ ЗАБРАТИ У АМЕРИКАНЦІВ ПРИБАЛТІЙСЬКИХ, РОСІЙСЬКИХ ТА УКРАЇНСЬКИХ ЕСЕСОВЦІВ, АЛЕ БІЛЬШІСТЬ ЗАЛИШИЛИСЯ В АМЕРИКАНСЬКИХ КОНЦЕНТРАЦІЙНИХ ТАБОРАХ! ВСІ ХТО ПОПАЛИ В ПОЛОН АМЕРИКАНЦЯМ ЧИ БРИТАНЦЯМ, ПЕРШІ ПОВОЄННІ РОКИ СИДІЛИ В ТАБОРАХ!
ПАМЯТАЮ РОКІВ 15 НАЗАД БУВ СУД НАД КОЛИШНІМ УКРАЇНСЬКИМ ПОЛІЦАЄМ ДЕМЯНЮКОМ! ЯКИЙ БУВ У КОНЦТАБОРІ ДЛЯ ЄВРЕЇВ, ТО ЙОГО ДОВГО ТЯГАЛИ ПО СУДАХ! ТО ЦЕ НАД ЯКИМСЬ ПОЛІЦАЄМ, ЧЕРЕЗ ДЕСЯТКИ РОКІВ БУВ СУД!

А ІТАЛІЙЦІ УНИКЛИ НАВІТЬ ТАКОГО БАНАЛЬНОГО СУДУ! ХОЧА ТОДІ УКРАЇНИ ЯК ДЕРЖАВИ НЕ БУЛО, А РЕЙХКОМІСАРІАТ УКРАЇНИ НА ЧОЛІ З ЕРІКОМ КОХОМ З ЦЕНТРОМ У РІВНОМУ, БУВ "ШАРАШКІНОЮ КАНТОРОЮ", БО ЦЕ БУВ КОМІСАРІАТ ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ, А НЕ ДЕРЖАВИ!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі